Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
4. jún 2008

dadi dobráááá ....ja som od pondelku nemala nič sladké okrem ovocia ...no a včera v obchode som si kúpila tang ten práškový džús tak som si ho doma do poličky vystavila kedže také nemôžem 😀 som ako v kóme nakupovala 🙂)

danielitka26
4. jún 2008

dadi nie nebudem slabo platené to je ale do to chodím aja tak ..a na trati ?? to sa tak hovorí že aby som nezdochla ako kôň na trati od smädu 😎 😎 😎

dada2007
4. jún 2008

no o sladkom ani nesnívam, aby som si chute nerobila!!!!!

Aj do Prievidze chodíme....máme tam kamošku, bývala v Cígli, ale už sa vydala a kúpili s manžom byt v PD. 😀 😀
Takže tak......a pred tehu sme chodili do Bojnic na kupko alebo ešte do Štúrova....teraz neviem neviem...ak do leta popravím postavičku....pôjdeme aj tento rok...mohli by sme sa stretnúť.... 😅 😀 😉

dada2007
4. jún 2008

jááááááááááj...... 😅 😅 😅 ja že robíš na železnici!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susik77
4. jún 2008

dada: stretko by bolo super 🙂 inak to pecivo, to mam podobne 😉 mama vypekala kazdy vikend, uzasne dobre kolace 😎 uvedomila som si, ze z toho priberam najviac ☹ tak uz nejedavam pecivo-aj ked som bola tehotna som na ranajky papala racio chlebiky-ryzove so sojou alebo kukuricou-ja to uz mam normalnu stravu-zvykla som si na ne, strasne mi chutia. Mam pocit, ze z normal. peciva sa tak nenajem...A kolaciky a zakusky som razantne prestala jest. Kedmam raz za mesiac abstaky, ideme s manzelom na kavicku a dame si k tomu zakusok-ale lepsie ako napiect doma plech 😎 radsej len 1 kusok raz za mesiac 😎
A este som prestala jest kelimkove tvarohy s ovocim-na tom som ujizdela-aj pocas tehu aj ked som kojila.

dada2007
4. jún 2008

aj ja tak hovorím, radšej si dám jeden zákusok v cukrárni, ako doma napiecť plech !!! A to sme každý víkend u našich a moja mamča bežne napečie 4 plechy kysnutých........ 😅 😅

dada2007
4. jún 2008

kočky moje....idem za tým mojím chrústikom.....
dať raňajky....poupratovať...atď...
tak sa ozvem neskôr...papa
😵 😵

danielitka26
4. jún 2008

dadi že na železnici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no a stretnúť ?? jasné a velmi rada 😵 😵 😵 ked nie v pd určite v to

susik ja som takto zbožňovala chlieb a rohlíky ..teraz papám iba čierny aj to len k obedu som mala včera a ten som ani nezjedla ...mala som problém dojesť aj dve kocočky filé ...doslova som ich do seba tlačila ...a to som mala k raňajkám trošku vývaru s ryžou a k desiate detskú výživu s asi 8piškótami ...to bolo celé moje jedenie včerajšie a ešte na záhrade som zluftovala asi hrsť čerešní

danielitka26
4. jún 2008

ahoj Dadulik aj ja idem ...musím k lekárovi po jeden papier..potrebujem si kúpiť nejaké ovocie ...a tak ...tiež dojdem neskôr takže zatím papa

vilkakatka
4. jún 2008

Ahojte Babulky, tak my sme vcera s Adelinkou dobre docestovali 😉
Dufam, ze ste za dva dnicky toho nepopisali vela, aby som to tu necitala do obeda 😲

A ako? Uz zasadal aj sudny tribunal? 😀

danielitka26
4. jún 2008

vilka prehreškov už pár bolo no súdny tribunál nezasadal nemal tu vedúcu súdu nemal kto tresty vymerať 😉

danielitka26
4. jún 2008

vilka a kam ste cestovali s adelkou ?? 😕

danielitka26
4. jún 2008

vilka a za tie dva dni sa napísalo iba 20 strán 😎 😎 😎 😎

vesi
4. jún 2008

stiki, žranie, som obmedzila na jedenie 😀 a cvičím, zatiaľ som nevynechala ani deň, aj ked sa mi stalo, že som nedocvičila, lebo som nevládala 😝 v tom cvičení je taký cvik ako ked cvičíš na tom otáčacom kruhu, neviem ako sa to volá, ale už ste to tu spomínali a denne 80 brušákov. 🙂 a hlavne som vynechala sladkosti a koláče 😝
včera večer MM sa napchával čerstvou vianočkou, ale odolala som 😀

vilkakatka
4. jún 2008

Babulky!!! Ja nemam tolko casu citat!!! 😠

Danielitka, vracali sme sa spat z Uk na SVK ... takze zaciname odznovam zit domka 😉
Ja som v pondelok tiez trosku porusila, lebo som s alucila s mojimi kolegami a boli sme na velkom obediku 😝 a dezert samozrejme nemohol chybat 😝 😖 ... ale ked musis, tak musis 🤐

