Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vivien742
8. jún 2008

lekno, ja som sa na začiatku neodmerala 🙄 , môžem to síce urobiť aj teraz, ale aký by to malo zmysel? Podstatné je, že to ide stále dolu, nechala som si nohavice z tej doby, teraz v nich vyzerám ako hastroš, tak o rok, keď už budem hádam dávno v cieli 😀 sa dúfam do nich strčím ešte s jednou kočkou s tejto témy 😀 Potom by sme mohli urobiť stretko - Stretko slaniny zbavených babeniek 😎 , najlepšie niekde v lese a celý víkend sa budeme živiť len tým, čo si nazbierame 😀

penelope2066
8. jún 2008

co mozem zjest na veceru a kedy najneskor mozem vecerat?

julova
8. jún 2008

Pen - pozri si stranu 15 kopirovala som tam "vzorovy" jedalnicek, tak sa mozes inspirovat 🙂...a spravidla by si mala naposledy papat najneskor 2 hodiny pred tym, nez pojdes spat, nie vsak neskor ako o 19:00.

penelope2066
8. jún 2008

ja som dnes jedla na ranajky: celozrnu zemlu so syrom,obed:cestoviny s hribovou omackou,desiata: tri pokrajane paradajky a vecera: jedna salatova uhorka pokkrajana na kolieska a neosolena.je to dobre alebo zle??no neviem ale jedno viem urcite a to ze som este hladna ☹

vesi
8. jún 2008

pene, večeru si si mohla dať aj výdatnejšiu, napr. celozrnný chlieb, jeden krajec, lebo takto budeš hladovať do rána... ja večeriam o 17.00 najneskôr o 18.00, ale niečo sýtejšie, ako napr. dnes krajec chleba + cottage cheese

susik77
8. jún 2008

Ahojte baby, tak mna zacala mrzet ta dnesna zmrzka, tak som bola poobede s malou este na jednej 1.5 hodinovej prechadzke v lese 😎 sice mi trochu lepilo, lebo tam nikto okrem mna nebol, ale prezili sme 😎
vivien: ani ja uz nechodim do druhej temy 😔 inak, ja mam to iste, ked sa mi stopne chudnutie, musim si dat jeden den bez chudnutia a potom sa to znovu rozbehne-asi to suvisi s tym, ze telo si zvykne na menej jedla a robi si zasoby 😎 Ja to tiez mam tak, ze 4 dni uplne dietujem , 5. si dam zmrzku a este nej. sladkost a prave vtedy zhodim kilo 😉

vesi
8. jún 2008

ahoj susik 😀
ja to robím tiež tak, že si jeden deň dám niečo fajnové "nezdravé" a potom nabehnem na zvyčajný spôsob jedenia 😀 ved si nemôžeme úplne všetko odopierať. mňa ale nelákajú sladkosti, ale vyprážané jedlá, pizza, slaninka a pod. 😅

danielitka26
8. jún 2008

ahojte lásky ...ráno musím zavčasu preč tak dúfam že kým dojdem domkov stihnem sa zaradiť do aktualizácie tabulky ...ja som dnes zhrešila zmrzlinou a neodolala som kúsočku rezňa a na raňajky som mala halušky z vajíčkom na lyžičke masla ...kilá mi stoja ale centíky zchádzajú čo ma teší najviac .. 😵 😵 😵 .už aj okolie sleduje že ma je menej a to ma teší moc moc moc 😵 😵 😵 😵 😵

nina81
8. jún 2008

ahojte baby, tak ja dnes hresim jedna radost, zjedla som 1 a pol cokolady, a zial pred chvilkou aj 2 male fasirky, takze velka kriza alebo cierna nedela u mna... uz zajtra treba poslat miery a vahu?

penelope2066
8. jún 2008

ja som si este po tej uhorke dala o 19:00 jednu cerealnu zemlu s maslom ☹ ale potom uz nic len cistu vodu a teraz som ako fontana 🙂

ooo
8. jún 2008

ahojte. prave idem poslat moje nove miery a je mozne, ze som za tyzden dala z pasu dole 3 cm a z bokov 4 cm? merala som si presne na tom istom mieste ako pred tyzdnom. za tyzden som dala dole 1,4 kg. Nejak sa mi to nezda 😕

susik77
8. jún 2008

ahojte, ja som pre istotu po tej zmrzline vynechala aj veceru a zacvicila som si 2 serie cvikov na brucho, boky a stehna 😎 manzel ma zo mna dost 😀 😎

susik77
8. jún 2008

ooo: ahoj, kludne je to mozne 😉 ja som dala dole 1 kg a z pasu mam dole asi 4,5 cm a z bokov asi 1 cm.A ani som cez tyzden moc necvicila, mozno tak 10 min. denne 😉

susik77
8. jún 2008

inak, gratulujem 🙂

ooo
8. jún 2008

sa mi to zdalo nejak vela, za taky kratky cas

susik77
8. jún 2008

inak, ja by som veeelmi rada dala neco dolu z bokov-to je moj hlavny problem a vzdy bol 😢

