Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

junovka
28. máj 2008

ja si do jogurtu davam pomaranc 😉

vladkaz1
28. máj 2008

No neviem mozno povolila lebo som obmedzila zeleninu uz mi to islo hore krkom tak asi preto. No neviem radsej korculovat 🙂

vesi
28. máj 2008

zuzi 😀 😀

vdaka kočky za rady, na budúci tt ideme na nákup do kauflandu, tak si tam niečo nakúpim, zatiaľ budem improvizovať a hlavne nežrať, ale jesť 😀

naši majú v záhrade višňu a slivku, ale to si ešte počkám... 😝

julova
28. máj 2008

Moni - to je zaklad..ze treba potom papat pomaly a vsetko pekne rozkusat...nehltat ako keby sme tyzden "nezrali" 😀 😀 😀

vesi
28. máj 2008

ved hej zuzi 😀 a každé sústo požuť aspoň 60 krát... 😀 😀 😀

sticker
28. máj 2008

Tak som si Vás prečítala 🙂 . Poslala som aj výšku a som zvedavá na pondelok. Ja som už skúšala aj 90 dňovku. Ale nevydržala som 90 dní ☹ , len mesiac a pol. A je pravda, že to zabralo. Váhovo to nie je až tak zlé, ale tiež mám v skrini veci a vždy len nariekam, keď ich vidím 😒 ☹ . Ja som taká hruška, mne sa to všetko presypalo od pása nižšie 😅 . Ale po druhom tehu, mi ostalo aj veľa na bruchu a to neviem dať dolu. A to som si myslela, že pri dvoch to pôjde....no akosi nič 😅 😝 😀

penguin1
28. máj 2008

baby, vy to tu riadne rozjizdite 😀 som sa teraz vratila z umorneho bicyklovania... 😝 aaaa, idem si dat veceru... mame este kuracie prsia s ryzou... 😉 viem, ze by som teraz mala ovocie, ale keby som sa nenajedla teraz, neskor by som vyzraa chladnicku. 😖 😀 😀

julova
28. máj 2008

sticker - aj ja som hruska 😀

penguin - spravne - treba radsej zvolit mensie zlo 😀

penguin1
28. máj 2008

no, ja byt po tehu, tak sa asi nestresim. vzdy by som sa utesovala "sak ja mozem byt bacula, uz som rodila... horsie to vidim s takymi, co este tehu neboli (nechcem sa tym nikoho dotknut) 😉 ja si len davam motivaciu, aby som to zvladla 😀 😀 😀 😀

vesi
28. máj 2008

hmm, aj ked sa zmrzlina smie, tak po večeroch as 😀 i nie, že? 😅 lebo mám nejakú v mrazáku a búcha mi na dvere a pokrikuje zjedz ma, tu som... 😔 😀

julova
28. máj 2008

Moni - no asi urcite nie 😀..ale do pondelka asi este mozno hej 😀

julova
28. máj 2008

pengui - ja som uz sice rodila, ale take to utesovanie uz nezabera 😀

sticker
28. máj 2008

No,ja by som tú dotieravú zmrzlinu zjedla radšej teraz. Potom už hádam nebude nikto trieskať 😀 😀 😀 😉

penguin1
28. máj 2008

vesi, si predstav, ze by teba niekto zatvoril do tmavej komory! 😠 sup s nou von! 😀 😀 😀 😀

vesi
28. máj 2008

baby, máte pravdu, ešte mi zobudí deti...idem ju zlikvidovať 😀 😀 😀 do pondelka ešte môžem 😅

penguin1
28. máj 2008

junovka, a presne dodrziavas, co mas na jedalnicku? mne sa to zda, ze tam je malo jedenia. a co ked medzitym dostanes hroozny hlad? cim to zazenies? 😝

