Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dannynka
10. jún 2008

inak babulky komu sa posielaju miery?hmm?poslala som kukenzi tak dufam ze spravne 😉

monkula
10. jún 2008

Ahojte
Vesi, áno, kura som piekla a bolo mňaaaam 😵 😵
Rozrezala som ho, ale len zospodu, rozcapila ho na plech, potrela korením Pečené kura, obložila maslom 😅 😅 , prikryla alobalom, a podlievala som ho...Bolo výborné, vďaka za receptík...
Ale jedna vec mi vadial ,že zvnútra nabolo také ochutené ako na povrchu, nechcela som ho nerezať, aby sa z neho nevypiekla všetka šťava a nebolo zas suché..Aj MM bol prekvapkaný 😀 😀 😀
Danny, ja som robila rizoto, nechceš sa inšpirovať? 😀 😀

julova
10. jún 2008

danny - posli to na nick druhyjun...tabulku uz budem robit ja...a na nick druhyjun sa dostanem, ale kukenzi do IP sa nedostanem 😀 😉

monkula
10. jún 2008

Zuska, ta kpreto nie som v tabuľke, hoci som sa min. týždeň poctivo odmerala, posla kukenzi IP a pozerám, nie som nikde... 😠 😠

danielitka26
10. jún 2008

ja vás neviem opustiť ...danny pošli do ip inšpiruj ma 😀

danielitka26
10. jún 2008

monkuli zuzanka vyrieši ..neboj budeš tam aj ty

monkula
10. jún 2008

no to by som prosila...Ja veľká inšpirátorka 🤐 🤐 😀

dannynka
10. jún 2008

julova oki idem ti to preposlat 😉

moni danielitka ahojky 😵

dannynka
10. jún 2008

danielitka neni cim.....este som len zacala 🤐

dannynka
10. jún 2008

julova ja som to nechtiac poslala tebe a nie na druhy jun som ja ale popleta 😅 😅 😅 😝

danielitka26
10. jún 2008

dannynka no daj toho tipa na rizoto aké si robila ...ja si dnes urobím ešte asi ryžu na zajtra a do nej si zamiešam kukuricu a trošku nastrúhaného syra a to bude zajtra môj obed

danielitka26
10. jún 2008

danny ja som chcela recept a nie miery 😅 😅

julova
10. jún 2008

Moni - mam Ta v tabulke 😀...ale nemam miery zo vcerajska, takmi posli 😉..kludne aj na moju IP - nemusis na druhyjun 🙂

Danny - a nemas miery aj z 2.6.? 😕

danielitka26
10. jún 2008

zuzanka som teraz kuk do albumu čo bolo terezinke na nožičku ?? 😕 😕

julova
10. jún 2008

Danieli - nic vazne....ked bola este chrobak maly - asi v 3 mesiacoch? 😕 ...tak mala zader na palceku a sa jej to zapalilo, tak sme isli na chirurgiu detsku...nebolo to nic vazne, tak jej to len napatlali gafrovou mastou a kedze nemali na taky pidi palcek leukoplast, tak jej urobili taku papučku 😉 😀

dannynka
10. jún 2008

danielitka ja som rizoto nerobila to tu niekto iny spominal...nie ja 😀 😀 😀

julova-ved daj tie co som ti poslala teraz... 😉lebo vtedy som sa akosi zabudla odmeriat 😅

julova
10. jún 2008

Danny - OK...tak to dam, akoze za tyzden ziadny rozdiel a potom dalsi pondelok uz to bude pekne vidiet 😉

julova
10. jún 2008

to Monika-Monkula robila rizoto 😀

dannynka
10. jún 2008

julova-oki,mooc dakujem 😉

danielitka26
10. jún 2008

zuzi ale vyzerá to akoby mala celú nožičku 🤐 no nech ste už len zdravučký ..aj keď záder nieje choroba

dannynka prepáč teraz som zbadala že to monkula písala 😅 😅

dannynka
10. jún 2008

idem sa ja veru vychystat von,mala uz je z bazenika von,prave doolovrantovala a serblikuje... 😀

ideme vyuzit este pekneho pocasia lebo zevraj od zajtra sa ma zhorsit 😠

pa pa vecer

danielitka26
10. jún 2008

už som zbadala zuzi ...slepota je slepota čo už 😉

danielitka26
10. jún 2008

papa danny a tentokrát idem už aj ja takže čaute babulenky

julova
10. jún 2008

papa 🙂

nina81
10. jún 2008

baby kedy je lepsie cvicit, rano ci vecer? myslim z hladiska efektu

certica
10. jún 2008

nina, ja by som povedala, ze rano nalacno

nina81
10. jún 2008

dneska som sa snazila robit drepy a mam uzasnu svalovicu ☹

penguin1
10. jún 2008

caute ciculky! 😅 to co ma napadlo za slovo 😀 😀 😀
ako ste prezili dnik? 😎 ja mam zravy den, ale tak ako hovorite... dnes zravy, zajtra dietny 😝 nevedela som sa ovladnut, a zjedla som par chipsov, na to nanuk, a ukotvila som detskou vyzivou s piskotmi. ale slubujem, ze dnes uz nic do ust nedam okrem jogurtu na veceru 😀 😝 😔 a aj som malo vypila... 😠 zato sportu som mala kopuuuuu 😎 som bola v zahradke, tak som si "zasportovala" 😎 😀 😵

penguin1
10. jún 2008

ale ospravedlnena som ocakavanou mrchou 🙄

penguin1
10. jún 2008

inak, ako je chlapom dobre... nic ich pomaly netrapi 😠 mrchu nemaju, rodit nemusia, nekoja, nepriberaju tak rapidne ako my... 😠 😠 skoda, ze som neni chlap 😀