Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
3. jún 2008

dada, hod si nejake ovocko, alebo zeleninku... 😉

dada2007
3. jún 2008

penguin1..si šikulka....mne Lili nejak nechcela zaspať...a keďže zaspáva na cicíku, tak som sa ničomu inému nemohla venovať....

penguin1
3. jún 2008

tak ale babo je na prvom mieste 😉 😉 zacvicis si neskor, ale aj nie, ved dost cvicis pri drobcovi 😵

dada2007
3. jún 2008

penguin1..brú nocku...a radšej nehodím, vydržím. Idem si dať za pohár H2O 😅 😅 😅

dada2007
3. jún 2008

samo, že je na 1.mieste.... 😵 😵 😵

penguin1
3. jún 2008

dobru, a pevnu volu zelam!!! 😉 😵

danielitka26
3. jún 2008

veru idem aj ja ..čaute a ráno som tu zas 😵 😵 😵

dada2007
3. jún 2008

penguin1...dobrú....

dada2007
3. jún 2008

takže smer cvičeníčko a sprcha....zatím pááááá

zuzana1979
4. jún 2008

ahojte babky, tak dnes sa pokracuje. vcera som uz nezvladla cvicit, ale dnes sa chystam po dlhom case na squash, tak aspon tam budem mat nejaky pohyb.

vesi
4. jún 2008

dobré ránko kočky 😀
ja som zažila ráno šok, na váhe mám dole 1,5kg a v páse 5cm 😵 😀 merala som sa 3krát, v bokoch -1cm, ale tie som mala vždy široké. ja som normálne happy 😀

penguin1
4. jún 2008

dobre ranecko 😉
vesi, gratulacion!!! 😉 😵 mna to laka na vahu kazde rano... ale odolavam. chcem az po tyzdni 😎
a uz mam v sebe asi liter vody, teraz si uvarim kafco, celozrnny rohlik a hajde von. a mam za sebou aj nejake to cvicko 😎 😉

vesi
4. jún 2008

ahoj pengi 😀 dakujem 😀
ja som si dala celozrnný chlieb so šunkou, ale čo budem jesť dalej netuším, cestou zo škôlky sa musím zastaviť v obchode 😅
ja sa vážim každé ráno, nalačno 😀

penguin1
4. jún 2008

aj ja mam taku tuzbu stale stat na vahe, ale nesmiem... ☹ keby som videla, ze sa nehybe, rychlo by som prestala s chudnutimm 😠 😠 takto stale dufam... 😀 😀 😀 😀 😝
no, ja tu mam obd perkelt s haluskami, neviem, ci odolam... 😝 to je mje naj jedlo... 🤐 ale mam v chladnicke zasoby jahod, tak snad dnes vydrzim bez coko 😎 (vcera som mala lyzicku granka, bo som nevedela, co so sebou 😠 😠 🙄 😝 )

zuzana1979
4. jún 2008

ja som sa vcera vazila a mala som o 1kg menej, ale dnes som to nejak nestihla, lebo som sa ponahlala do prace. asi zajtra neodolam.
a na ranajky som mala rohlik a redkovku, pohar mlieka a teraz uz budem cakat az do obeda. mam tu tiez v zasobe jahody, tak ked to bude akutne, tak si dam z nich.

navik
4. jún 2008

..bre ranko bambulky 😀

vesi gratulujem 😉

ja som vcera zhresila dla som si cokoladku..ale co som mala robit ked detvaky jedli a mne tak tielki slinky ☹ ....fnuk takto moje brucho nepojde dole 😠 😠 😠 😠

bystricanka
4. jún 2008

ahojte baby...
no tak ja som sa ešte nevážila, ale včera som ešte ani nič nejedla, lebo som nemala kedy, tak hádam som aspoň pol kila zhodila 😒 V mrazničke má čaká zmrzka, len neviem neviem, či sa mám na nu dať. Ale už kričí namňa od nedele, aby som ju zjedla, tak asi odolám 😀

