Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
2. jún 2008

dobreee ranko!
tak baby, vidim, ze ste riadne nastartovane. ja mam pred sebou kavicku s jednym umelym cukrom 😝 a pojdem sa trosku vyvencit do mesta... akoze prechadzka. na obedik neviem co, asi nejaku zeleninku a masko. ja by som asi skusila tu junovkinu dietku.. 😉 ja musim mat nieco napisane, inak sa asi nebudem ovladat 😅 a aj ked to sem tam porusim, vzdy lepsie ako jest ako zmyslov zbavena 😀 😝 😠

penguin1
2. jún 2008

selu, hej, kukenzi posli vahu, vysku a obvody... 😉

aj ja zelam pekny prvy dnik... 😎 😵 drzme sa!!! 😵

selu
2. jún 2008

penguin, ja tu jsem jen sem tam 😅 ...jake obvody se teda meri? 😕

anmary
2. jún 2008

selu,
obvod: pás, boky, prsia + výška, váha 😉 odoslať IP kukenzi 😀

eriqe
2. jún 2008

aj ja chcem s vami chudnuuuut. Len teraz sa nestiham merat, snad pri mojej super pamati na to nezabudnem a do vecera prihodim 😉

smary
2. jún 2008

caute baby este sme ani poriane chudnut nezacali a uz sa citim chudsie 😀 😀

eriqe aj tak to teraz kukenzi nebude stihat vsetko spracovavat,takze tym,ze jej posles miery az vecer,jej urcite len pomozes.....vsak kuki? 😉

inak kuki,ty si zacala teraz chudnut,ked si prisla na tyzden k rodicom? 😕 si na to pamatala,ked si sa na to davala? 😅

selu
2. jún 2008

diky anmary, moc moc 😵
smary s tim chudnutim se citim uplne stejne jak pises, jen pri pomysleni na to vsechno zdrave se citim o deset kilo lehci 😀
eri, cauki, jisteeeeeeee, pojd do toho s nama 😉

junovka
2. jún 2008

ahojte babenky 🙂
V prvom rade dakujem vam za blahozelanie 😵 😵 Vcera som tiez zhresila, ale dnes zacinam s vahou 69 kg 😎 co je pre mna nadalej vyzva 😀 😀 Tak, ideme na to????Ja som mala na ranajky kavu bez cukru 😝 😝 😝
Moj obed bude pozostavat z celozr.rohlika, 1 vajcia na tvrdo a 2 paradajky 😉
A co vy???Ake diety ste si naordinaovali?? 😕

junovka
2. jún 2008

pengiu, vidim, ze budeme spolu tahat spolocnu dietu....som tomu rada 😉 aspon nie som vtom sama 😀 😀 😵

leteku
2. jún 2008

ahojky, tak ja mám dnes na obed len zeleninkový šalátik, zajtra si k tomu urobím aj nejaké kuracie mäsko ale dnes si dávam taký očistný deň a papám len ovocie a zeleninu
Ja nie som veľmi zástanca diét (tak to aj vyzerá) takže ja budem len tak zdravo chudnúť so zeleninkou a zdravým jedlom a samozrejme všetko v malom množstve

jesika26
2. jún 2008

ahoj junovka - to držíš tú dietku, čo sa je aj tuniak s rožkom a paradajkou a každý druhý den na ranajky pečivo???

junovka
2. jún 2008

ano 😉

junovka
2. jún 2008

jesica, tuto dietu ja drzim:http://lesk.zoznam.sk/cl/10170/152151/Magdalena-schudla-20-kg-Som-ina-zena-

certica
2. jún 2008

ahojte 😀
ja mam dnes taky zahrievaci den, neviem ani co budem presne jest. zatial mam za sebou pol acidka a broskynu.
inac tak okruhovo mam v plane jest doobeda len ovocie a vela pit, obed vzdy zelenina (cerstva, dusena, na pare) v kombinacii bud: hyd.maso (prsia) , pripadne ryba, dalsia moznost zemiaky, ryza natural, celozr.pecivo alebo cestoviny. no a olovrant - nejaka zelenina na chrumanie a vecera - mliecne (acidko, jogurt, kefir...). kazdy piatok by som chcela ocistny den, t.j. len surove ovocko a tekutiny (len neviem, co to spravi, ked kojim 😅 . nerada by som malemu naordinovala svoje toxiny) a urcite sem tam dzobnem aj nieco sladke, inac by som urcite povrazdila najblizsie okolie, rodinu ako prvu 😀 , takze nejake musli alebo zmrzka teraz v lete vramci olovrantu

junovka
2. jún 2008

baby, ja by som nedokazala dietovat ked kojim 😕

kukenzi
2. jún 2008

no babeny, ste ma zaplavili IP-ckami, ale dobre, som teraz u nasich a budem musiet spravit na novo tabulku, pretoze sa mi pokazil doma komp a vsetko v nom ostalo a neviem, kedy pride z opravy. ak budem mat cas, tak to spravim.

