Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
29. jún 2008

m311 - tak to vitaj v klube 😀 😀 😀 😀 Ale veď my sa polepšíme, však dievčence 😅 😀 😀 😀 😉 😉

penguin1
29. jún 2008

sticki, jasne... polepsime sa... 😀 😀 😉 😉

sticker
29. jún 2008

Ale najprv dojem tie ríbezle s cukrom 😀 😀 😀

sticker
29. jún 2008

Inak, baby, najväčšia sranda je, že sme dostatočne inteligentné a vieme v čom je chyba - papáme toho nejako moc....takže jediným problémom je nedostatok pevnej vôle 😅 😉 😀

susik77
30. jún 2008

Ahojte baby, jedzte castejsie zmrzku 😀 😎
my sme boli vcera s manzelom v kaviatrni, dala som si karamel. latte a trojitu zmrzku a dnes som mala io dalsie kilo menej 😀 je pravda, ze som potom radsej nic neolovrantovala ani nevecerala 😎 takze za tyzden som dala dole 2 kg 😎

susik77
30. jún 2008

ale stve ma, ze sa mi straca hrudnik-za chvilu budem mat zarovno s pasom 😝 a to som mala vzdy uzky pas a velke prsia 😎 moze sa tak zmenit po porode postava? 😕

susik77
30. jún 2008

a padaju mi uz aj ramienka na satach, tak sa mi zmensili prsia, za chvilu mi manzel zakaze chudnut 😢

sticker
30. jún 2008

Ahojky susik 😉 No ja klasicky stagnujem 😠 😠 😠 Už ma to štve, takže ide sa na režim!!! Snáď sa mi vráti pevná vôľa, veď toto nie je ani možné 😠 A Tebe blahoželám 😵 Že dve kilá vďaka zmrzke 😀 😀 😀 😀
A prsia sa menia kojením - tým že tam bolo mlieko a potom nie. Mne sa tiež zmenili ☹ Ešte že mám široký hrudník, aspoň ten mi robí číslo 😀 😀 😀

susik77
30. jún 2008

sticker: no, ja by som bez pevneho rezimu neschudla nic 😝 ta zmrzka je fakt vynimocne-predtym som 2 tyzdne mala prisnu dietu 😎

susik77
30. jún 2008

ja mam pocit, ze zmrzka mi to len katalyzuje, ked fakt malo jem a dlhy cas nic nechudnem, dam si sladke a telo si asi povie, ze uz nemusi drzat tolko energie a vtedy schudnem 😉 to je moja nova teoria 🙂
a dakujem 🙂

zuzana1979
30. jún 2008

baby, cez vikend som aj ja zhresila a odzrkadlilo sa to na vahe, lebo v piatok som mala o kilo menej a teraz ho mam naspat. takze tento tyzden idem opat tvrdo na to. v septembri ideme na dovolenku a potrebujem este aspon 6 kg schudnut, nech nemam stres sa dat do plavok.

sticker
30. jún 2008

Ahojky zuzi 🙂 Ja som už poslala miery a keď som videla doslova desatinky, čo sa mi vysmievajú na váhe a idú preč. 😠 Treba mi naozaj niečo robiť. Ale aspoň že robím tie brušáky a úklony. A ešte ma napadlo - klasický hula-hop kruh tiež nie je zlý. Len je to nuda. Ja vždy krútim aj s Jajou a rehoceme sa 😀

sticker
30. jún 2008

A zuzi - Tvoj nick je rok narodenia? 😅 To sme potom rovnako mladé 😀 😀 😉

vesi
30. jún 2008

čaute babule, ja nemám tento tt žiadne zmeny, ale aspoň som ostala na tom rovnako. musím nasadiť tvrdý režim 😠

elise
30. jún 2008

čaute modelky ja som absolutne nič neschudla a ani som nedala nič dole v páse a v bokoch takže som stále na tom rovnako 😒

sticker
30. jún 2008

Vesi - súhlas 😀 Veď ja sa hanbím aj posielať tie údaje. A som zase zvedavá, aké cifry nahodí danielka 😠 😀 .
Ale povedz, ako sa prinútime "nežrať" 😠 . Ja ani tak nezjem veľa naraz, ako často a nie moc zdravé 😝

