Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
11. sep 2008

nieeeeeeeee, nedoprajem, 😀 😀 ináč z rovnakého dôvodu nerobím často puding 😝 😀

sticker
11. sep 2008

Ešte som si ho nespravila 😀 😀 😀 😀 Urobím to takto - osprším deťúrence, švacnem ich do postele a ako odmenu si spravím puding - ak budem vládať 😅 😝 😀 😀 😀 Ale najprv sa postavím na váhu a to tiež veľa zaváži, či si ho spravím, alebo nie 😀 😀 😀 😀

vesi
11. sep 2008

stiki, ja osobne by som váhu neriskovala, to by ,a prešla chuť 😝 😀 pod ku mne na brigádu, asi som švihnutá, ale práve som doumývala okná v 3 izbách a rozmýšľam čím budem pokračovať, je toho tolko, že neviem čo skôr 😝

sticker
11. sep 2008

Vesi, neboj si úúúúplne normálna 😀 😀 😀 😀 😀 . Ja som v sobotu umývala v kuchyni a v obyvke 😝 . Ale som teraz unavená, lebo chodím spávať o jedenástej a celú noc som hore, lebo Julke sa nedá spať kvôli tej nádche a kašľu 😒 .
Ja sa odvážim a keď uvidím, že sa mi nedarí schudnúť, tak si poviem - no a čo a šup puding, a keď uvidím, že to trochu kleslo tak si hádam nedám 😀 😀 😀

vesi
11. sep 2008

stiki 😀 😀 aj tak sa to dá vysvetliť 😀 😀
držím palce, nech malá čo najskôr vyzdravie 😉

lekno
12. sep 2008

Ahoj babule 😉
Aj ja som včera unývala okná. Asi bol umývací deň 😀 A kde ste??????????? 🙄
Dnes som si bola zháňať robotu. Nič som nezohnala 🙄 Ach jaj, strašne zle sa prispôsobuje život s deťmi robote, keď vám s nimi nemá kto pomôcť 😖 Skoro v žiadnej vám nevídu v ústrety ☹
Ps: Všetko naj naj Všetkým Marienkam 😉 🙂

certica
12. sep 2008

caaafte, nejak nemam time posledne dni na net, tak nejdem ani secko citat. okna som neumyvala 😀 , ale tiez som vcera makala jak srob, skoro som vypotila posledne cukry,tuky 😀
pekny predlzeny vikend 😉

sticker
12. sep 2008

Lekno tak to Ti verím ☹ Ja nemám v pláne sa vrátiť kde som robila pred tehu. A neviem, kam pôjdem, ale niekam budem musieť, veď treba splácať hypo 😒 No tiež budem musieť nejako prispôsobiť ráno školu, škôlku a poobede tiež ☹ A už teraz sa toho desím ☹

lekno
12. sep 2008

Čauko Čerti 😉
Stiky, no je to des. Čo ti budem hovoriť 😒 Veď to je to, šeky, šeky, šeky... 🙄

sticker
12. sep 2008

Malá Jaja má zase teplotu ☹ Už som taká vynervačená z toho, že ziapem na všetkých okolo - to ten strach... 😔 . A nerobí mi dobre byť zavretá doma s dvoma deťmi a s mm ktorý síce robí, ale je z toho len bordel a chaos v byte 😒 ☹

lekno
12. sep 2008

Stiky, to ti nezávidím... 😔 Akosi sa nám nedarí, čo? 😒

sticker
12. sep 2008

Veru, lekno....nejako sa to všetko "serká" 😅 😒 ☹ . Aj ja sa cítim divne - ale chodím neskoro spávať a ešte celý deň doma s deťmi.....
dnes som myslela na Zuzku, že ide od pondelka na dovolenku a počasie má byť hrozné aj v Taliansku, aj v Chorvátsku.....a už som zabudla kam ide ona . TAk snáď bude mať lepšie počko 🙂 😉

sticker
14. sep 2008

Idem nás len vytiahnuť z druhej strany 😠
Ja mám Janku dosť chorú, všetko sa jej to drží v dutinách a z toho má teplotu, tak som nasadila odsávačku aj na ňu a na noc jej dávam do izby horúcu vodu s eukalyptovým olejom. Ale už ma to štve. Chcem ísť k MUDr. nech jej predpíše na imunity rybonal. A tak sa ochladilo, že Janka má v izbe normálne zimu! To je rožná izba a vždy tam bolo zima, už nech nás zateplia.
A dnes som "zhrešila" keksíkom pri káve a celkovo, keď som doma,tak by som len "žrala" 😠 😠 😠 😠

