Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

smary
29. máj 2008

sticker to vazne len pollitra? ved pre mna su aj tie 2 litre malo,pri mojom nizkom tlaku,som stale s poharom vody v ruke..

a este mi neda 😅 (profesion. deformacia)...ale ak budete pri diete pit mineralky,tak si vyberajte take,co maju napisane stolova voda,ta nema tolko mineralov v sebe a tak nezatazuje oblicky,kedze tej vody pri dietovani treba vypit naozaj dost,tak radsej bud voda z vodovodu,alebo nieco neperlive (prip.jemne perlive) co ma malo sodika a podiel horcik:vapnik je 1:2...rozhodne nie budis,fatru,...to su vody velmi mineralizovane,tie tak max. 2 deci denne 😖

vesi
29. máj 2008

ked som musela držať diabetické dietu v tehu, tak mi Dr. odporučila magneziu minerálku.

zuzula28
autor
29. máj 2008

vili, ja som lekárnička...dostať v lekárni a práve to nie je vôbec nejaká nehorázna pálka, v pohode, nie ako niektoré očistné zázraky za tisíce 😉 Nech si k tomu kúpi aj ten žihľavový čajík a veeeeľa pije...minimálne tri litre denne, lebo žihľava má aj počopudný účinok, aby sa tie toxíny aj rýchlo a veľa dostávali z tela von, čo ale teda treba potom tie tekutiny aj v tom istom pomere veľa dopĺňať...piť, piť, piť 😉

smary
29. máj 2008

a este co si pamatam,tak citrusove ovocie po 18,00 uz nejest,lebo telo ho uz vtedy nevie spracovat a bude len hnit v zaludku 😝

zuzula28
autor
29. máj 2008

smary, napr. najružovejšiu, ružovú lucku bez bubliniek, že? 😵 😵 😵

zuzula28
autor
29. máj 2008

fúúj, tak hnilé mandarínky nechcem v bruchu, čo som pálenica 😀 😀 😀 Ale ja som ešte nemala žiadny citros, kým mám MM...asi až na Vianoce, slávnostne 😀

smary
29. máj 2008

zuzu myslis tu ruzovu,ruzovu? 😕 😀 😀 no aj ta moze byt,ale jej cena sa mi az tak nepaci 😖

smary
29. máj 2008

a magnezia je tiez velmi mineralizovana,cize s nou opatrne,bud sa pije pri nejakej speci diete zdravotnej,alebo radsej len tak v mensom mnozstve,urcite nie na litre denne...

elise
29. máj 2008

zuzulka od pondelka brušákujem ale teraz si vychutnávam kávičku s trstinovým cukrom ale mám tam iba za lyžičku prisahám 😀 😎 😀 😀 😀 😀

zuzula28
autor
29. máj 2008

ozaj, ja som ju kúpila už aj za 24sk, ale to boli také malé potraviny v našej štvrti, tam býva všetko drahšie 😝 Za koľko majú kde? Teda ak majú, lebo teraz to bude riadny podpulťák...perfektné, že len nalejem, dolejem trošku šťavy a ideme von, lebo to preváranie a chládnutie...mňa to normálne rozčuluje...kedy začnete používať u krpcov aj na pitie "vodovodovú"? 😒

elise
29. máj 2008

čo máte dnes na obed? 😕

zuzula28
autor
29. máj 2008

ja tú polievku zeleninovú...a tiež budem brušákovať, lebo nebudem mať výsledok na obvode...štýlom posilovacím ako na aerobiku sme cvičili... 😝

smary
29. máj 2008

zuzu u nas stoji 16,90....ale ja ju velmi nepouzivam,uz davam jurkovi prevarenu "tocenu" 😀 ale vcera uz pil aj neprevarenu,lebo mlady pan sa napil sam priamo zo skleneneho pohara a strasne sa mu to pacilo,tak som ho uz nechala,hlavne ze nieco pil,nie? 😅 😅

zuzula28
autor
29. máj 2008

elise, tak za lyžičku to je jedna séria brušákov...8 veľkých, 8 na dve doby a 8 na vrchu 😉

vilkakatka
29. máj 2008

BAbulky ... ale ked budeme jest vecer citrusy (teda ja nejem, kedze kojim), tak aspon mame opicu zadara, ked nam to bude v bruchu kvasit 😀

