Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
18. júl 2008

ako ich to napadlo.... 😅 😅 😅
No nič, idem piecť tortu, mám jeden deň sklz... 😲 😲 😲

susik77
18. júl 2008

caute baby, mate krasne deticky 🙂
inak, moju tiez uz teraz pred rokom chytaju zachvaty zurivosti ked nieco chce 😎 najnovsie sa naucila vypinat mi natvrdo pocitac-na boku stolika mame tlacitko-ako vypinac-manzel to urobil, aby sme setrili energiu-je tam aj lampicka, re[praky a estwe par veci. mala minule to vypla a cely pocitac bol vypnuty...a najnovsie chce aj vytahovat snury zo zasuvky-drsnacka 😖
a ked jej poviem verci-nenenene, tak sa na tom straaasne rehoce a potom sa smeje a opakuje to 😎 strasne je zlata 🙂

vesi
18. júl 2008

susik, aj moja to robila, prišla, vypla PC a ešte povedala tááák. 😀 😀

susik77
18. júl 2008

vesi: tak to je bomba 😀

monkula
18. júl 2008

aj moja mi vždy vypne PC natvrdo a ešte si povie ťap-ťap... 😀

monkula
18. júl 2008

babuľky. teda Vesi... Tortu vám nedonesiem, pretože som ledva stihla urobiť tú našu a to ju ešte usím poliať čokoládou a ozdobiť..
Uložial som poobede malú spať, dala som variť vodu na kávu, opláchla som taniere z obeda a že reku idem na torty a zrazu počujem, že malá je hore 😠 😠 😠
Rovno pred oknami máme totižto mestský rozhlas a verte mi, že to tu je horšie ko na dedine ,každý deň opakujú tie isté hlásenia, púšťajú Elán na plné pecky pred správami, po správach, no také už mám ne nich nervy, že som sa až triasla od zlosti....
Ta ksom piekla korpusy s malou za zadkom, jeden sa mi roztrhol, keď som ho vyberala ,tak som musela znova, no som si myslela, že ma porazí 😠 😠 😠 😠 takže už nemám ani čas, ani náladu vypekať ešte raz.... 😔 😔 😔

vesi
18. júl 2008

moni, to neva, hlavne, že sa dostavíš ty 😀 😀
a presne viem o čom píšeš 😝 😀 kým spala saška s nami v spálni, tak to bolo na nervy, teraz spí v detskej a tam ten rozhlas až tak nepočuť 🙂
a načo sipiekla nový korpus? ja to zvyknem poskladať ako puzzle, zakryjem plnkou a polevou a je to o.k. 😀

monkula
18. júl 2008

vesi, tot oby som už neposkladala.. 😀 😀
ja totižto neviem rozkrojiť korpus tak ,aby bo lrovnaký všade, ta kna jednej strane mal vždy centimeter ana druhej 5 😀 tak robím všetk oz polovičnej dávky ,aby osm nemusela rozkrajovať, ale 5x umývať misku, mixér, varechu, formu 😅 😅 😅
A aj krém mám dáky riedky... 😠 😠 proste, sa mi darí....

vesi
18. júl 2008

moni, ty si ako môj klon, ja neviem rovno ani krajec chleba odrezať 😝 😀

monkula
18. júl 2008

moniii, presnee, sa mi doma smejú, že krájam hojdačky, keDˇso mešte bývala s rodičmi ,ta kpresne vedeli, kedy som si bola odrezať chleba... 😀 😀 😀

vesi
18. júl 2008

my sme u našich krájali s krájačom, aj si ho plánujem kúpiť, ale až natrafim na nejaký za dobrú cenu 😀

monkula
18. júl 2008

a jja mám krájač, ale taký starý, komunistický ,ručný, to ten chlieb tiež zdatne otrhá 😀 😀
Ale už som sa naučila rovno, položím chlieb na stôl a krájam tak, tak sú rovnučké, že mi nikto nechce veriť, že ja-hajdačkovec- som ich tak rovno narezala 😠 😠 😀

vesi
18. júl 2008

ved aj naši mali ten starý a ja krájam rovnako, ale ked je čerstvý, tak sa mi velmi nedarí 😝

monkula
18. júl 2008

vesi, taký ten s tým ozubeným kolesom ako na cirkulárke? a ručne si ním krútila? 😀 😀

vesi
18. júl 2008

moni, áno, presne ten 😀 😀

monkula
18. júl 2008

No dobre vesinka moja..
Idem poliať tú slávnui tortu čokoládou a šmarím ju do chladničky, snáĎ ten krém stuhne 😅 😅 😅 ale veľkú šancu tomu nedávam...
Ak by sme sa už dnes nestretli ,tak sa uvidíme zajtra... 😎 😎

vesi
18. júl 2008

jasné, už sa teším, končím, lebo je strašne pomalý kôň 😠

vesi
19. júl 2008

dobré ránko kočky,
včera som končila a dnes začínam?