susik77
14. sep 2008

Ahojte, len rychle;dnes som si bola nakupov. oblecenie, konecne moju ciel. velkost: 42 🙂 mam nove spod. pradlo, dziny, kabatik a 2 topy, tak som happy 😵 42 som nosila naposledy asi pred 3-4 rokmi 😎

susik77
14. sep 2008

ak bude cas, nafotim, mozno aj seba 🙂

certica
14. sep 2008

susik super, odfot 😎
stick, tak sa vyliecte, u nas su tiez sople a trochu kasel

danielitka26
14. sep 2008

ahojte babulky moje najkrajšie 😵 😵 😵

sticker
14. sep 2008

Danielka ahoj 😵 . Kde si bola tak dlho? 😕 😉
Susik - úprimne blahoželám 🙂 😵 . To je super! Som zvedavá na zajtrajšie miery 😉 🙂

danielitka26
14. sep 2008

janinka mám novú prácu a neni času na koňa 😝

sticker
14. sep 2008

Tak to Ti verím 😝 . A si aspoň spokojná? A ako sa Ti darí s kilečkami? Pošleš zajtra údaje? Zuzka ide na dovču, tak ju zastupujem. Snáď to zvládnem 😅

sticker
15. sep 2008

No šup, šup posielajte miery 🙂 😉
Zatiaľ poslala jedna chuduľka - vďaka 🙂 😉

certica
15. sep 2008

vau, ja som v tom, ze je nedela 😀 a my mame trochu lazaret doma, takze ma vobec nenapadlo vbehnut na vahu. teraz len same kvapky, cipky, sirupy, masticky... kedy a komu nadavkovat

sticker
15. sep 2008

certi - v pohode 😉 Pošli zajtra. Ja tiež stále odsávam a dávkujem lieky. Ale sa mi zdá, že Jaje to už trošilinku ustupuje. No máme strašnú zimu v byte, bŕŕŕ! 😒 ☹

certica
15. sep 2008

tak to je fajn, u nas sa to zhorsuje. a odsavacka tiez v plnom prude, ale aspon sa neteplotuje.
idem sa osprsit. tu je tiez kosa... ja som sa uz tesila, ze skoncia tie horucavy, ale toto je este horsie 😅

danielitka26
15. sep 2008

babulky ja nemierujem zatial lebo som kúsok pribrala a som ešte k tomu chorá ale o taký týždeň pokračujem ...
v práci je super ...klopklop aby som nezakríkla..predávam nábytok 😵

sticker
15. sep 2008

No, mám taký pocit, že tento týždeň tabuľka asi nebude ☹ Lebo mám miery len od susik a odo mňa 😀 😀 😀 😀
danielik tak nech sa Ti darí 🙂 😉 A z malého priberania si nič nerob. Ja zase priberiem na konci mesiaca, lebo mám dostať menzes. Už som sa s tým jednoducho zmierila 😅 😝

susik77
15. sep 2008

sticki: skoda, ja som sa tesila, ze mam o trochu menej ako minule...
ja mam rovnake stavy pred menstr. ako ty 😎 😖

sticker
16. sep 2008

Susik - veď mne je to jedno, ja kľudne doložím aj tabuľku a obnovím len naše dve. No tak tam bude trochu viac fotiek 😀 Akurát nebude potom rovnaký dátum pri každej 😉 Čo povieš? 🙂 😉

susik77
16. sep 2008

to je jedno, mozme pockat na ostatnych
😎 ja uz tiahnem na 71.5 kg 😵 dufam, ze zac. oktobra sa dostanem pod 70 😎

lekno
17. sep 2008

Ahoj holky 😉
Nedostala som sa sem skôr, lebo v sobotu nám stále vypínali elektriku a pokazil sa nám adaptér na modem z internetu. Takže som musela čakať, kým magelíno donesie nový 😉 Ale už SOM TU! 😀
Údaje do tabuľky nejdem posielať, zatiaľ žiadna zmena. Odpusťte... 😔 😝