Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

elise
28. máj 2008

julova u nás tiež tak, ale dufam že to bude aspon prijatelnejšie a že sa zmestím do tých letných gatí pred 2 rokov 😉

vesi
28. máj 2008

certi 😀 😀 😀
zuzi, presne tak a ja teda mám vyhliadky.... z maminej strany tenké nohy a velké brucho a z otcovej chodiace gule 😝

julova
28. máj 2008

a ako vychadzate? 😅 😀 ...bo moj brat starsi je ryba 2.3. a esteze uz nebyvame pod jednou strechou - bo niekedy ma ide z neho urvat 😀

bystricanka
28. máj 2008

baby...zhrešila som. Nažrala som sa vajíčok a 2 rožky som zjedla.... 😅 Ale celý den som nič v ústach nemala a bola som fakt hladná. Tak som zjedla, čo chladnička dala.
no dnes si dám ešte po prstoch, ale v pondelok asi pár brušákov 😀

berni
28. máj 2008

vesi tak uz teraz neviem...ale viete co som si minule povedala, vsak ked raz budem tehotna vsak aj tak budem mat brusko a vtedy ma to nebude trapit...a dufam ze to uz bude coskoro! 😉

bystricanka
28. máj 2008

julova...aj moj brat je odomna starší a je narodený 2.3. 🙂

julova
28. máj 2008

Moni - 😀 😀 😀...boze ty mi davas...chudne sa aj od rehotu? 😀....si dieta zobudim 😀 😀...ber na mna ohlad, ze mame len jednoizbak a nie maxi-rezidenciu 😀

vesi
28. máj 2008

berni, che to hlavne pozitívny prístup, kilečká budeš riešiť po pôrode 😉

julova
28. máj 2008

bystri - moj je 74-ty rocnik 😉

sticker
28. máj 2008

bystri - no tak si zhrešila a zajtra už nezhrešíš 😉Ale dobre Ti to padlo, nie? 😀 😀 😀

vesi
28. máj 2008

zuzi, no to je u mňa realita 😔 dúfam, že moje baby budú do manželovej rodiny,svokor aj manžel sú chudí 😀

julova
28. máj 2008

tak aj ja dufam, ze Terezka bude viac postavou na Peta...on je chrdy 😀...

elise
28. máj 2008

julová čítala som že vraj ano a aj pri domácixh prácach hlavne pri vysávaní a dokonca aj pri šoférovaní 😀 😀

certica
28. máj 2008

julova, odkedy som sa osamostatnila a odisla z domu, vychadzame velmi dobre 😀 , ale nie. mama mi dost pomaha, len to s iniciativou niekedy prehana a mna ta prehnana starostlivost privadza do sialenstva, ale aspon ma uz respektuje

berni
28. máj 2008

ja som bola spokojna s mojou vahou, ale odkedy som sa vydala a zacala varit pribrala som, no mozem ja za to ze tak dobre varim, no nie? 😀 😀 😀 😀 😀

selu
28. máj 2008

hezky vecer babulky 😵

tak nase Misa by snad mohla byt taky po ocinkovi radsi 😝 ten ma narozdil BMI ode mne v poradku a to jeste k te nizsi hranici normalnosti 😀

vesi
28. máj 2008

berni, u mňa to išlo hore od tridsiatky 😝 , dovtedy mi stačilo vždy pribrzdiť, ked som pribrala 1-2 kg a dostala som sa späť na pôvodnú váhu. ale najviac som pribrala po druhom pôrode cez vianoce, ked som žrala všetko čo som nemohla ked som čakala sašku, lebo som mala tehu cukrovku 😠

julova
28. máj 2008

certi - napodobne 😀...ale ked je rodinna seslost, tak nemozme moc s bratom analyzovat, bo je to "nebezpecne"...ale inak mi obcas zavola, ako svoju sestricku lubi a aj sam od seba 😀

ono je ta starostlivost mozno aj tym, ze je to mama 😀...sice ja mam tu moju hned vo vedlajsom byte, ale nejak extremne nezasahuje...iba ked si sami povieme 🙂...aj ja chcem byt raz taka svokra, lebo MM si nevie vynachvalit 🙂

sticker
28. máj 2008

Baby - Vy ste kuki dali už aj hmotnosť do tabuľky?

vesi
28. máj 2008

sticker, váhu a výšku 🙂

elise
28. máj 2008

sticker ano 😉 ale v pondelok dám aktualizovanú 😀 😀 😀

julova
28. máj 2008

Lucik - ahooj 🙂...Misiacik maly uz spinka tulenik zlaty? 🙂...nasa uz hej asi od 19:00 😵

Moni - inak aj u mna bola 30-ka taka zacarovana...dovtedy som mala v pohode 48-50 kg...a potom to nejak zacalo skakat 😖 😠 😀

berni
28. máj 2008

vesi tak co uz....ale furt lepsie, ako keby sme boli az velmi chude...ked sa pacime nasim manzelom tak preco nie.....ale zas na druhej strane ked ja sa necitim dobre....? joj to je tazke......

certica
28. máj 2008

julova, nam sa uz raz stalo este v zaciatkoch, ze sme sa vratili s muzom z letnej dovolenky a byt komplet prerobeny - nova kuchyna 😀 - mama nabehla... ona je hrozne akcna 😀

bystricanka
28. máj 2008

julova..môj rok 78 😉

sticker...fajnové to bolo. Po celom dni hladovania - balzam na žalúdok 😵

certica
28. máj 2008

vesi, ty si aky rocnik? inak tusim skorpik nie?

bystricanka
28. máj 2008

certica..pošli mamu k nám do NR - prerábame dom 😉

elise
28. máj 2008

certica aspon ste si užívali dovolenku ked ste mali v byte majstrov 😉

vesi
28. máj 2008

čerti, ja som 77 a skoro si sa trafila, som váhy 😀 a ty?

julova
28. máj 2008

tak to ja som nejaky lenivy lev...ale ktovie ci nebudem tiez taka akcna, ked uz mala bude velka 😀...ale snad nie...si spomeniem, ako som ja lubila svoju nezavislost 😀...ale zasa nova kuchyna - ved to nie je zle 🙂)