vivien742
8. jún 2008

susik ty si ma dobre nepochopila, ja toto nerobím zámerne a vôbec nie pravidelne, bola to nútená výnimka. Ja mám práveže každý deň približne rovnaký energetický príjem, nevážim potraviny, iba občas, ale čítam zloženie a gramáž, už mám slušný odhad. Dávam si pozor aj na zloženie denného príjmu (nie nejako zúrivo), aby bol hlavne dostatočný pomer bielkovín a sacharidov.Sacharidy po tretej už väčšinou nejem, ovocie tiež nie, nemohla by som jesť na desiatu len paradajky a opd obeda do rána len uhorku, ako penelope-zdochla by som od hladu 😝
ja mylné sa domnievať, že čím menej budem jesť, tým rýchlejšie schudnem-ja som týmto spôsobom !"schudla" na vyše 90kg 😖 nechcem vám tu do toho kecať, ani radiť, je iné keď potrebuje niekto dať dolu 5kg a niekto 25, čo je môj prípad. Mne to takto vyhovuje, desať kg dolu hovorí, že moje telo reaguje tak ako má. Ja sa prežieram k štíhlosti

ooo
8. jún 2008

dakujem aj tebe susik. 😀 inac pekny nick, ja tam draheho volam 😀, teda ak tam mas makcene.

vivien742
8. jún 2008

sorry, predčasne som to odoslala,susik, tá zmrzka určite nemá vyššiu kalorickú hodnotu, ako bežný jogurt-teda ak jej nebolo desať kopčekov 😀 , jediný problém je v tom, že si po nej rýchlejšie hladnáako po tom jogurte, pretože má vysoký glykemický index - ten tiež sledujem, aby som nebola hladná.Nerob si žiadne výčitky, zajtra je zase deň, jedna zmrzlina predsa nezničí to, čo sa ti doteraz podarilo, veď je úspechom len to, že človek začal rozmýšľať nad tým, čo si dá do huby 😀 😀 😀

susik77
8. jún 2008

Ahoj vivien, ja som ta pochopila, tiez to beriem ako vynimku 😉 len som si to vsimla u seba, ze ked fakt dodrzujem presne 5 porcii denne a vsetky pravidla a nic ine si nedam , niek. aj tyzden dva mi stoji vaha.A ked si jeden den dam nieco mimo, naraz sa pohnem dole aj o 1 kg. Celkom by ma zaujimalo vysvetl. od nej. odbornika na chudnutie 🙂
A tiez si myslim, ze je dolez. jest pravidelne, male porcie. Ja by som uz tiez mohla pisat roman o chudnuti 😎
Uz som asi 2x uspesne schudla okolo 13 kg 😉 A mam aj svoje vychytavky, myslim. ale ze kazdemu vyhovuje nieco ine 😉

vivien742
8. jún 2008

ak sa dnes ešte raz prihlásim, tak ma vylúčte z tejto témy, že to nenapíšem všetko naraz 😎 penelope v tvojom dnešnom, jedálničku veľmi chýbajú bielkoviny, si hladná a nedodala si telu, čo potrebuje, tvoje telo bude odbúravať svaly a nie tuk, bielkoviny mu musíš dodať, už padám kočky, držkajte sa

ooo
8. jún 2008

baby u mna to sledovanie vyzera komicky 😀 ja nemozem nic co ma viac ako 2% tuku a ked su na niektorych potravinach divne udane hodnoty, tak v obchodoch saskujem s preratavanim. ludia na mna divne pozeraju, ze co si ja vlastne v telefone na kalkulacke preratavam a preco vsetko pol hodiny studujem. 😀

monkula
8. jún 2008

Susik, jednoducho naštartuješ metabolizmus, to je všetko...
Tým, že "zhrešíš" sa telo naštartuje asi tým spôsobom, že jeeej tuky, cukry a všetky tieto látky si z prehrešku zoberie a čaká na ďaľšie, ty si uvedomíš, že to nesmieš, ale telo po cukroch túži, tak si zoberie z tukových zásob... A ty chudneš... 😉 😉

susik77
8. jún 2008

vivien: samozrejme, mas pravdu, viem, ze to nic neznamena 😉 ja som len nejak moc posadnuta tym chudnutim 😉 ale som rada, pretoze pred tehu som nemala motivaciu, otehot. som s nadvahou 7 kg, tak teraz chcem ist do mojej ideal vahy 62-mozno az 57 kg. Ale posled. 5 kg chcem skor intenzivne cvicit-planujem si objednat spec. trenera v posilke aby mi zostavil program 😉

susik77
8. jún 2008

monkula: asi ano 🙂

monkula
8. jún 2008

susik, určite, pretože v posilovni chudneme princípom sacharidových vĺn a by si sa čudovala, ako išli niektorí dole...

susik77
8. jún 2008

monkula: ja chcem zacat chodit do posilky nejak na konci augusta, ked uz nebudu take horka. Teraz cvicim doma, asi tyzden, dnes som vyhrabala kalanetiku, jedno leto som ju cvicila kazdy den hodku a uzasne mi spevnila postavu 🙂

nina81
8. jún 2008

no teda ooo, gratulujem pekny ubytok, mne uz priatel povedal, ze jedina moja chyba je ze nemam pevnu volu, ze mam sice dobre napady ale ... tak dufam ze zajtra nebudem v tabulke svietit ako jedina ktora pribrala

monkula
8. jún 2008

No, tá teplota v posilke je strašná...
Ja som raz cvičila Zoralates a dva dni som sa nemohla hýbať... 😀

ooo
8. jún 2008

dakujem nina, ale to bude mojou drastickou dietou. ☹ ale som rada, ze aspon na chudnutie je dobra. len skoda, ze nejak mi to volnym okom nieje vidiet, ze isli centimetre dole 😠