sticker
28. máj 2008

Inak, môj najväčší problém je, že nepijem. Teda akože nealko 😅 😀 . Ráno si dám 4dcl čaju, potom dve-tri kávy a na ostatné proste nemám chuť. Ale snažím sa polepšiť - no je to dlhodobý problém. Viem,že ma aj preto bolieva hlava, ale ja som proste neni smädná ☹

penguin1
28. máj 2008

sticker, skus si postavit k sebe flasu s mineralkou. ja tiez mam malokedy smad, ale ked sa pozrem na flasu, vzdy si cucnem 😉 aspon nieco 😝

vesi
28. máj 2008

sticker, som na tom rovnako, ale ked teraz zmenším porcie, budem sa nalievať vodou aby som zahnala hlad 😀

julova
28. máj 2008

alebo ako to uz niekde bolo, co som citala na nete...daj si do mobilu na kazdu hodinu poznamku - vypit 2 dcl vody 😉...kym si zvyknes...ja som s pitim tiez niekedy strasna...ale tak snazim sa aspon 1,5 litra vypit...som si zvykla, ze mam pri sebe v izbe vzdy 1,5 l falsu vody a do vecera by mala byt prazdna 😉...vacsinou teda je...ale mam aj take dni ako Ty 🤐

Moni - idem sa napit 😀

julova
28. máj 2008

a obzvlast v tychto horucavach treba aj viac...tak sa rozpi 😉

vesi
28. máj 2008

zuzi, aj ja som to čítala, že 2dcl vody každú hodinu, alebo ešte, že do 2l fľaše dať vodu, dať to zamraziť, potom vybrať a ako sa bude voda topiť, tak si postupne nalievať a piť...

zuzi, dáš si zmrzku? vyslobodila som ju z mrazničky 😅

certica
28. máj 2008

inak, pit sa treba naucit. mne sa to podarilo po prvom porode aj vdaka kojeniu a zostalo mi to dodnes, i ked teraz uz to nie je 5-6 litrov 😀 , ale dve flase zmaknem a hlavne treba co najviac tekutin v dopoludnajsich hodinach

sticker
28. máj 2008

Neviem ako Vy, ale pred "návštevou" by som zožrala aj vlastné deti 😅 . A naozaj to neviem ovládať. A ani nie tak na sladké ja som, ale na slané - salámy a syry. ....mňam.
Teraz som si s malou už umyla zuby a keďže som lenivá si ich umyť zase, určite nebudem jesť. 😅 😉

certica
28. máj 2008

sticker, ja to tiez zvyknem riesit zub. pastou vecer 😀

elise
28. máj 2008

ahojte ja dnes som si spravila zdravý nákup zeleninku a ovocie a v pondelok začínam šťavičkami 😵 😀 a podarilo sa mi kúpiť telacie mäsko tak niečo z toho vykúzlim a aj pre malého to bude mňamka 😝

vesi
28. máj 2008

sticker, presne tak ked mám dostať menzes, tak zožeriem všetko čo vidím, u mňa fičia sladkosti a doraziť to čipsami... ale s tým je koniec 😔

ináč baby, ak máte neodolateľnú chuť na sladké, tak vraj je lepšie dať si gumených macíkov ako čokoládu... 🙂

sticker
28. máj 2008

No, ale úprimne certica, sú dni, keď ani pasta nepomáha 😀 😀 😀

sticker
28. máj 2008

Vesi - o tých gumových cukríkoch som počula. A teraz je aj súťaž, tak ich kupujem 😀 A sú aj zdravé na vlasy a neviem, ešte čo 😅 😀 Ale tak po desiatom už ich ani vidieť nechcem. Mojou slabosťou je Kinder Pinque 😀 😀 😀 To zjem aj tri naraz. Ale kupujem, len keď sú v akcii, aby som nemala moc výčitky 😅 😝

junovka
28. máj 2008

pengi, dodrziavam presne jedalnicek, ktory je tam.Ked mam hlad, tak ako som uz pisala vyssie, pijem a pijem, sem-tam si dam paradajku, uhorku, alebo nektarinku 😝