Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penelope2066
7. jún 2008

tae-bo je pobobne ako aerobic ale je tam prikombinovanych vela prvkov z bojoveho cvicenia.no mne sa zda ze som pribrala lebo som si vcera po dvoch tyzdnoch obliekla jedne nohavice a citila som ze su mi na stehnach trochu uzsie.aj ked je pravda ze som ich prala a odvtedy som ich dva tyzdne nemala na sebe.

vesi
7. jún 2008

pene, to môže byť aj tým vypraní, ked ich ponosíš, tak sa natiahnu...

penelope2066
7. jún 2008

je pravda ze to dodrzujem len 2 tyzdne,aj to obcas ulietam ale obmedzujem sa viac ako predtym a nejem ani tolko sladkosti a zacala som cvicit.tak naozaj neviem. ☹

danielitka26
7. jún 2008

čerti ani ja klímu neznášam .,..tiež z nej bývam chorá

vesi penelope ahojte idem aj za tým mojím 😉

vesi
7. jún 2008

ahoj dani 🙂
pene a na váhe si niečo schudla?

penelope2066
7. jún 2008

nie neschudla,stale mi ukazuje rovnako.asi sa pojdem poradit k obvodnej doktorke lebo za posledny polrok som dost pribrala.aj ked je pravda ze som menila pred polrokom robotu.robila som predavacku v tescu a teraz sedim v kancelarii.aj ludia s mojho okolia mi povedali ze som pribrala a vidno mi to hlavne na tvari.som z toho zufala ☹ ☹

vesi
7. jún 2008

pene, ja by som zašla za tou Dr. pre istotu. držím palce. ešte ma napadlo, berieš HAK, ak áno, nemenila si ju za inú?

penguin1
7. jún 2008

caute cici mici 😀 😵
mam dotaz: moze sa jest zemlovka? jasne ze nie za pekac, ale akoze na maly tanier? 🙄
penelope, nie si sama, co mas take uprimne okolie... 😠 aj mne kde kto povie, aka som baculata... a ide mi to niekedy riadne na nervy 😠 😠 😠 😠 🤐 🙄 ale co, uprimnost nadovsetko 😝 a preto som tuuuuuuuuuu 😀 😀 😵

nina81
7. jún 2008

vesi chlieb upeceny v pekarnicke je cenovo vyhodnejsi ako ten kupovany? alebo cisto kvoli tomu ze vies co jes si pecies chlieb?

nina81
7. jún 2008

mozno sa spytam somarinu ale to sa tam lepsie upecie ako v obycajnej trube? ci ide o to vymiesanie cesta? ja sa v tomto vobec nevyznam

penelope2066
7. jún 2008

ano beriem HAK uz 5 rokov a stale tu istu znacku-Minisiston.
penguin,no to moje okolie m riadne deprimuje ☹
v pondelok pojdem k Dr. ved toto nieje mozne 😠

vesi
7. jún 2008

takže poporiadku 😀
pengi, ak chceš schudnúť veľa - žiadna žemlovka, iba ak bez žemlí = daj si rovno jablko 😀
nina, je cenovo výhodnejší, ak ked o to mi nejde, dám si doňho čo chcem, skôr tam ide o cesto, priemerne trvá program základný cca 3 hod. čiže vymiesi cesto, potom kysne, medzitým pár krát premiesi. odkedy ju mám robím kadejaké kysnuté recepty, pozri tému domáca pekáreň 😉

pene, navštív Dr., nech vieš na čom si 😉 aby si sa zbytočne netrápila, ak je to zdravotné.

ja mám zase tetu, ktorá ked ma videla ešte pred rokmi po dlhom čase, tak zahlásila : ako dobre vyzeráš, pribrala si? 😝 😀

penguin1
7. jún 2008

ok, vesi, idem zjest jablko 😉 😎 😝

penguin1
7. jún 2008

a idem si zacvicit na zivu rotanu 😵 😵 😅 😝 😀 😀 😀 😎 😎

anmary
7. jún 2008

Ahojte baby. ☹
Tak ja neviem, či v pondelok nebudem mať ešte viac. Neviem, či som vydržala od pondelka aspoň jeden deň zdravo jesť, cvičila som možno na bicykli tri dni. Každý boží deň, si sľubujem, vôbec nemám výdrž a ani pevnú vôľu, mojím najväčším hriechom je sladkééééééé, nechcem sa vyhovárať, ale raz som počula, že mamičky, ktoré sa nevyspia v noci, napr. kvôli bábätkám, toď môj prípad, tak cez deň majú chuť na mäso a hneď potom na sladké a takto dokolečka dokola. 😒 😖
Môžem mať doma aj osobného trénera, aj neviem, čo aj tak to nedokážem, a mojím SNOM bolo 55 kg, keď mám teraz 68 kg, tak to asi v rozprávke. 😝
Takže asi ma skôr vyhodíte z tejto témy ☹ .
Už si aj hovorím, aby som to dokázala kvôli dcérke, aby ona tak nedopadla, aby sa potom nehanbila ísť von, atď... ☹ 😢
Miery mám otrasné, cici skoro žiadne, ale hlavná vec, že mám 100 cm.
Tak sa majte a prajem aspoň vám pevnú vôľu a výdrž!!!! 😀 😀 😀