danielitka26
4. jún 2008

vesi aj ja cvičím na rotane a brušáky nerobím lebo ja behávam a skáčem cez švihadlo

vilkakatka
4. jún 2008

Jeeej ... rotana ... asi taku 100 rocnu mame este niekde doma ... musim ju oprasit ... je to dobre cvicenie?
Ja som si bola ranko tiez zabehat ... musim si najst nejaku fajnu trasu 😉

navik
4. jún 2008

baby nomalne nestihacky vas neviem docitat 😝
tak navrhnita mi nieco za tie moje prehresky bo takto dalej nejde 😀 uz par ludi s ama pytalo ci cakame dalsie babo 😅

ideme si dat s vivi prechadzku..nech mamaninu kus pohybu 😀 😀
zatial paaa 😉

certica
4. jún 2008

caaafte modelky! 😎
ja nejak od pondelka nestiham prilis net, zachvilu mi pride tetka maleho kuknut a hlavne starsi je chory, tak beham raz kojit, potom druheho smrkat a pod. 😝

vesi, no vaaaau! ma sokujes 😀 , gratulujem. a to je aj mozne??? 😕 . ja osobne sa budem vazit len tie pondelky a meranie tak kazde dva tyzdne, nech nie som zdeprimovana, ze za 3 dni sa nic nedeje.
tiez som na tom s cvicenim zatial velmi chabo, trocha blbo sa mi decka zladuju zatial, ale nieco vymyslim.
strava u mna celkom ok, ale este to neni uplne podla predstav, co sa sladkeho tyka 😅

ozaj, ten rotan je dobry? pripada mi to celkom zabavne pri hudbe trebars, tak by som to objednala...

pimpa
4. jún 2008

Caute 😀
vidim ze prehresky sa tu deju....no ale to nie je dobre.....to je priam zle....priam kila pritahujuce. A my chceme tie kila od seba odpudzovat 😎

Ja som sa rano zobudila akoby na mna liezla nejaka choroba, tak som nesla na korcule, ale teraz som uz v pohode a je mi luto, ze som nesla ☹

elise
4. jún 2008

čertica úplný súhlas ja som sa postavila dnes na váhu a zatial nišť 😅

certica
4. jún 2008

jezis, nespominajte tu furt korcule, lebo umrem. taaak by som isla....

pimpa
4. jún 2008

😀

vesi
4. jún 2008

čerti, ani nevieš aká som bola šokovaná, aole nakoplo ma to aby som nadalej odolávala nástrahám 😀

navik, tak nejaký trest...niečo vymyslíme 😀

danielitka, ja radšej brušáky ako behanie 😝 ale to švihadlo nie je zlý nápad, musím si nejaké kúpiť 😀

certica
4. jún 2008

no, ja mam dokonca aj svihadlo, len s tymi mojimi tazkymi kozami teraz, ked lietaju... to neni sranda 😀

elise
4. jún 2008

ja ked som kupovala švihadlo tak na mňa pozerali v obchode ako na prizrak 😀

anmary
4. jún 2008

no, ja mám doma švihadlo, stacionárny bicykel, aj taký veľký stroj na posilňovanie, čo zaberie pol obývačky, činky - to preto lebo manžel posilňuje a rád cvičí, ale mňa nemôže k tomu dokopať!!! Síce sa chodím bicyklovať von, tak dúfam, že ráno v pondelok bude aspoň o kilo menej 😠 😠 😠

elise
4. jún 2008

na posilnovanie rúk mi stačí aj môj 11 kg syn 😀

sticker
4. jún 2008

Koľko vydržíte na rotane? My máme tiež takú staršiu, ale funkčnú a je tam dlho nevydržím. 😝
navik - veru nejaký trest by nám mali dať , veď od pondelka som len pribrala. Normálne cítim na páse, že mu to vadí , som jak balón. Ale dnes sa zatiaľ držím a snažím sa aj piť.
vika - super, že ste cestu zvládli a vitaj "doma" 😉 🙂 . Uvažovala som nad ranným behaním, pekne ešte pred škôlkou, ale normálne sa hanbím....Tu by si ľudia ťukali po čele, či mi šibe - 5 hodín a ja budem behať 😀 .
A mám mierny hendikep - mala som zošróbovanú nohu a ani drep nespravím, ani do pravého uhla nedám kolená, tak švihadlo padá, aj iné skákajúce činnosti. Ale beh by som nejako zvládla. A ešte bicykel, ale kamoška chodí tak poobede a ja nemám s kým nechať malé 😒 ☹

certica
4. jún 2008

stacionar sa mi opalije na balkone 😅 a cinky 2-kilove tiez musim vypytat naspat od otca