Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
15. júl 2008

vesi, ja som stihla uháčkovať iba čiapku pre malú 😅
Sticki, kľuuud, šiesta choroba je sprevádzaná aj nejakou vyrážkou... 😉

vesi
15. júl 2008

moni, nevadí, dones ju, ja som ešte nehačkovala čiapku, tak si to aspoň omrknem naživo 😀

dada2007
15. júl 2008

ahojte kočky moje ozývam sa po dlhej dobe....
😉

vesi
15. júl 2008

ahoj, ako je?

monkula
15. júl 2008

ta ksi snáď neurobím hanbu 😀
Dadka, vitaj, no kde si sa nám flákala?

dada2007
15. júl 2008

😒 😔 🤐

monkula
15. júl 2008

dada... to čo.. to vyzerá vážne...

dada2007
15. júl 2008

ahojte, ahojte....prepáčte...snáááď mi to omluvíte...ale najskôr mal ocino ten úraz, tam sme boli 2 týždne a potom ešte týždeň a pol....a pak, keď už som si myslela, že už je ok a zlého bolo dosť, dozvedeli sme sa strašnú správu....možno ste o tom počuli v novinách, aj v Novom čase to bolo. Tá nehoda pri Malackách, čo sa stala minulý týždeň,zomreli tam 3 ľudia, tak nám tam zomrela kamarátka, mala 20r a celý život pred sebou..... 😢 😢 😢

dada2007
15. júl 2008

aj keď som na čas zanevrela na cvičenie a stravovanie, tak miery som posielala....nechcem, aby ste ma vyradili...

monkula
15. júl 2008

dadka, to mi je ľúto... 😔 ja bývam v MA, a najprv nehoda R.Ž., potom tá pri LEvároch... Možno som ju aj z videnia poznala.. ktoho vie... Držte sa...

vesi
15. júl 2008

dada, to je mi ľúto...
ináč je to hrozné, minule som po dlhom čase pozerala správy a boli tam minimálne 4 autonehody... ☹

dada2007
15. júl 2008

mon, ďakujem. No neviem, či si ju poznala....Ona bola od nás, odišla tam bratrancovi na návštevu, na víkend. Potom sa rozhodla, že zmení svoj život a behom pár hodín sa rozhodla odísť do Malaciek žiť. Tu dala výpoveď, zbalila si doma veci a odišla žiť do Malaciek ku bratrancovi. Tam sa spoznala s Alanom(s jej priateľom, ktorý zomrel tiež), našla si prácu...začala žiť od znova...teda ale nie dlho.
Ja viem, musím byť silná, ale najmä kvôli Lili....tá hneď vycítila, že sa niečo deje....aj príkrmy mi nechcela papať, len na cicíku bola nalepená...

monkula
15. júl 2008

vesi, to vieš... sopláci si požičajú ockove auto a je to.. Aj tá nehoda, pri ktorej zomrela Dadkuina kamarátka bola toho dôkazom..
ú cestu poznám, je rovná, takže láka k čo najvyššej rýchlosti, chlapec požičané ockove BMW a nešťastie je na svete...
Inak ,minule som videla v MA nejakú TOmáškovu rodinu, čo ho zabil žitný.. pani plakala, a kamarátke niečo hovorila, vyrozumela som len aTomáško...Žitný..., chýba..bollo to hrozné... ☹ ☹ ☹

dada2007
15. júl 2008

vesi...dík, áno je to hrozné, čo sa teraz na cestách deje. Manžel povedal, že sme mali veľmi ťažký týždeň a že Lucka by nechcela, aby sme sa trápili a plakali, tak sme si spravili výlet do Bojníc na kupko(pár foto je v albume).....a toľko idiotov, čo bolo na ceste....plná čiara-obehuje, ideme do zákruty a oproti obehuje ďalšie auto....no my s mužom sme boli na infarkt....strašné niečo... 😠 😠

vesi
15. júl 2008

to je fakt hrozné, je mi zle z takýchto vecí....

monkula
15. júl 2008

Dadka, netráp sa... Osud chcel ,aby to takto bolo... ale bez pochýb, nič v zlom ,nehodu spôsobil Alan... rýchlou a nezodpovednou jazdou...
A mi hovor, ja sa už "teším" koľko idiotov stretneme cestou do IT 😠

dada2007
15. júl 2008

mon...vieš čo...je to celé posiate riadnym dúškom záhadného prachu.....auto bolo jeho, bol to starý typ, ževraj si ho kúpil sám. Čo som počula, nejazdil rýchlo. V novinách písali, že šli zo zábavy...to nie je pravda. Ona robila v picérke, o polnoci mala záverečnú, odovzdávala službu-inventúra...preto boli tak neskoro na ceste. Čo je najdivnejšie, keď sa to stalo, tak Alanovej mame niekto zazvonil dolu z činžiaka a chytro povedal, že havarovali a kde sú....keď zišli dolu nikto tam nebol....My s mužom si myslíme, že sa nejako chalani vyprovokovali na naháňačku a Alan to nezvládol....ale to si myslíme len my s mužom.....pravdu sa už nikdy nedozvieme.... 😖

vesi
15. júl 2008

kočky, lúčim sa, idem robiť buchty na pare 😀

monkula
15. júl 2008

dada, môže byť... tu sa chlapci radi predháňajú, kto je rýchlejší... poznám tunajšícj šoférov, polovici by so mzobrala z fleku vodičák... pri zabáčaní vyhodia blinker na poslednú chvíľku a keĎ vychádzajú z bočných ciest, tak tam proste na tú hlavnú vletia, ani sa nepozrú, či niekoho neohrozia, alebo nezbrzdia...
Každopádne, akokoľvek budete kombinovať, Lucke to život nevráti... a vy si budete zbytočne jatriť rany... ☹ ☹

monkula
15. júl 2008

vesi, mňaaam... 😵
a poslala som 5000-co príspevooook 😀

dada2007
15. júl 2008

vesi....tak pekné varenie a ešte lepšie papanie

mon...máš pravdu...veď nechajme to tak...nebudeme sa rozčulovať.. a ako sa máš?

monkula
15. júl 2008

Celkom fajn... teším sa na dovču, hútam, čo MM k zajtrajším narodkám a tak....

dada2007
15. júl 2008

A kedy idete? A kam?
hm....darčeky mužom....to zbožňujem.... 😝 😝

monkula
15. júl 2008

na budúci týždeň v sobotu, do Talianska, na Bibione 😵 😵

dada2007
15. júl 2008

Super!!! Tak držím palčeky, nech sa dovča vydarí.... Ja som tam bola pred,..... hmm..... 12 rokmi 😅

dada2007
15. júl 2008

musím ísť ku malej...ešte dobehnem..

susik77
15. júl 2008

Ahojte baby, vcera vecer sme prisli domov, pisat nestiham, davam do poriadku byt, nakupujem, periem, ale prave som pridala fotky, mozte pozret. Inak, dovca v Bibione al. Lignanu je pre deti idealna, su tam nadherne plaze 🙂 My sme byvali v apartmane v Bibione, v Lignanu sme boli 2x, raz v Benatkach a este v Portogruaro 🙂

zuzana1979
15. júl 2008

susik, chcem sa opytat, aky to mas kocik? lebo taky sa mi paci. 🙂

susik77
15. júl 2008

zuzi: peg perego pliko p3 😉

monkula
15. júl 2008

susik, aj my sa chystámje do toho Puerto voľačo... 😀
Pekné dotky ,aj ste sa opálili? A vy ste vlastne mali vlastnú dopravu? a jedl oste mali v cene tiež?