navik
2. jún 2008

Awojte baby:D
Ja ziadnu dietu nebudem robit. 😀 podlatabulku mam nakazane neprezierat sa 😀 😀 .Takze prejdem na zdravsie jedenie: mensie porcie a koniec sa napxavaniu poveceroch s cokoladou 🙄 To bude pre mna utrpenie 😝 😀 .Akedze zrkaldo krici pozor pnematika miesto pekneho bruska 😀 musim so sebou nieco robit .cerealne ranajky potm to nejake ovocie,obed ryba masko kuracie abo cetovinky poobede zelenina a vecera nieco mliecne.a popripade pizza 😀 😀 😀 moje najoblubenejsie jedlo toho sa nemozem vzat 😀 inak budem zla 😀

sticker
2. jún 2008

junovka - v podstate ješ každý týždeň to isté, alebo sa to nejako týždenne mení. Pokiaľ by to bolo to isté každý týždeň, aj ja by som to skúsila. Hádam by sa mi to časom aj do tej mojej dutej hlavy dostalo a nemusela by som zakaždým hľadať recepty 😅

junovka
2. jún 2008

stick, teraz zacinam druhy tyzden a v podstate odznova jem to co som jedla minuly tyzden 😉 Akurat tu zeleninu si sem-ta,m menim 😉

navik, podla mojej tabulky s mierami atd. by\ som nemala drzat ziadnu dietu, nakolko si sposobim ujmu na zdravi, ale mne treba este do tych 67 kil dotiahnut a dam pokoj.A mam pocit, ze tento tyzden to m urcite bude 😵 😵 😎 Ved pri vyske 180 cm si myslim, ze mi bohate staci, aby som mala 67 kg,nie?Ved na Miss sa uz nechystam 😀 😀 😀 😀

sticker
2. jún 2008

junovka - neprovokuj 😀 😉 Ja chcem cca 65 a mám iba 173 cm. Tak Ty už teraz musíš vyzerať ako modelka - taká trochu vyššia ! 😎 No, mať 180 a 69 kg tak som spokojná 😅 😀

anmary
2. jún 2008

Sticker súhlasím 😉
Predstavte si mňa. Mám 163 cm a 68 kg! 😝 😝 😝

m311293
2. jún 2008

ahoj holky, tak dnes pouze snídaně a malý oběd. namísto svačiny byl zubař 😀 , holky může se pít pivo?
junovka ale to je dost drsná dieta, kdybych ji držela já, tak bych přestala jíst ve 3 odpoledne (3x denně po 4 hodinách) a vzhledem k tomu že chodím spát v 23 hodin, tak bych zdechla 🙂

kukenzi
2. jún 2008

smary, veru, ja budem chudnut az od buduceho tyzdna, snad ma neukamenujete, ale tu u nasich to jednoducho nejde a nasi su v praci, ani neviem, kde tu najdem krajcirsky meter a nemaju digi vahu, takze skocim sa orientacne povazit do lekarne, tam mi to zmeria aj BMI aj vysku. 😀

... prosim o ospravedlnenie kvality tabulky, pretoze som u nasich a vsetky povodne udaje tu nemam, takze som to robila na novo a vobec sa nevyznam v pocitaci mojho brata, ma tu totalny bordel a ja rychlo tukam, kym maly spi. 😉 od bud. tyzdna to uz bude lepsie.

ooo
2. jún 2008

baby hanbaaaa, ja mam tusim z vas najmensie ciciky 😕 😅 😀

kukenzi
2. jún 2008

smary ano miery mozte posielat priebezne cely den, pomozete mi. inac uz to je vsetko natukane, ak tam niekto alebo nieco chyba, pripadne som spravila chybu, dajte vediet. 😉

kukenzi
2. jún 2008

ooo 😀

ooo
2. jún 2008

😀 ale aspon nezavadzaju 😀

sticker
2. jún 2008

Už je nová tabuľka? No utekám si ju pozrieť. A "ooo" no možno tabuľkovo máš najmenšie, ale ja mám dosť široký chrbát, takže keď tam je "miskovských" 92 - to je chrbát. Mala by si vidieť z predu -nič by si nevidela 😀 Ešte že sú dobré podprsenky. Bez nech je to hrôza 😅
Junovka - mne bude robiť problém ráno. Som zvyknutá okolo pol siedmej jesť svoje dva grahamové rožky a niekedy neobedujem, len poobede zjem niečo. No veď uvidím. Keď to nepôjde po mojom, tak to skúsim po tvojom 😀 😀

sticker
2. jún 2008

junovka - máme skoro rovnaké BMI 😀 😀 😀

ooo
2. jún 2008

esteze tie kretanky napadla ta podprdka 😀 neviem, co by sme dnes robili