Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

elise
28. máj 2008

super tabuľka 😉

elise
28. máj 2008

kukenzi šikulka 😉

vesi
28. máj 2008

biela, ja tiež radšej niečo také tanečné a rýchle, aspoň sa aj malá zabaví 😀

kukenzi, ty si teda rýchla 🙂

dannynka
28. máj 2008

kukenzi super tabulka..uz mas aj odo mna ip 😉

vesi ahojky,som rada ze som ta tu nasla 😉

monkula
28. máj 2008

j ja som poslala rozmery...
Vesi, ty si taká vysoká? 😲 😲 😲
Danny, ahooooj...

dannynka
28. máj 2008

moni ahojky ani teba som tu uz dlho nestretla 😅

monkula
28. máj 2008

Bola u nás na návšteve švagrinka z Londýna, tak išiel net na druhú kolaj...

vesi
28. máj 2008

no, teraz som som pozrela tabulku, vyzerá to, že som zatiaľ najvyššia 😀

monkula
28. máj 2008

vesi, dannynka je vyššia, waw, tiež poriadna dlhaňa...

dannynka
28. máj 2008

vesi jaaaa vyhravam vo vyske zatial....ale vo vahe som urcite na tom najhorsie ja... 😅 😅 😅

vesi
28. máj 2008

ups, vyzerá to, že k priberaniu sa pridalo aj slepnutie 😝 😀

dannynka
28. máj 2008

vesi ee....tusim to ukenci az neskvor pridala.... 😉

musim sa ja uz s vami rozlucit lebo moj pokladik sa mi prave zobudil...pa pa vecer 😉

dada2007
28. máj 2008

obed uvarený, krpec spinká, maminka má pred sebou poobednú kávu a netík!!! 😎
Čakám manželíka, potom sa spolu napapáme. Ešte som neobedovala...nestíham...
Baby a ako sa vypočíta to BMI??? Aby som vedele, že ako som na tom....Aj keď viem, že to je zléééé, chcem si to potvrdiť aj tým BNI...Tak ako to mám vypočítať?

dannynka
28. máj 2008

ukenci malo bytkukenzi len mam uz dcerku na kolenach tak mi tu stuka... 😀 😀

dannynka
28. máj 2008

dada.vynasob si vysku v metroch...teda ak mas napr 160 cm to je 1,6m teda 1,6*1,6a vysledok si videl kilami ktore mas..teda ak mas vahu napr 65-kg vydelis si to vysledkom v metroch a je to... 😉

vesi
28. máj 2008
dada2007
28. máj 2008

Už to mám, vyšla mi mierna obezita..🙄 🙄 🙄 ...hneď som ťukala do kalkulajdy....že koľko musím mať(teda na akú váhu sa dostať) aby mi BMI vyšlo normálna hmotnosť, takže pri mojej výške 160cm a pri váhe 64kg bude moje BMI rovných 25. Keďže môj cieľ je 60, tak pri tejto váhe bude 23,43, takže v tabulke v tej normálnej hmotnosti taký stred. 😵 😵

dada2007
28. máj 2008

vesi dík!!!

alex
28. máj 2008

No už som vyslala drahého nech mi nakúpi musli a biele jogurty 😵
Ja chcem vážiť takých 59kg. To by mi stačilo 🙂

kukenzi
28. máj 2008

BMI chcete? 😀

dada2007
28. máj 2008

kukenzi myslíš tvoje? 😀

alex
28. máj 2008

mne vyšlo BMI 22.5.

vesi
28. máj 2008

ešteže som taká vysoká, tak som podľa BMI v norme, aj ked tesne 😀 no moje letné oblečenie má iný názor 😝 😀

dada2007
28. máj 2008

alex 😕 😕 😕 a ty potrebuješ zhodiť???? Alebo len spevniť?

certica
28. máj 2008

ozaj a preco od 2.juna... chcete si uzit MDD? 😀 asi sa pridam, mozno ma to viac motivuje, ked hodim svoje uzasne miery verejne do placu 😲 . a co treba nahlasit - vysku, vahu..?

vesi
28. máj 2008

mne vyšlo BMI 24,4

alex
28. máj 2008

dada zhodiť. Aj keď od pása hore som štíhla, môj problém je brucho a nohy. Keď som vážila 60 tak som vyzerala super, ale teraz mám o skoro 8 kíl viac a už sa necítim tak dobre a najmä teraz, keď sa blíži leto.

dada2007
28. máj 2008

Kikenzi pošli svoju výšku, zaradí ťa do tabuľky a po pondelkovom ráne, kedy sa zmeriame v cm-prsia,pás,boky a zvážime, pošleme jej údaje, tak ona tú tabuĺku doplní....

elise
28. máj 2008

aj mne vyšlo bmi v norme 😉 ale tie úžasne gate čo mám na leto chcem na seba konečne obliecť 😉 (už 2 roky ležia v skrini čo sú úzke 😒

dada2007
28. máj 2008

Teda Kukenzi...sorry!!!!!!!!