Zuzka, dakujem za rady ... kolko veci sa clovek na MK dozvie ... a odkedy radami zasobujem aj manzelika, uz nema nic proti, ze vysedavam pri PC 😉

Mne asi najviac chuti voda z vodovodu, prip. ju este filtrujem cez Britu (ale minuli sa mi filtre 😖 ) ... a co Miticka? Teda tu kupuje moja mamka

julova
29. máj 2008

tak my tu Lucku kupujeme malej na zarabanie UM...a teda fakt ze dost stoji 😖...aj u nas v mini potravinach 23,- Sk...ale vacsinou v hypacoch je za 18,90 - 19,90 Sk...tak este tak...a ja som sa dala na vodovodovu vodu 😀...a MM ju bude tiez pit, kym nevypije sirupy, co mame doma 😀

Zuzu - ja sa prave chcem spytat Dr. - ideme v pondelok na druhy Prevenar, ze dokedy treba Lucku a kedy uz mozem vodovodovu...

Elise - ja idem mat rybku oprazenu na oliv. oleji (jedna lyzicka 😉 ) a zeleninovy salat 🙂

smary
29. máj 2008

elise ja som mala cestoviny s tvarohom a potom hrozienkovu margotku (tej sa inak nejdem zriect ani pri diete,lebo ako sa poznam,tak len by mi na nu rastla chut a v nejakom zachvate by som potom zjedla cely karton)

zuzula28
autor
29. máj 2008

smary, ja som musela aj taký papier u dokiny podpísať, že som uzrozumená, že do roka len kojeneckú, ale to už je toť, tak sa sice teším...ale ako sa poznám, tak mu budem dávať Lucku na pitie aj naďalej ☹

saskarisko
29. máj 2008

Netreba sa zriekat sladkeho, ale treba ho jest s mierou a povedzme obden o dva ? Ja ked si nieco odopieram dlhu dobu a potom na to dostanem chut, tak to jedlo alebo sladkost nejem ale zerem 😉

saskarisko
29. máj 2008

A len tak od veci mozem ratat pracu na zahrade za cvicenie ? 😅

zuzula28
autor
29. máj 2008

smary, ja si budem zase dávať každý deň zmrzku a potom večer za každý kopček si dám sériu brušákovú a bude aj vlk najedený aj ovca celá, veď o to ide... 😵 😵 😵

vilkakatka
29. máj 2008

Babky, tu v UK ziadne kojenecke vody neexistuju, takze ked vecer prikrmujem UM, tak pekne prevaram vodu z vodovodu 😒

smary
29. máj 2008

zuzu ale my tu mame dobru vodovodovu vodu,a vraj ked testovali lucku tak v nej nasli ine mikro svinstva,tak ja aj ju beriem s odstupom...

smary
29. máj 2008

sari urcite je praca v zahrade telesna zataz,takze rata sa to...

navik
29. máj 2008

awojte bambulka mi uz spi takze mozem troxen pismenkovat 😀
co sa tyka vody ja oblubujem tomu naturu jemne perlivu..ale stale sa snazime obmienat 😉
a co mame naobed..hmmmm.. mangel mi uvaril polievocku zeleninkovu a estig ja sa xystam spenatove cestoviny vivka ich miluje 😀 😀

elise
29. máj 2008

ja na čajík používam pre malého vodu z vodovodu od konca 9 mesiaca 😉

elise
29. máj 2008

ja mám rada korytnicu tú železitú alebo jemne perlivú 😉

zuzula28
autor
29. máj 2008

vilka, to naozaj?...a ja že tam musí byť minimálne nejaká "najpanenskejšia" z marsu 😲 Vidíš, možno že to len nás postkomunistických ešte žmýkajú na neopodstatnených veciach...alebo potom druhá možnosť, že nie všetko na západe je "najsamsuper" 😕

zuzula28
autor
29. máj 2008

sari, tak záhrada je určite ešte 100x lepšia ako nútené cvičenie...aj ťa to obohacuje psychicky, malý je vonku, ideálne 😉

smary
29. máj 2008

navik tomu pijem aj ja,ta je moja najoblubenejsia este spolu so zlatou sdudnou🙂