lubi13
4. jún 2008

Ahojte babenky,
tak ja som celkom s jedlom vydrzala, teda sladkemu odolavam, len vcera som si dala jogutr az o deviatej vecer, akosi som nic nestihala. Len cvicit sa nemozem prinutit.... jaj poradte, ako sa prinutit!!! ☹

penguin1
4. jún 2008

lubi, ja som sa prinutila vcera tak, ze som bola vonku s kamosko, ktora ma asi 50 kg, mala taku suknicku a tricenko... bola som pri nej ako tucibomba 😠 😠 😀 😝 🤐 🙄 😕 😅 tak ked som prisla domov, rychlo som dala 10 brusakov (viac zatial nevladzem 😠 ), ale dnes rano ich bolo uz 13!! 😎 😎

bystricanka, takze pekne odolavas zmrzke!!! takto trenujes pevnu volu 😉

dada2007
4. jún 2008

tiež vám prajem krááááásne ránko chuduľky moje!!!

vesi,zuzana...super, gratulka!!! Aj mne sa pohla váha dolu, je to super pocit. Tiež sa vážim ráno, nalačno, po nakojení a navštívení tej maličkej miestnosti v našom byte 😀 😀 😀 😀 😀 Vtedy je tá váha supéééééééér!!!!

bystri...nechaj ju tak potvoru!!!!

navik...no no no!!!

susik77
4. jún 2008

Ahojte, ja som mala vcera vyzieracsku naladu, menstruacia sa blizi 😎 , dala som si karamelovu zmrzku a jahodovy kokteil. A dnes na vahe o pol kila menej 😎
Inak, ja to tak mam vzdy-cely tyzden hladujem a nechudnem a ked si dam nieco kalorickejsie, tak az potom schudnem. Mozno to funguje paradoxne-ze ked nejem, telo si robi preventivne zasoby...
Dnes idem nakupovat, takze najest sa doobeda nebudem moc stihat, tak dufam, ze tento tyzden pojde dalsie kilo dole 😎

susik77
4. jún 2008

vesi, zuzana: gratulujem 🙂
inak, aj ja uz chcem zacat cvicit 😉

susik77
4. jún 2008

do dovolenky za mesiac-do 5.7. chcem dat dole aspon 4 kg 😎

bluff
4. jún 2008

tak to aby si si dala tu zmrzku kazdy vecer 😉 ja to tak robim 😀

susik77
4. jún 2008

Ahoj bluff: dobra a prijemna metoda chudnutia, ze? 🙂 😎

bluff
4. jún 2008

hej velmi dobra 😀 ono telo sa hladovaniu brani, tak uklada slaninku do zasoby...
ozaj uz si dokojila? lebo mam pocit ze teraz to uz u mna pojde rychlo s vahou nahor 😖

dada2007
4. jún 2008

susik77...teraz ma napadlo (mimo tejto témičky) do Prahy chodievame, máme tam rodinku. Letňany 😀 😀
No a tá zmrka???? Tééééda.... 😀 😀

vesi
4. jún 2008

kočky, dakujem, aj vám to pôjde dole, len treba vydržať 😉 ešte stále som pretekárka, ale vdaka tomu, že sa vždy prinútim aspoň chvíľu cvičiť sa cítim lepšie, aj nálôada je lepšia 😀 len najhoršie je dokopať sa k tomu cvičeniu 😝 cvičievam pred obedom spolu so saškou, strašne sa jej to páči a snaží sa opakovať, no necvičte potom, ked sa dieťa teší 😅 😀

dada2007
4. jún 2008

vesi, ja si stále neviem nájsť vhodný čas na cvičenie...nie že by sa mi nechcelo, ale myslím to tak, že neviem či ráno...alebo keď malá spí okolo tej 9, alebo popoludní...či večer....nejak si to neviem dať do denného plánu 😅

zuzana1979
4. jún 2008

dada ja detto, rano uz o pol siestej vstavam do prace, tak to nestiham, o piatej som doma a to sa uz venujem az do vecera malej a potom som rada, ze si sadnem k telke. na to cvicenie stale neostava cas...