Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

pimpa
3. jún 2008

no, vidim ze nejako odbiehate od temy...aj ked dovolenka a plavky su dobrou motivaciou k zhadzovaniu prebytocneho 😔

pimpa
3. jún 2008

nejako sa nam mraci...dufam, ze rano bude pekne, inak by som musela vynechat korculky...a ja uz ked raz vynecham, tak ma to bude pokusat aj inokedy vynechavat 😒

pimpa
3. jún 2008

Baby, uz mate dufam po veceri 😎 ja som si dala cesnakovu polievku na veceru, mnam. No este ma pokusa kusok tvarohoveho kolaca so zelatinou, ohromne sa mi podaril. To som upiekla manzelovi na privitanie, dnes pride zo sluzobky 😝

monkula
3. jún 2008

ja som si dala na večeru tuniaka a MM mi doniesol z IT Grissini ,tak som chrúmala k nemu tie... 😎

susik77
3. jún 2008

objed. cez net, platbu manzel osobne-byvame v prahe 😉

monkula
3. jún 2008

aham ta kt oje iné, to by so mmala trošku od ruky... 😀

moncika15
3. jún 2008

ahojte! tak co ako to ide? kilecka alebo centimetriky idu dole? 😕
ja som xytila 2.6. nejaku crevnu vyrozu takze xudnem ani som tak neplanovala 😀 😝

pimpa
3. jún 2008

moncika, tak aspon si sa k nam pridala, telo ta k tomu same nabada 😀 a uz sa mas lepsie?

monkula
3. jún 2008

moncika, nepríjemná, ale účinná diéta... 😅

sticker
3. jún 2008

No teda, to máš dobré chudnutie - bez námahy....ale asi by som nebrala 😀 😝 .Ale ak sa snažíte o mimi, tak by si asi moc chudnúť nemala 😉

moncika15
3. jún 2008

no ja som sa do tejto temy na zaciatku prihlasila ale telo zacalo dietovat este skor ako hlava 😀
musim jest len sladky caj a suxare 😨

moncika15
3. jún 2008

sticker,mne ani tak nejde o dietu ale o naucenie sa zdravo sa stravovat 😅 a tak popritom aj nejake to kilecko zhodit.

m311293
3. jún 2008

holky, já dnes taky zhřešila, va školce byl karneval a prodávali tam úžasné koláčky. Dlouho jsem odolávala, schovala je do kabelky, ale když dorazila dcera a chtěla ochutnat tak jsem to psychicky nevydržela a jeden si dala. Ale jinak to jde, v práci je to v pohodě, mám tolik práce, že si na jídlo vzpomenu akorát po třech hodinách, když mám jíst.
Mně čeká oslava narozenin koncem června, do té doby žádná sladkost ( cukr pouze ve formě ovoce) apak se odměním 🙂
Moncika, já taky tak, přísná dieta nic nevyřeší, jakmile začneš jíst jinak, máš to zpátky. Jak říkáš, zdravě se stravovat.

danielitka26
3. jún 2008

ahojte tu nikoho ??? 😕 😕 😕 😕

m311293
3. jún 2008

Danielitka, asi šli radši spinkat, aby nemuseli trpět hlady 🙂

danielitka26
3. jún 2008

to pojdem aj ja ale teraz som docvičila a ukludnila moje srdiečko lebo pulz mi z toho aktívneho športu strelil na 112 a ešte ma čaká sprcha a pôjdem aj ja hajky hajky

ako sa ti darí okrem toho malého prehrešku???

m311293
3. jún 2008

celkem to jde, ke snídani celozrný chléb a nízkotučný sýr, zelenina, na svačinu jogurt, oběd je normální ale max 200 g, odpolene jogurt a na večeři mozzarelu s rajčaty. Jen cvičit se nepřinutím, akorát zítra mám beachvolejbal

danielitka26
3. jún 2008

mňa to celkom baví cvičiť ... 😉

danielitka26
3. jún 2008

idem pod sprchu papa 🙂

penguin1
3. jún 2008

cauteeeeeeeeeeeee!!!
baby, dnes mam uspesny den... ako som uz pisala, vsetko som dodrzala... len vecerat sa mi nechcelo, ale som si dala jedno male pivko 😎 a teraz par jahod (jasne ze s dostatocnym odstupom 😀 😀 😀 😀 😀 ).
bola som s kamoskou... ked som porovnala moje stehno s jej... fuuuuha, idem na drastaticke cvicenia... 😀 😀 😀

danielitka26
3. jún 2008

pengui ahojky

penguin1
3. jún 2008

cau danieli

danielitka26
3. jún 2008

aj si dnes cvičila?? to len taká mini kontrola 😉 😉

penguin1
3. jún 2008

hej, dala som par brusakov 😉 😎 ale nesmiem zacinat nejak zostra 😀 😝 a este som dala dvihanie noh v roznych uhloch... ze na stehna a tak 😵 ale na biku som dnes nebola... 😖

dada2007
3. jún 2008

ahojte... 😵 😵

dada2007
3. jún 2008

idem si trošku zacvičiť, sprcha a spinkať....

danielitka26
3. jún 2008

ahoj dadulka aj ja už pojdem lebo mi na očká už zápalky treba 😒

pengui aspon niečo keď už nič zajtra dáš za to viac 😉 😉 😉

penguin1
3. jún 2008

nooo, ja uz len spinkat... vsetko ostatne mam za sebou ;)

dada2007
3. jún 2008

ale som nejaká mimo....alebo že by hladná? Jedla som naposledy o 18:00 😒 😒 😒

penguin1
3. jún 2008

jasne, uz rano si hodim particku cvikov... sa tesiiim... 😉 😎 😵
dobru nocku babulky! 😵