Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

nina81
9. jún 2008

baby celkom ma zaujima, ake chleby resp. rohliky sa daju u vas kupit, co vam chuti

vesi
9. jún 2008

ja si pečiem 🙂 ( v pekárni)

vesi
9. jún 2008

lebo ináč je to u nás biedne s výberom pečiva 😝

nika_ke
9. jún 2008

saskarisko IP 😉

vy tu vsetky tak zdravo jete.
Moje ranajky - chlieb s maslom medom a kakao, desiata - melta + ovocie, obed - iba druhe jedlo bez polievky, malinko soli, olovrant - ovocie, obcas jogurt alebo nic, vecera - chlieb + zelenina alebo syr.

moja mama vynechala z jedalnicka chlieb a mlieko a paradne schudla.

Vesi, myslis, ze ak by som po diete opat zaradila do jedalnicka pecivo, nabrala by som zhodene kg spat?

nina81
9. jún 2008

vesi a do pekarnicky davas aku muku?

vesi
9. jún 2008

nika, podľa mňa áno, to máš ako pri niektorých dietach, parádne a rýchlo schudneš, ale množstvo vecí nesmieš jesť. potom sa začneš normálne stravovať a ani nevieš ako naberieš ešte viac ako si mala. ostáva potom len stravovať sa tak celý život, ak si chceš schudutú váhu udržať a to nie je zdravé...

vesi
9. jún 2008

nika, chlebovú a k nej si namiešam celozrnnú alebo grahamovú, príp. ražnú, špaldovú...všetko sú to "zdravé " múky. teraz ked chcem schudnúť, tak len grahamovú alebo celozrnnú, striedam to, aby som mala zmenu 😀 a rodine robím klasický biely chlieb, ten im najviac chutí 😝

saskarisko
9. jún 2008

Chlebik sa da urobit aj bez pekarnicky, len na vymiesenie je vhodny robot.

Moj muz robi z obycajnej muky, alebo z raznej, taktiez ho skusal aj s roznymi semiackami

vesi
9. jún 2008

iste, ale mne kysnuté nikdy veľmi nešlo a teraz okrem chleba vykrmujem rodinu koláčmi, vianočkami a pod. môj muž je z toho happy 😀
a okrem toho, v pekárni je to bez roboty 😀

nina81
9. jún 2008

a tie pekarnicky maju teflonovu formu? nie je to z dlhodobeho hladiska nebezpecne, my sme mali teflonovu panvicu a po asi 2 rokoch sme ju museli vyhodit co sa nam celkom poskrabala, aj pisali ze teflon je rakovinotvorny 😕 😖

vesi
9. jún 2008

nina a o čom dnes už nepíšu, že je rakovinotvorné? 😒

julova
9. jún 2008

juchu - hajde kukat Panelak 😉 😀

dobru noc modelky 🙂

zajtra sa vidime 😉

nina81
9. jún 2008

no vela veci je skodlivych, znie to sice lakavo pekarnicka myslim, ale ten teflon ma uplne odradil, to by som sa bala ze sa mi rychlo poskrabe, alebo da sa ta forma vymenit, teda kupit nahradna za rozumnu cenu?

saskarisko
9. jún 2008

Len tak pre zaujimavost, my sme kupili nejake sladke mlieko - na ochutnanie. A mangelik kukol zlozenie, a nasiel tam jednu latku, ktora pri mysiach sposobuje rakovinu, ale ze zatial neboli preukazane ziadne negativne ucinky na ludoch. No, a teraz si vyberte, ze co jest, co pit, co pouzivat ... 😕

vesi
9. jún 2008

nina, ja nechápem z čoho by sa ti mala tá nádoba zošuchať, ved s ňou nič nerobíš. len dáš suroviny a ona miesi. hák sa jej nedotýka, je tak medzera. a áno, náhradné diely sa dajú dokúpiť...
saska, presne tak, nikdy si nemôžeš byť istá zložením výrobku. napr. ani všetky DIA výrobky nie sú skutočne dia, treba čítať zloženie...

nina81
9. jún 2008

a to mozu oznacit nieco ako DIA ked to nie je vzhodne pre cukrovkarov?
a tym zosuchat som skor myslela poskrabat, napr. tymi zrnieckami

penelope2066
9. jún 2008

moj dnesny jedalny listok vyzeral asi takto.ranajky:polka celozrnej zemle a miska ovocnych musli s mliekom,obed:cestoviny s hribovou omackou,desiata:jedno mensie jablko,vecera:miska ovocnych musli s mliekom.a vypila som priblizne 3 litre tekutin pocas celeho dna-mineralku,caj a cistu vodu.co na to vravite odbornicky moje?

vesi
9. jún 2008

pene, máš pochvalu 😀
nina, práve preto je medzi nádobou a hákou medzera, by sa to tak nezasekávalo 🙂

saskarisko
9. jún 2008

Penelope - gratulacia 😉

Ja som sa drzala az do dnesnej vecere 😅

penelope2066
9. jún 2008

to ma naozaj chvalite?som rada,viete ja mam sedavu robotu pracujem v kancelariia a ked mam pobedne ako tento tyzden co je od 10 do pol 7 tak nemam kedy desiatovat ani olovrale tesi ma vasa pochvalaantovat.to jablko som mala na olovrant nie na desiatu.ale tesi ma vasa pochvla 🙂 no po 7 uz ani hlt,aj ked kamoska povedala ze ovocie a zeleninu mozem kedykolvek.ale ja radsej nie.mozem miesto sladkosti musli tycinky napriklad miesto desiaty alebo olovrantu.som rada ze sa mam s kym poradit. 🙂

penelope2066
9. jún 2008

saskarisko a co si mala na veceru?

penelope2066
9. jún 2008

ja uz ani pisat neviem,dufam ze to po mne precitate 😒

vesi
9. jún 2008

pene, môžeš, ale ale tiež nie veľmi často. no ak máš chuť na sladké, tak radšej musli ako čokoládku 😉

saskarisko
9. jún 2008

Penelope - Mcdonalda 😅 , hanbim, hanbim, az sa cervenam az po korienky vlasov. 😝

penelope2066
9. jún 2008

u mna je asi najtazsie to ze mam velmi rada sladke,ale teraz som uz sladkost nemala vyse tyzdna.je pravda ze ovocie a zeleninu mozem jest kedykolvek?

saskarisko
9. jún 2008

Penelope - ja som sa stretla s nazormi, ze ovocie len doobeda (kvoli cukrom), a zelenina kedykolvek

vesi
9. jún 2008

pene, myslím, že ovocie ani nie, skôr zeleninu. napr. pri DIA diete sa ovocie len doobeda odporúča, lebo obsahuje veľa cukru...

vilkakatka
9. jún 2008

Ahoj te babulky, ja sa po tyzdni hlasim ... nesiel nam net, takze teraz mam poriadny abstak 😠
Dufam, ze sa vam darilo a pekne chudnete ... ja musim napisat miery do tabulky 🙂

vesi
9. jún 2008

ahoj vilka, ako si na tom s chudnutím?

vilkakatka
9. jún 2008

Vesi .... celkom fajn ... kedze som sa stahovgala, tak som tolko necvicila a aj behat som bola len 2x, ale aj tak som dala dole jedno kilko a aj par cm ... len v prsiach som mala 1 cm viac ... asi Adelka nevytiahla vsetko mliecko 😀