Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
23. júl 2008

Čertík - ja neviem prečo si stále myslím, že máš len jedno baby 😅 . Asi že vyzeráš neskutočne mlado na fotke. Potom vždy, keď napíšeš niečo o druhom, tak si pozerám pas aby som sa uistila, že dobre čítam 😅 .

monkula
23. júl 2008

lekno, vďakaaa
a zuska, všetko naj....
čerti, nie neschudi, ale ja som si bola stopercentne istá, že sa proste pozriem a budem vedieť, ktorá je vesi... a Moninka na tom bola rovnako... akosi to ale nevyšlo... 😀 😀 😀
Na Antolskej? Ako v pôrodnici? 😲 😲 😲 jaaaj moja, nestraš.... 😀

certica
24. júl 2008

v porodnici? neeee! 😀 , staci pred 😀

sticky, ja a neskutocne mlada? 😕 😀 , sa smejem az ma krize bolia 😀 . tak ale zas az tak dlho to druhe nemam 😎 😀

dobre rano 🙂

sticker
24. júl 2008

Dobré ránko 🙂 Tu konečne neprší a hneď je človeku príjemnejšie. Len aby to vydržalo, nech môžme ísť konečne von 😉

certica
24. júl 2008

vcera bolo fakt priserne, este teraz mi je zima 😀 (bodaj by ne, ked beham v nohavickach a podprde). ja tiez cakam, kym sa maly zobudi, nadrnda a ideme na vzduch

lekno
24. júl 2008

No nespime, ideme 😅
Aj u vás je tak škaredo? U nás je teda stále otrasne. A zima ako v Rusku 😠 Bŕŕŕ 😕
Ku koncu týždňa majú byť zas 30-tky. Také výkyvy neznášam. Už nieje len bláznivý apríl, ale celý rok.
A zasa sme na ruhej strane. A ešte k tomu som po dlhej dobe zožrala chipsy 🤐 Teraz mám z tej soli vyžranú hubu. Dúfala som, že s vami konečne schudnem. Sľubovali ste tresty a vy nič! 😠 Tak trestajte mááááááááááááá. Chcem byť štííííííííííííííííííííííííííííííhlááááááááááááááá 😀 😀 😀

certica
24. júl 2008

lekno, ty masochistka 😀
ja by som musela byt trestana permanentne 😨 , ale presne viem, jak sa teraz po tych chipsoch citis s tym vyzranym jazykom 😀 . ja teda slane moc nemusim, ale ked si raz za uhorsky rok dam, potom citim tu sol este tyzden, blee!
ja som inac len tak na skok doklusala, kym krpaty oci nerozplesti

sticker
24. júl 2008

Ahojky lekno 🙂 . Tak ja žiadam tiež trest! A to počko ma štve. Boli sme vonku a tak sme premrzli!!! A začalo ma bolieť hrdlo a nevládzem. Takže na mňa niečo lezie. Aj herpes sa mi vyhodil. A to vždy na jeseň, keď sa ochladí sa takto cítim. Uvarila som si zimný čaj s echinaceou a dám si paralen. A pôjdem spať, hneď ako uložím Janku.

certica
24. júl 2008

tu je celkom fajn, len uz asi 3.den dost fuci. ja zvyknem mat herpes bud z tepla (teda zo slnka) alebo z vycerpania. sticky, daj si B-komplex

susik77
24. júl 2008

Caute, ja som dnes z toho blbeho pocasia mala depky, tak som salat, kt. som chcela zjest na obed, dojedala aj vecer 😎 dufam, ze zajtra uz bude slniecko 😢
a uz mam doma ponorku, uz by sopm aj sla do prace 😎

sticker
24. júl 2008

No, nemám doma B-komplex ☹ Ale možno mi pomôže vyspať sa.

lekno
25. júl 2008

Čerti sado-maso 😀 Ale stačí aj to maso. Kuracie 😀
A dnes už nemám vyžranú hubu od soli. Škoda 😠 Aspoň by som toľko nepchala 🤐 😀
Stiky čaf 😉 Susi 😉 To sa nám asi nedarí kôli tomu pochmúrnemu počasiu. Fakt je ako na jeseň. Tak smutno... 😔 Stiky, rýchlo sa uzdrav 😵
A ten trest nebude? 😨 No to ste pekné kámošky 😅 😅 😅

certica
25. júl 2008

lekno, kuracie prsa? 😀 inac, ja ta velmi rada potrestam - niektory vikend si ta zadara objednavam ako operku mojich deti. mozes si vybrat datum, ale nech to je este toto leto, ok? 😀

monkula
25. júl 2008

bambuľky moje, zajtra ráno vyrážame, tak sa mi tu zatiaľ majte, nežerte, cvičte atď... 😀 😀 😀 😀
budete mi chýbať...

