Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
3. jún 2008

Hoj Danny

certica
3. jún 2008
dada2007
3. jún 2008

certi...ty na to chceš ísť kvôli očisteniu alebo kvôli menšiemu brušku???

lekno
3. jún 2008

Ahoj Bambuľky 😉 Tak ja som dnes ráno mala krajec chleba s maslom a ster.kápiou, na obed plátok kur. mäsa, trocha zemiakov a kopec zeleniny, medzitým voda čaj bez cukru a kafčo. A neodolala som a dala som si 3 jahôdky a jablko. STICKER, nakrájaj tú tortu na porcie a daj do mraziaka. Ja to tak robievam, keď zostane a budeš mať pre návštevu 🙂

sticker
3. jún 2008

lekno - presne to som urobila, keď sme prišli zo škôlky 😀 😀 😀 😀 😀 Že ma to nenapadlo skôr 😠 😠 😠 Mohla som si ušetriť kilá a centimetre.
Julka je po dvojnásobnom očkovaní a nesmie behať, takže dnes budem mať asi "posilňovňu" a budem ju len nosiť 😅 😝

lekno
3. jún 2008

Sticky 😀 Môj najstarší syn bude mať 10.júna 11. rokov a ešte mám mať vtedy mrchu, tak uvidím, či odolám. Lebo vtedy žerem piate cez deviate 😠 Ešte keby som sa konečne dokopala k tomu cvičeniu, lenivá som ako voš 😠 Fuj! 😒 😉

sticker
3. jún 2008

Inak lekno. Ty si písala že bývaš pri Bytči?

sticker
3. jún 2008

Ja mám v Kolároviciach dobrého kamaráta 😉 🙂

certica
3. jún 2008

dadi, kvoli precisteniu, brucho je asi najmenej problematicka cast tela u mna...
lekno, ja tiez takto zamrazujem zakusky, kolace a vlastne vsetko, co sa len da 😉

dada2007
3. jún 2008

certi...ahááááá... 😉 😉

monkula
3. jún 2008

čerti, ta kto máš fajn, moje brucho je môj problém 😖 😖
A ešte so mvidela, že sa chystáte v lete ne Bibione, aj my 😎
Len potrebujem kontakt na nejakú tal. CK, nie je to cez slov.CK predražené? Ď. 🙂

certica
3. jún 2008

moni, lenze ja mam zase problem vsetko ostatne 😀 , chce to proste cvicit a spevnit, nic viac
no my nejdeme asi nikam, mam dost problem s martinom, odmiea uplne kocik, celkovo mi vonku nevie alebo nechce spat...

monkula
3. jún 2008

škoda... som tajne dúfala ,že sa tam stretneme... To by bol mazec, čo? 😀 😀 😀
A tie CK? 😅 😅

certica
3. jún 2008

a kedy idete? my sme boli cez ck ludor, ale tiez sme vymyslali, ze si zarezervujeme apartman priamo. da sa aj tam na mieste, su tam sprostredk., resp. ich cestovky, ktore ti priamo vyhladaju, co este v ponuke volne.
skus trebars www.bibione.com kuknut. my sme bol v lignano

susik77
3. jún 2008

Ahojte, my ideme tiez do Bibione, priamo na stranke toho apartmanu to maju sice malinko lacnejsie, ale oni sami neprenajimaju, ponukaju tie pobyty cestovkam...
ideme sem: http://www.nettravel.cz/Italie/Veneto-Benatsko-...

julova
3. jún 2008

ahojte 🙂

tak som sa dnes nachodila zasa s kocikom...dve aj stvrt hodiny 😝 ...uz sa tesim na veceru 😀
mam tuniakovy salat s celozrnnym rozkom 🙂

krasulka
3. jún 2008

ahojte tak ako chudnete? Aj ja chcem. 🙂

monkula
3. jún 2008

čerti, ccheli by sme ísť koncom júla...
Práve táto stránka mi nejde, už so mpozerala včera, ale nič mi nenáchadza, stále mi t ovypisuje prepáčte, na základe vašich kritérií atď... 😠
susik, takže to o toľko lacnejšie nie je? a nebol problém s českou cestovkou? alebo ste nešli cez túto CK?

certica
3. jún 2008

pocuvaj moni, ty mas nejaky divny ten comp, furt mas problem nejake stranky nacitat a tak, hm? nebude v tom problem?
krasulka, tak do toho 😉

julova
3. jún 2008

Moni - veru ako certi pise...mozno mas velmi vysoku ochranu nastavenu v compe proti vselijakym pliagam z netu az sa nakoniec nikam takmer nedostanes 😕

monkula
3. jún 2008

certi, aké iné stránky? 😕
Mne tam vybehne len ten základ, názvy tých CK, ale keď si dám to rýchle vyhľadávanie, tak mi to nejde...
no nič, teraz sa mi nechce, ale neskôr to skúsim prelúskať... 😉
Zuska, áno, máme zabezpečený comp, pretože už sme mali PC dvakrát zavírený, už sme museli kupovať aj nový hardware, tak preto sme opatrní...

certica
3. jún 2008

moni, no niekde v inej teme ti neslo nacitat, myslim ze tu maminu bez ruk a potom mavas aj tu na MK problemy s IP... aspon co som zaregistrovala

danielitka26
3. jún 2008

ahojte kočky tak ako sa dnes darííí ?? kde mám moje spolubojovníčky ????

monkula
3. jún 2008

tá mamina bez rúk mi nešla preto, lebo nemám nainštalovaný Adobe Player... 😀 😀
S IP? Ja nie... 😕

susik77
3. jún 2008

monkula: ideme cez nich 1.krat, uvidime. Ale na nete som nenasla v diskus. ziadny problem-hladali sme referencie...

danielitka26
3. jún 2008

susik kam idete a cez koho ?? nechce sa mi čítať dozadu 😝 😝 😝

danielitka26
3. jún 2008

ja vám viem poradiť že skvelé cestovky na chorvátsko sú FIFO a BAMBI tour na grécko TURANCAR

susik77
3. jún 2008

Do bibione cez nettravel.cz

monkula
3. jún 2008

susik a kam? My by sme radi na Lido del Sole... MM sa odtiaľ v nedeľu vrátil a pochcaľoval si, krásne more, teplo... 😵
Myslela som ako ste riešili platbu...A objednávku, cez net?

danielitka26
3. jún 2008

ach yooo idem ja klusať a potom cvičiť ...ahojte dievčatá