Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
27. máj 2008

caute, drzim palce 😉 ja idem od 8.aprila, uz mam dole 5 kg 😎

maruschka
27. máj 2008

keďže pravidelne neplním termíny,ktoré som si stanovila na ako začiatok rôznych diét,tak som si povedala,že začnem už faaaakt zaväzujúco a zodpovedne....tak ak môžem,hlásim sa tiež 🙂 🙂 😉

saskarisko
27. máj 2008

Zuzula, tak sa aj ja pridavam. 😀 😀

Ale navrhujem, aby sme sa neriadili vahou ale cm, pretoze napr. ja osobne mam uz mesiac rovnaku vahu, a pritom mi islo brucho dole o 4 cm, a zadok + stehna o 2 cm. a hlavne, ak sa zacne cvicit svaly maju vacsiu vahu, ako sadielko. A tiez kazda inak viazeme vodu, a ked vaha stoji moze to byt demotivujuce. 😅

maybee
27. máj 2008

Ahojte kočky, ak smiem, tak sa pridávam aj ja. Ja som od apríla schudla 5 kg, ale teraz som zas začala "žrať" 🙂 spolu to pôjde lepšie... 😉

elise
27. máj 2008

ja od pondelka asi začnem jablčkami aby sa mi prečistil organizmus 😀 😉 ak má niekto niečo lepšie napíšte 😉

majada
27. máj 2008

Ahojte aj ja by som sa rada pridala. Síce na váhe nepotrebujem až tak schudnúť , ale čo ma trápi je moje brucho a stehná... 😒 😠

maybee
27. máj 2008

elise- na prečistenie je dobré, keď jeden celý deň budeš piť len vodu, čaje... budeš si pripadať ako prietokový ohrievač vody, ale dobre Ťa to naštartuje. Ale napr. očistné dni môžu byť aj 3, keď budeš piť čerstvé ovocné alebo zeleninové džúsy, podotýkam, nie tie z obchodu, tie sú plné kadejakého svinstva 😉

elise
27. máj 2008

maybee ďakujem takže skúsim so šťavami nech sa to dobre naštartuje 😉

maybee
27. máj 2008

ja si idem dať v piatok očistný, cez víkend to nemá zmysel. A potom pokračujem v mojej diéte..

elise
27. máj 2008

maybee ved aj ja cez víkend nie lebo v nedelu je mdd a chystám pre lukaska nepečenú ovocnú tvarohovú tortu, takže s očistným dňom začnej v pondelok 😀

maybee
27. máj 2008

🙂 elise.. ja radšej začínam už v piatok, hoci by som mohla teoreticky aj hneď zajtra.. ale akosi si to chcem ešte užiť to jedenie 🙂 a psychicky sa musím na to nachystať, pretože ja pokiaľ to nemám v hlave, tak sa mi nepodarí zhodiť ani gram..

elise
27. máj 2008

maybee vzájomne sa nám to podarí, budeme sa povzbudzovať 😉

maybee
27. máj 2008

elise ale ty máš tie kilá oprávnené, po bábätku.. ale ja? ja ešte nemám bábätko a vyzerám akokeby som bola po pôrode 🙂

Jasné, keď sa budeme podporovať navzájom, tak to hádam aj vydržíme.. 😉

danu
27. máj 2008

caute chudnuce babenky

hlavne co najmenej priloh, castejsie jest a hlavne vela vela vody 😉

maybee
27. máj 2008

ja osobne idem na delenú stravu. Už mi to ani nepríde miešať ryžu, zemiaky s mäsom.. Automaticky si to dávam so šalátom.

A tá voda je veľmi dôležitá!!!

kattum
27. máj 2008

Aj aj sa k vam rada pridam! Sice plne kojim, maly ma len 3 mesiace, no moje telo je dvoma tehotenstavmi za sebou riadne poznacene, treba zhodit a spevniet! U mna je to hlavne vynechat sladkosti a nezrat po 18.

baileysa
27. máj 2008

aj ja chcem schudnut, davam si tyzden na rozmyslenie 😀
ale nemam vahu doma, takze tiez som skor za meranie cm vo vybranych partiach, lebo kedze aj cvicim, tak nie vzdy idu dole kilecka, ale zmensuje sa velkost a to je dolezite, nie? 😅

danu
27. máj 2008

niekedy nemusis ani vela schudnut ale kolkokrat staci spevnit telo 😉

baileysa
27. máj 2008

no ved o to spevnenie ide, ale ostatni nech mi hovoria, ako som schudla 😀 so zrkadlom na cele 😀

danu
27. máj 2008

bai 😀

vilkakatka
27. máj 2008

Ahojte babulky 😉
S radostou sa ku vam pridavam ... a tesim sa na sexi postavicku 😀

jaduska
27. máj 2008

Ahojte
Tak sa asi pridám aj ja, sa odhodlávam, odhodlávam, že opäť prejdem na zdravú stravu, ale nejako nemám motiváciu. Hádam tu ju nájdem 😉 V pondelok ráno síce ešte nebudeme doma z výletu, ale hádam to až tak nevadí ...

Inak sa mi páčia tie kontextové odkazy, čo sú napravo od témy - Útok na váhu 5kg/mesiac, Chudnite zdravo a Chudni bez diét a hladovania. Neviem, či to tu dali schválne, alebo je to náhoda
😀

maybee
27. máj 2008

jaduska, to pre našu motiváciu 😉

jaduska
27. máj 2008

asi hej, akurát, že som tam ani nestihla kliknúť a už sa to zmenilo 😵 nevadí, hádam sa ešte objavia niekde

zuzitka
27. máj 2008

... dalsia tema o chudnuti???? 😕

dajte aspon nejaku tabulku s akou vahou nastupujete do diety a vase pokroky po mesiaci a tak.... ci ma to chudnutie vobec vyznam 😝

maruschka
27. máj 2008

zuzitka,tak to radšej niéééééééééééééééééé 😀 😀 😀

zuzitka
27. máj 2008

preco? treba to zapisovat aby ste sa navzajom inspirovali.... 😀

kukenzi
27. máj 2008

takze ja spravim vecer tu tabulku a priebezne ju kazdy vecer v pondelok doplnim. co tam bude? ja navrhujem toto:

telesná hmotnosť:
obvod pása:
obvod bokov:
obvod hrudníka:
obvod nadlaktia:
obvod stehna:
obvod kolena:
obvod lýtka:
výška:
ITH (BMI):
😀

smary
27. máj 2008

kuki fuuuu ved ked toto vsetko zverejnim,tak o mne budete vediet viac pomaly ako moj manzel 😀

kukenzi
27. máj 2008

smary, tak potom navrhujem len BMI, ten hovori najviac, aj ked ja osobne si viac myslim, ze by sa mal brat do uvahy obvod brucha, lebo tuk na nom je velmi nebezpecny. co?

takze mne date len vysku a vahu, ktoru zverejnovat nemusim a dam tam len BMI, ok? nech nevieme o sebe viac ako nase polovicky 😀