Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
11. aug 2008

No tak to sa pripravím mon 😉 🙂 A to v akom kalendári - asi českom, však? 😕 😅

monkula
11. aug 2008

prečo v českom? 😕
V talianskom...

sticker
11. aug 2008

No ja neovládam Tvoje rodinné pomery 😅 😅 😝 . Ale aspoň už viem 😀 😀 😀

monkula
11. aug 2008

😀 😀 😀

sticker
11. aug 2008

Chceš povedať, že malá ma tatinka taliana? 😕 Teraz ma napadlo, že veru aj tu na sídlisku je jeden talian a má dcéru Chiaru 😅 😝 . Takže už mi je to jasné. Dúfam, že som Ťa nejako neurazila 😕 😅 😉

danielitka26
11. aug 2008

ajojteeee 😀 😀 😀

sticker
11. aug 2008

Alélúúújáááááá!!!!!!! 😵

danielitka26
11. aug 2008

chýýýýýbala som ti ???? 😉

sticker
11. aug 2008

Ahojky danielik 😉 Tak sa pochváľ aj Ty. Ty patríš k tým šikovnejším z nás 😅 😀

danielitka26
11. aug 2008

to je tá dovolenka ale už som domka a už budem len vaša 😎 😎 😎

danielitka26
11. aug 2008

nieee ja som pribrala na dovo ale robím sa že o tom neviem lebo to chcem dať čo najskôr dole 😝 😝 😝

sticker
11. aug 2008

Múdro, danielik 😀 😀 😀 . Veď o týždeň ani nebudeš vedieť, že si niečo pribrala 😉 A ako bolo? 😎 Určite vynikajúco 😵

danielitka26
11. aug 2008

hej bolo super len málo ale ja si to vynahradím ešte domka 😵 😵 😵

monkula
11. aug 2008

no nazdaaaar, danielik....
sticki, MM je Slovák... 😀 😀 😀

danielitka26
11. aug 2008

zdar monkuli 😵 😉

idem off riad umyť

monkula
11. aug 2008

Danielik a kde si bola?

sticker
11. aug 2008

mon - tak ja som z toho už totálny jeleň 😀 😀 😀 😀 Ale hlavne, že viem, kedy má malá meniny 😀
Ideme von - musím využiť, že je mm doma a nie som sama na malé. Celý víkend bol v robote a len dnes je doma 😝 . Tak ahojte a som fakt zvedavá na tabuľku 😀

monkula
11. aug 2008

sticker, neboj, každý je z nás jeleň... 😀 😀

certica
11. aug 2008

caaaute, trocha flakam kona aj vas 😀

zuzik julova, susik a vsetkym ostatnym zuzkam VSEETKO jak ma byt, teda podla svojho gusta (gusto skus to 😀 , pamatate este slabikar?), vela zdravicka a hlavne (aj pohlavne) vela laasky a kvalitneho sexu, pripadne aj vina. cmuk 🤐 😀

inac, ja som vdaka dalsiemu zapalu cecku (tod teraz cez vikend) schudla dalsie kilo, kedze som bola total off, neschopna chodze, nieto este volaco prezuvat. zvlastna diagnoza. no ale dnes uz dohanam, takze 😨

dani, vitaj z dovce doma. som rada, ze bolo supris 😎

lekno
11. aug 2008

Zdar ženy! 😀 Zuzuľkám všetko NAJ 😲 😉 Tí moji krpci ma vôbec nechcú pustiť k PC 😠
Dnes som sa zabudla odmerať. Cvičiť som necvičila, ale hodinu a pol som spratovala uhlie, tak aj svaly mi navreli 😀 Tak bacha na mňa 😝 😅
Čertica, ja síce dnes meniny nemám, ale Víno aj keks boli 🤐 😔 (Asi bonus za uhlie 😀 )

certica
12. aug 2008

lekno, tak to si pri tom bola jak taka prava certica od uhlia carna a vlasy od vina, kouzlo zhasina... 😎 😀

bre ranko 😉

certica
12. aug 2008

pri tom kekse som myslela 🙂

sticker
12. aug 2008

Ahojte. Tabuľka asi nebude tento týždeň, však? A tak sa mi darilo 😀 😀 😀 Neviem, či budem mať rovnaké úspechy aj tento týždeň, ale pochybujem 😝 😀

sticker
12. aug 2008

Mon - malej princezničke všetko len to naj k meninkám 😵 . Aby bola hlavne zdravá a plná energie na ďalšie huncútstva 🙂 😉

monkula
12. aug 2008

Ďakujemeeeee sticki.. tak si predsa nezabudla.... 😵 😵 😵

sticker
12. aug 2008

😵 😵 😵 😵 😉

sticker
12. aug 2008

Môžeš si byť istá, že tento "taliansky" dátum si zapamätám 🙂 😉

sticker
12. aug 2008

Mne spia obe baby.....a to som Janku nedala, ona sama zaspala, tak som trošku nervózna, či jej niečo nie je. Idem si dať ovocnú misu a niečo počítať. Moc by som chcela udržať si minimálne váhu, akú mám teraz 😝 . Tak sa musím snažiť 😅 😀

zuzana1979
12. aug 2008

ahojte, dakujeme ku gratulaciam, minuly piatok som sa vratila z takej kratsej dovolenky a vcera som mala strasne vela prace, tak som sa sem ani nedostala.
no ako idu pokroky v chudnuti?

sticker
12. aug 2008

Počujte a platí vôbec ešte táto téma? 😕 Lebo som si všimla aj tému o kávovej diéte a tak neviem, či baby chodia aj sem, alebo už len tam ☹ 😒 Mňa to tu ale celkom motivovalo - hlavne tabuľka, lebo ja si sama nechcem robiť tabuľku ☹