Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dada2007
2. jún 2008

ok....idem dať oprať...niečo ukuchtiť...požehliť...ale veď to poznáte...tak sa lúčim, ozvem sa neskôr!!!
PA a držte sa....

leteku
2. jún 2008

Tak ja som merala 1 - 2 cm pod pupkom, tam kde mám najväčší rozmer.

nina81
2. jún 2008

mne podla mojich mier vyslo ze mi chyba pas, resp. cm pasu sa priblizuju cm bokom

sticker
2. jún 2008

Baby, my sme všetky neuveriteľné 😀 😀 😀 Až sa hanbím, že mám fotku 😅 Miery bez fotky sú lepšie 😅 Dúfam, že to nečítajú niektorí ľudia len pre potešenie a škodoradosť 😒 ☹

zuzula28
autor
2. jún 2008

leteku, aj ja si to dám cez to najširšie, lebo to sa dá len brušákmi odstrániť, tak aspoň budem mať motiváciu, ale keď nesťahujem brucho, tak to je hrôzostrašný rozmer...ale nevadí 😨 Idem to poslať...

julova
2. jún 2008

zuzi presne - tam kde je najuzsi 😉

nina81
2. jún 2008

baby a rozpravali ste sa v tejto diskusii aj o konkretnej strategii, ako zdravo schudneme?

julova
2. jún 2008

nina - vylucit nezdrave jedla, zacat papat pravidelne a v normalnom mnozstve max 250g porcia a pit vela vody...a ked tak nejake to cvicenie 😉

biela
2. jún 2008

tie miery mám strašné, to je úplne od veci. keď som mala tak 16 rokov a mala som v páse nejakých 70 cm bola som nešťastná a teraz... som ale dopadla 😠

nina81
2. jún 2008

tak mam otazku, co su to nezdrave jedla, samozrejme viem ze vyprazane, chips a podobna kategoria, ale co tak napr. pecivo, cestoviny, zemiaky?

julova
2. jún 2008

nina - na strane 15 mas priklad takeho "zdraveho" jedalnicku 😉

biela
2. jún 2008

akože ja mám pás ako boky, neriešila som že najužšiu a najširšiu časť. 😀
som zvedavá, či tu je niekto ako ja...

julova
2. jún 2008

pecivo urcite nie biele - nahradit celozrnnym, pripadne grahamovym alebo sojovym, ale urcite nie tri rozky na ranajky 😉...zemiaky su OK ,cestoviny tiez...ale v spravnom pomere a naucit sa to kombinovat

vilkakatka
2. jún 2008

Dobre ranko ... tak vy tu kvakate tak skoro 😲

Uz som pomerana, miery poslane a teraz sup sup behat a potom fajne ranajocky. 😝
Baby ... a otvaraci ceremonial nebude? 😀

zuzula28
autor
2. jún 2008

takže ja má m prsia a pupok v jednej rovine, krása 😝 😀 😝

julova
2. jún 2008

Kati - tramtararaaa 😀

nina81
2. jún 2008

takze idete jest 6 krat denne, mensie porcie, okrem klasickych nezdravych jedal nic nevylucujete z jedalnicka? ja sa trochu bojim, ze to nebude fungovat. Mate niektora dobre skusenosti s pilates, alebo chodite plavat, behat? Ja z kazdeho trosku, akurat behanie neznasam...

janka5861
2. jún 2008

baby , tak ja som prave odoslala svoje mieri a poviem, vam ze skoro ma porazilo , ked som ich uvicela napisane na vlastne oci .... som ako skrina ... otras joj tak ma to rozparadilo, ze dufam , ze dam dole aspon 10 kg..

zuzula28
autor
2. jún 2008

vilka, otvárací ceremoniál sme nestihli...malý sa pokakakal 😀 😀
Ale inak teda naozaj...vitajte všetky odvážne ženy, ktoré ste sa na toto dali. Vôbec som nečakala, že to bude takáto masovka plná elánu...je to skvelé 😵 😵 😵

Kto sa ešte nezaregistroval u kukenzi s údajmi výška, váha, obvod prsia, pás, boky, nech tak naozaj urýchlene urobí, lebo od zajtra už fakt nikoho neberieme...aj tak je nás už ako hadov, chúďa kuki... 😀 😀 😀

zuzula28
autor
2. jún 2008

ja idem teraz ešte rýchlo povysávať a pozmývať a najneskôr o 9.00 šup, šup von s mlaďatkom...ale ešte si dám jednu žemličku celozrnnú...mala som len jogurt, tak to by bola blbosť, chcieť normálne fungovať na jogurte... 😨

julova
2. jún 2008

nina - 5x denne 😉...ja mam vsetko nizkotucne, vylucila som uplne sladke (myslim, keksiky, cokolady...atd.)...nic vyprazane, pijem cistu vodu...vela ovocia, zeleniny, pecivo celozrnne...atd.

danielitka26
2. jún 2008

ajojteeeee 😀 😀 😀 😀

vilkakatka
2. jún 2008

Zuzka, veru chuda Kuki ... asi len teraz zistuje aku budu si na seba usila 😲 😀

Tak aj ja sa pripajam svojim jupiiiiiiiiii a ide sa na to ... ja sa normalne tak tesiiiiiiiim, ako som sa este nikdy na zacitku hudnutia netesila 🙂 🙂 🙂

Zuzka, este jednoa otazocka ... mozem zeleny caj alebo radsej nie, ked kojim? 😵

vilkakatka
2. jún 2008

hudnutia=chudnutia ... asi som hladna ... idem ja radsej behat 😀

sticker
2. jún 2008

Zuzu - Ty máš prsia a pupok v jednej rovine? Som sa snažila si Ťa predstaviť a vôbec mi to nejde dokopy s fotkou 😀 😉 Ja by som hore chcela mať viac ☹ Ja mám široký chrbát a v predu nič ☹ .
Ako často sa bude aktualizovať tabuľka?

julova
2. jún 2008

Danieli - ahoooj...tak ako? spravne nastartovana? 😉 😀

julova
2. jún 2008

sticker - aj ja som na tom hore biedne 😀

danielitka26
2. jún 2008

julova jasné 5 čajíkov uvarených ešte nájsť doma niečo normálne na zkedenie

a ozaj ...zmrzlina sa môže ??? 😕 😕 len sa pýtam

danielitka26
2. jún 2008

zkedenie - zjedenie ...tiež som asi hladná 😀

danielitka26
2. jún 2008

o meraní pás sa má meriať priamo cez pupok ...boky cez najvystúpenejšiu časť zadku