Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

pimpa
5. jún 2008

ahojte chudnutelky

pimpa
5. jún 2008

ked bude za hodku pekne tak idem na korculky, uz vcera som vynechala a mam vycitky. Aj vy by ste mi ich mali urobit 😠

nathalie111
5. jún 2008

tiez by som rada vybehla na korcule...a dnes mam tak divny den,ze by ma minimalne preslo auto pri mojom stasti.... 😢

danielitka26
5. jún 2008

pimpaaaaa sa nehanbíš ?? ako chceš chudnúť ked nešportuješ?? si myslíš že tie kilá odídu len tak samé od seba ??? 😅 😅 😅

a teraz ty mne za môj včerajšok

dada2007
5. jún 2008

danielitka26..a čo si zlého včera spravila???

Ja práve obedujem, zapekaná brokolica so zemiakmi a syrom a rajčinka....Mňamy...takto som to robila prvý krát, ale je to super!!! Dúfam, že to bude aj mužíkovi chutiť 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

no ved papala večer o desiatej pizzu ...ale už budem dobrá ja sa polepším 😅

penguin1
5. jún 2008

aaaahojteeeeeee!!! 😉 tak ako, babulky? dari sa, dari?! nemam akosi casu to tu citat, ale snad sa drzime 🙂 ja som dnes ranajkovala chlieb so sunkou a liter vody 😎 😝 😝 som myslela, ze po ceste v buse budem muset vystupit a zbehnut do krickov 😀 😀 ale vydrzala sooom 😎 😎 na obed som mala zeleninovu polievku, a na veceru neviem, asi zmrzku 😉 aaaaaa, este vecer aj skoro rano som dala 20 brusakov a 10 drepov! 😝 taka som bola spokojna...
ale mam pocit, ze som pribrala... nevazila som, rano som nestihla, ale rifle, co mi boli volne su mi cez stehna na fest 😖 😠 ☹ 🙄 😕 😅 🤐 🤐 nechapem... 😲

susik77
5. jún 2008

penguin: mozno sa ti robia svaly 😉

danielitka26
5. jún 2008

pengui áno budeš ramboška svalnatá 😀 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

ja idem prasknúť aká som dožratá z toho melóna 😝 😝 😝 😝

danielitka26
5. jún 2008

kde ste ??

danielitka26
5. jún 2008

zase sama 😠

certica
5. jún 2008

dani, neboj, teraz si zduta, ale zacvhilu vycikas.. 😀

danielitka26
5. jún 2008

čo mám robiť je mi zle z toho melóna ☹ ☹ ☹ asi pojdem blít 😝

nina81
5. jún 2008

ahojte, ja som sa sice nevazila, ale tiez mam pocit ze som trosku pribrala, co sme zacali chudnut 🙂, kedze nohavice su mi tesnejsie ako v nedelu, dufam, ze je to len velmi prechodny stav... snazim sa akurat pravidelne jest, mensie porcie

danielitka26
5. jún 2008

už som bola ...ja som ho papala pred pol hodkou ...a dnes už asi iné nebudem ...nielen kôli tomu že mi je zle ale aj kôli včerajšku ...a dnes musím ísť behať včera som nebola tak som cvičila o to dlhšie doma ...to kôli búrke

danielitka26
5. jún 2008

aj ja som pribrala nazad čo som mala ...ale na centimetroch to odbúda 😵 😵 😵

certica
5. jún 2008

nina, aj ja sa citim taka nejaka plnsia alebo co, lenze ja mam uz 2 tyzdne pomaly kramy, tak je to cele take divne so mnou teraz...

julova
5. jún 2008

aj ja mrchujem prave, tak som nafuknuta 😝 ...a muz bol v meste tak zbehol aj pre rotanu, tak mozem cez vikend santit 😀
na obed som mala spagety so sunkou a sampinonmi, posypane parmezanom...na olovrant je pomaranc s musli a na veceru mam 100g orestovanej kuracej pecienky a 150 g sparenej zeleninky 😉

danielitka26
5. jún 2008

ja už som na dnes dopapala 😒

monkula
5. jún 2008

tak, má ma sebou obedík, kuracie prsia na zeleninke a ryžu, mňam 😎

danielitka26
5. jún 2008

😎 😎 😎

danielitka26
5. jún 2008

Išiel raz jedným mestom pápež na svojom papamobile. Papamobil už vychádza z mesta keď tu zrazu pápež vidí ako k nemu /papamobilu/ uteká blondínka. Chcel zastaviť a počkať kým dobehne, ale ochranka poznamenala:
"Nie v žiadnom prípade ideme ďalej, to bude dáky terorista."
Po pár kilometroch sa blondíka stále nevzdáva a uteká stále za papamobilom. Pápež ochranke:
"Zastavte dáme tej chudere požehnanie, veď keď stále beží za nami"
Ochranka:
"Nie ideme ďalej to bude terorista."
Po ďialších 5km a blondínka zo zúfalým pohľadom a jazykom až po zem sa nevzdáva. Pápež:
"Zastavte dám je požehnanie a..."
Ochranka:
"Nie to bude terorista."
Pápež:
"Nie to nebude terorista prikazujem zastaviť...IHNEĎ"
Papamobil zastaví, blondíka dobehne a... zadychčane povie:
"Jednu malú citrónovú a jahodovú." 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

zabavte sa aj vy kúsok dievčatá 🙂) a dajte si aj vy zmrzku 😵

pimpa
5. jún 2008

ahojte
danielitka, dik za dohovorenie. Inak teda ten tvoj vcerajsi vecer.... 😖 mala by si si uz o piatej umyt zuby, aby ta to motivovalo, uz potom nic nejest.
Ale pochvala za cvicenie naviac 😵
Ja som sa prave vratila z korculka. 6 km ako vzdy, hned sa citim lepsie. Stretla som na drahe par slimakov, chuuudatka, su teraz vdaka mne bez domova 😒
Dala som si nizkotucne acidko

julova
5. jún 2008

Dani 😀 😀 😀 😀

pimpa
5. jún 2008

😀 😀 😀
papamobil 😀

danielitka26
5. jún 2008

pimpa už som tak urobila ...dnes som mala k ránu dva krajčeky čierneho chleba s akousi nátierkou a len melón červený ...tak do ucikania 😵 😵 😵

danielitka26
5. jún 2008

juuuj ale fakt čúram jak uzávodná kobyla 😝 😝 😝 😝

danielitka26
5. jún 2008

závodná tam malo byť