sticker
19. júl 2008

Ahojky. Ja som hore od pol šiestej 😝 . Len som myslela, že keď máte dnes stretko, že tu nikoho nebude 😅

vesi
19. júl 2008

stretko je až o 14-tej, MM zobral deti k našim a ja dnes nevarím, objednáme si pizzu 🤐 😀

sticker
19. júl 2008

Vesi, Ty si robila tú 5 minútovú tortu? A aké to bolo? To mám normálne kúpiť v sáčku tie smotany? 😅

vesi
19. júl 2008

stiki, robila a je eňo ňuňo 😀 smotany klasické tekuté na šľahanie, pudingy musia byť presne tie čo píšu... 😉

sticker
19. júl 2008

Ešte sa spýtam - a môže byť aj ten perníkový korpus? Tie majú aj rôzne tvary. Ďakujem!!! Inak, to je ozaj diétne jedlo 😅 😀 😀 😀 Presne do tejto témy 😀 😀

vesi
19. júl 2008

stiki, rovnako ako moja pizza na obed 😝 😀 podla mňa môže, čertica to napr. robí s piškotami 🙂

sticker
19. júl 2008

jáj, ale sa mi zbiehajú slinky 😵 . A keď sme už pri tom dodržiavaní diéty - večer sme s mm dostali chuť na "vifónky" a zožrala som hneď dve 😠 😅 😀 A nato som si capla pudingový dezert, taký malý ale predsa..... To preto, že som pozerala telku, vtedy neviem, čo s rukami. Keď večer sedím za pc, tak mám ruky zamestnané 😀 😀 😀

vesi
19. júl 2008

preto ja vyšívam 😀 😀 😀

sticker
19. júl 2008

😀 😀 😀 . Tak si to užite na stretku 🙂 . My pôjdeme asi na menšiu túru - ako sa len dá s kočárom 😅 . Tak aspoň niečo spravím pre svoje mlsné telo 😀

certica
20. júl 2008

halo haloooo! co to tu zas flakate? som zvedava na vysledky zo stretka 😀 . my sme baby inac nakoniec u svokrovcov neboli 😒 , az bud.vikend, lebo tam je nejaky festival ci co. no ale vcera sme boli cele doobedie v sade JK, prisli sme domov asi 13.30, tak len narychlo neskorsi obed a potom sme cela family zaspali, dokonca aj ja som si asi hodinu zdriemla s martinom a viki s muzom chrapali do 17h 😅 . takze takto 🙄

paska
20. júl 2008

ahojte 🙂 jééj mali ste stretko? a fotky su kde?
čerti ja som si tiež včera schrupla lebo maly diabol bol aktívny od šiestej rána a zaspal až o 15.30 😒 😝

inak ženy kolko ste už pochudli od toho druheho juna? dajte cifry nech mám nejaku motiváciu 😀

sticker
20. júl 2008

Paska - pozri si tabuľku pod nickom druhyjun, tam je všetko. Aj keď tento týždeň skoro nikto neposlal, tak nič 😀 😅 . My sme nakoniec boli na Čachtickom hrade a mám svalovicu na zadku 😅 . To z toho tlačenia kočára do kopca. A toľko ľudí tam bolo - samé autá. Ľudia sa odvezú až pod hrad a že túra 😠 . Celou cestou do kopca sme sa vyhýbali autám. A od včera ma bolí hlava,hrôza!
A večer, aby mi nebolo ľúto nejakých prípadných zhodených kg, som spravila tú 5 minútovú tortu, ale z kakaového pudingu s jahodami a nemali sme korpus, tak na piškóty do misiek. Jedli sme to o desiatej večer s mm 😀 😀 😀 😀
Takže, takto chudnem 😠