penguin1
30. jún 2008

caute dievcence!
tak ako? u mna 0 bodov! este som si aj odstranila veskery zbytocny porast na tele 😀 😀 😀 , a aj tak nic z toho... 😝 😝
dnes som rano nasadila tvrdy rezim... 🙄 pokusim sa opat drzat tu junovkynu dietu... 😝 s jablcnym octom 😕 a ked to nepojde, kazde rano vypijem trosku zriedeneho octu s vodou 😠 😠 😠 😖 😲 😀 😝 sak uz sa na seba neviem pozerat! 😠 😠 ani oci nemam, co mam taku tucnu "hubenku" 😀 😎 😖 😝
dnes som mala kafco na ranajky, teraz idem z domu, nech nemyslim na jedlo a potom sa uvidi... 😝

sticker
30. jún 2008

peng - Tvoje jediné šťastie, že nemáš fotku 😀 😀 😀 Úprimne si Ťa neviem ani predstaviť - že nemáš oči a máš tučnú hubenku 😀 😀 😀 😀 . Fakt si ma pobavila, prepáč 😅 😉

penguin1
30. jún 2008

ja sa nehnevaaam... ale si predstav krizeneho japonca... male oci, velke lica... cela ja 😀 😀 😀 😀
a kam mam poslat tie miery? 😀 som akasi zmetena z tych nameranych vysledkov... 😲 neschudla som ani deko ( aj tak mam vahu len na kila 😀 😀 ), prsia rovnako, v pase som sa zvatsila o 1 cm, a na bokoch som uzsia o 2 cm 😀 😀 nechaapem... 😀 😀 😎

sticker
30. jún 2008

nájdi si v albumoch nick "druhý jún" a pošli tam ip 😀 A ako si v bokoch schudla, tam to potrebujem ako soľ 😠

penguin1
30. jún 2008

sticky, ja som vedela, ze to je jun, len som hladala prvy 😀 😀 😀 dik ;)
ja netusim, ako som schudla v bokoch... ale ma to naaaaaaramne tesiiiiiiiiii 😵 😵 😵 este to brusisko... 😠 😠 😠

penguin1
30. jún 2008

a coze ostatok sa poctivo vazi a mera? 😀 😀

sticker
30. jún 2008

Asi si užívajú prázdniny 😀 😀 😀 Aj ja si užívam. Vyzerá to na dážď a tak budeme zavreté doma 😝 A to veru neschudnem, neviem sa toľko ovládať 😅

penguin1
30. jún 2008

presne, sticky, u nas uz prsi, chcela som ist niekam z domu, no neviem, neviem... 😠 😒

vesi
30. jún 2008

aj u nás bola búrka, ešte prší, tak som to využila a vyšívam, deti sa hrajú, navarené mám od včera a urobila som si na desiatu zelený čaj 😝

lekno
30. jún 2008

Čao Bambiny 😉 Tak čo, schudli ste? Ja nie, akurát 1cm v páse a inak nič 😖 Nuž čo, keď neprší, aspoň kvapká...

sticker
30. jún 2008

No do čiech sa blížia prívalové dažde a búrky 😕 ☹ Snáď to k nám nepríde. Idem sa venovať deťom. Hrozné, ako to tu vyzerá. Nie som na to zvyknutá - samý rachot, mrnčanie a všade hračky 😠 .
Ale kde je danielka 😕 Ona je tu vždy a obzvlášť, keď sa meriame. Asi má moc robotky 😉

zuzana1979
30. jún 2008

sticki, ano, je to rok narodenia, uz sa nam buduci rok blizi okruhlica. 😉

sticker
30. jún 2008

Vďaka, za pripomenutie 😠 😀 😀 😀 . Ale veď my sme mladé stále 😉 Síce niekedy ráno a večer si tak nepripadám, ale káva to spraví 😀 😀 😀

danielitka26
30. jún 2008

ahojte 😀 😀 😀