susik77
25. júl 2008

Ahojte 🙂 Moni, uzite si Taliansko, urcite savam bude pacit 🙂
baby, yu dnes bolo aj slniecko, ale poobede o 16.som bola s malou vonku a z polooblacnej oblohy sa naraz spustil dobry lejak 😎 tak sme boli cele mokre 😝
zajtra ideme nakupovat a v nedelu ideme ku kolegyni z prace na navstevu-isla na matersku o mesiac skor ako ja, som zvedava, ako sa maju, dlho sme sa nevideli 😎
uzite si vikend 🙂

sticker
26. júl 2008

Ahojte. Ja som včera bola mŕtva. Tak ma hlava už dávno nebolela. Ani neviem, ako sme prežili deň. Dala som si ibalgin - nič, nurofen - nič a tak som si večer dala dva šumivé aspiríny a o pol ôsmej som ľahla. Do polnoci som sa prehadzovala, dali si ešte jeden nurofen a zaspala. Kúpila som si aj b-komplex, aj niečo na cumlanie na hrdlo. Ale ten aspirin asi pomohol aj nato. Ale šetrím sa. Tento týždeň som ani jeden deň necvičila ☹ . Ale som rada, že žijem, tak to neberiem tak tragicky.
Moni už je preč, ale aj tak prajem šťastnú cestu 😉 .

certica
26. júl 2008

krasny vikend, monike dovolenku 😎 . my tiez dovolenkujeme, ale asi len tak po okoli, nic konkretne...

sticky, ty si iny zabijak 😲 ... tolko tabletiek som pomaly za cely zivot nezjedla, co ty za den 😀 , inac asi bolo nieco vo vzduchu, aj mne sa vecer nejak hlava tocila alebo co.

susik, nejak sa neviem dostat k zdlhavejsiemu pisaniu, mam dost restov, ale rozmyslala som aj nad tebou 🙂

susik77
26. júl 2008

certi: to neva, ked bude cas, napis 😉 aj my mame rozbehany vikend, poobede ideme nekam mimo prahu, na prechadzku, je dnes kraaasne 🙂

danielitka26
26. júl 2008

ahojte lásky

zuzana1979
28. júl 2008

ahojte baby, nejak sa stracate, este ste neposielali miery? no ja opat tento tyzden ziadna slava, vaha mi ostala taka ista, ale som rada, ze som nic nepribrala, lebo som v nedelu dostala kramy, tak mam este aj teraz nafuknute brusko.

mimikyky
28. júl 2008

ahojte kočky 😉
musím Vás pochváliť,ako Vám to tu krásne funguje 😉
ja som písala na dve témy o chudnutí,a zostala som v nich sama, písala som si ku koncu sama so sebou 😠 asi tam všetci schudli 😀
držkám Vám palčeky, a tak tíško závidím

certica
28. júl 2008

caute, ja nemam co posielat, sice som sa ani nevazila, ale podla nohavic ziadna zmena, skor mam dojem, ze som tiez nejaka nafuknuta v bruchu

susik77
28. júl 2008

ahojte, ja som na tom teraz tiez rovnako ☹ tiez neposielam ☹
aspon je pozitivum, ze tu znovu svieti slniecko 😉

bystricanka
28. júl 2008

baby...ahojte. Takže ja som už bohužial zo zoznamu vyradená. Takže opúšťam túto tému a to preto, že som začala veľmi priberať. Hormoniky musím brať a za mesiac som pribrala skoro 2 kg. Tak radšej odídem.
Budem vás čítať(ako vždy) a povzbudzovať , aby ste dosiahli vysnívanú postavu.
Tak sa majte a držkám vám všetkým palčeky. 😉

lekno
28. júl 2008

Nazdar Krásky 😉
Čerti dohodnuté 😉 A môžem doniesť ak tie svoje 😝 He he 😀
Ja som tiež stále nafúknutá 😖 A ešte som kilo a pol pribrala 😨 Plačééém 😢
Aspoň že sme konečne domaľovali. 3 dni sme makali do pol noci a včera som išla spať až o 6:00 ráno. Ale konečne je doma poriadok 😉 Teda akože 😅 Pri tých mojich krpcoch 😀
Mimikyky čau. Mňa si pamätáš? 😉 Neboj, ja som ešte neschudla 😠 Ale tiež som do tej druhej témy prestala chodiť, lebo tam večne nikoho nebolo. Tebe sa ako darí?

lekno
28. júl 2008

Inak babuľky pozrite si album Mimikyky. To je priebojníčka 😉 Po štyroch detičkách akú má postavičku 🙂

mimikyky
28. júl 2008

lekno
jasné,že si pamätám 😉 . A ako sa mi darí??? No,smutno,nikde nikoho na podporu a motivačku, na posťažovanie si čo som zožrala a zhrešila, a akú mám kde svalovicu 😖 ☹
a ďakujem 😀

sticker
28. júl 2008

Ahojte. Zuzik, ja nepošlem - prvýkrát, ale nič sa nezmenilo. No minulý týždeň mi bolo stále na nič, tak som rada, že som "prežila" a popri tom nepribrala je bonus 😉
Certi - máš perfektnú fotku v pase 😉 Čo Ty vlastne chudneš? 😅
Idem pozrieť fotky mimi, no ale keď lekno tvrdí, že je super, tak čo ide zhadzovať? 😕 😅 😀 😉

sticker
28. júl 2008

Áááááááááá, už si spomínam - kedysi som si v nejakej téme pozerala Tvoje fotky mimi - zaujali ma tie štyri deti 😅 . Ale naozaj nechápem, čo chceš chudnúť... 😕

mimikyky
28. júl 2008

sticker
ono, po pravde,začal sa dostavovať jo-jo efekt, tak preto 😉
ale samej mi to nejako nejde,neba ma to 😠