vesi
7. jún 2008

anmary, tak si to zadeľ, tak, že si dáš na desiatu - nie neskôr, niečo malé sladké, ked bez toho nemôžeš byť a časom sa uvidí. dôležité je jesť aspo5 menších porcií, čo najmenej kalorického jedla. (mäsko, dusené, nie vyprážané, aspoň časť zemiakov či ryže nahradiť zeleninou a pod.) a hlavne si daj reálny cieľ, daj si cieľ schudnúť 5kg a potom sa uvidí 😉

vesi
7. jún 2008

pengi 😀 O.K. to je v poriadku, zjesť jablčko a zacvičiť si 😀 😀 😀

nina81
7. jún 2008

pengi co je to ziva rotana? 🙂

anaret
7. jún 2008

Čaute ženy, už týždeň - odkedy som si prečítala pár riadkov o Vašom nápade o chudnutí nemám v hlave nič iné, ako sa pustiť do boja s mojou nadváhou...ale stále si neverím, že by som to dokázala, lebo vôbec nemám pevnú vôľu, mám rada sladké, a nemám silu sama doma cvičiť... ☹ Už som si aj požičala knihu 90-dňová diéta - oddeľovacia, no keď som prečítala, ža každý 4.deň len ovocie a každý deň doobeda len ovocie, žiadne rožky, chlieb a croissanty, tak neviem,neviem...bojím sa, že to nezvládnem...

vesi
7. jún 2008

nina, no predsa manžel 😀

anaret, tieto diety nie sú ani zdravé, jedz všetko v malých množstvách max 250g, veľa zeleniny, veľa vody, prípadne zelený čaj, jedlo 5 - 6 krát za deň. nazačiatok zľahka, napr. raňajky krajec celozrnného chleba, alebo grahamový rožok, rastlinné maslo, paradajka, paprika, šunka, desiata napr. ovocie, obed ako som už písala vyššie, olovrant , nízkotučné acidko alebojogurt, večera, bud to čo na obed, v tom prípade len do 17.00 alebo nejaký šalát a pod. to je len príklad čo ma teraz napadlo. medzitým veľa piť. vynechať sladké nápoje a pokiaľ možno aj sladkosti.
chce to len odhodlanie a vydržať. prvý tt je najťažší kým si telo zvykne 🙂

nina81
7. jún 2008

no teda, ze manzel, sa cervenam... nie je to nepovolena vyhoda v tomto chudnuti?

vesi
7. jún 2008

nina, telocvik ako telocvik, každý pohyb sa ráta 😀 ked sa ráta aj upratovanie, či záhradka... 😀 😀

nina81
7. jún 2008

teda vesi, tak to ja mam pekne znevyhodnenu situaciu, ani zahradku nemam, akurat upratovat to mozem

vesi
7. jún 2008

tak to máš smolu, treba s tým niečo spraviť 😀 ja nemám len tú záhradku 😀

nathalie111
7. jún 2008

jaaaj,by som sa nakopala do zadku keby to slo... 😠 ked ma clovek doma muza,tak mu len vyvara dobroty a potom sa nezdrzi.... ☹ ☹

anmary
8. jún 2008

vesi, ďakujem. 😉

vesi
8. jún 2008

krásny upršaný deň kočky 😀
anmary nie je za čo 😉 dúfam, že to nevzdáš 😉

penguin1
8. jún 2008

peknu nedelu zelam 😵 baby, dnes rano som porusila svoj slub... 😲 a vyliezla som na vahu 😀 😀 aaaaaaaaaa? zda sa mi, ze sa opravila 😀 😀 mam o 2 kg menej ako v pondelok 😵 😵 😵 😵 😝 😝 😎 😎 nechapem 😎 ale to bude tou rotanou 😎
nina, hej, rotana je aj manzel, ci priatel, alebo aj toto:
http://www.hej.sk/sport-outdoor/obchod/344371/d...

certica
8. jún 2008

penguinik no super, gratulujem 😉 . ja sa obavam, ze zajtrajsie vazenie prenecham na dalsi tyzden. dnes som mala jahod. bublaninu, sice kusok, ale nicht moc teda. to bolo zatial moje cele stravovanie. aspon ze s pitnym rezimom nemam problem

julova
8. jún 2008

ahoj afrodita 😀

no ja som veeelice zvedava na zajtra...a hlavne na cm 😝 ...odolala som - a ani raz som sa nemerala 😉...tak hadam ma to nedemotivuje, co zajtra rano uvidim 😝 😀