Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
15. jún 2008

mne sa celkom darí kuk do albumu mám tam aj aktuálnu foto ako vyzerám zatial po 10 dňoch 😝 je to makačka ale ide to a začalo ma to baviť 😵 😵 😵

sticker
15. jún 2008

No veď som pozerala, že máš konečne fotky 😅 . Ale Tebe treba zhodiť len na bruchu, nie? Stehná máš podľa mňa normálne 😅 😉
Ale obdivujem Ťa! Ja prepadám na celej čiare ☹
Aj cvičíš? Nebola som tu vyše týždňa, zato sa pýtam 🙂

danielitka26
15. jún 2008

hej cvičím zdravo jem ...a treba mi zo žalúdka dať dole potom zo zadku brucha a aj stehná mi treba a lýtka mám tiež ako kôň hrubé 😠 😠 😠

lekno
15. jún 2008

Čaafteeee 😉 Vesi beriem trest, len potrebujem nad sebou bič. A vy ma nevidíte, či sim si to odcvičila, či nie 😉 Tak ma poďte vyfliaskať, lebo som hroooozne leniváááá 😀 😀 Stiky vitaj. Bolo načase, že si sa ukázala 😉 Dany ty brďo, šak ty iná kosť 😀 Vôbec by som nepovedala, že vážiš toľko, koľko vážiš. Vôbec na to nevyzeráš 😉 A že máš hrubé lýtka? tak to si nevidela moje. Ja mám ako futbalista 😠 A vlastne, ja mám všetko hrubé. Aj stehná, aj všetko. Ja som nikdy nemala štíhle nohy 😒 No čo už, zabijem sa keď som pekná 😀 (to sa len tak hovorí 😝 )

danielitka26
15. jún 2008

leknúšik ja a kosť ?? si sa s koňom zrazila či nevidíš??? 😝 ja mám daleko od kosti 😝 😝 😝

danielitka26
15. jún 2008

prepáč za toho koňa to sa len tak hovorí ..dúfam že si sa nenahnevala ..by ma to mrzelo 😔 😔 😔

danielitka26
15. jún 2008

dobrú nôcku moje kočky idem ja haji ...ráno ťažký deň pridávajú sa údaje do tabulky 😝 😝 😝

danielitka26
15. jún 2008

nenaháňam príspevky peťka vopred upozorňujem ja iba samomluvou trpím ...neviete kde si môžem objednaťť tričko modrý koník ??

lekno
15. jún 2008

Čaf Dany 🙂 Ani nezrazila, ani neurazila. Nemám načo 😉 A vidím, mám oči, nie? 😅 To ja veru vyzerám úplne otrasne v takých krátkych gatiach, takže ich radšej ani nenosím. A o sukniach ani nehovorím. Sukňu mám tak raz do roka, keď idem na gyndu na ročnú prehliadku, vieš Cica 😉 😵

danielitka26
16. jún 2008

leknušik mooooja .) netrepuškaj 😉

danielitka26
16. jún 2008

dobré ráno vstávajte treba miery posielať 😝 😝 😝

danielitka26
16. jún 2008

dnes som dostala povzbudivú informáciu a na moj protest že za týžden som dala dole iba pol kila sa mamina začudovane pýtala "čože??? pol kila ??? ved ťa je len polovica.. neverím!!! " 😀 😀 😀 ale ono je to fakt pravda iba pol kila dole ...ale včera som zhrešila asi tak ako ešte nikdy za tieto dva týždne 😠 😠 😠 😠 som sa dožrala knedle kapusta pečené a ešte som piekla síce iba bublaninu ale dala som si aj z tej však čo budeš keď zhrešiť tak poriadne 😝 😝 😝 .... dnes som si mohla písať dole kilo no bohužial vďaka včerajšku je to iba polkila 😖

julova
16. jún 2008

huhuuuuu...cakam miery na druhyjun 😉 😀
Ahoj Danyyyy...super foto 😵 ...fakt...len tak dalej...to aj veru nemam odvahu sa este tak ofotit 😀...vzdy sa maskujem malou, aby zamaskovala co treba 😝 😀

danielitka26
16. jún 2008

no už som sa vám posťažovala a teraz podte von z tých postelí nech tu niesom sama ....či sa bojíte ohlásiť tie výkony ?? nebojteeee ked som sa ja nebála ani vy sa nemusíte😉 😉 ja som tento týždeň zlyhala na plnej čiare ☹

danielitka26
16. jún 2008

juloviatko to bola neplánovaná fotka neupravená som tam to som si auto upratovala a brácho začal okolo mňa šaškovať s foťákom 😝 😝 som ho prosila nech ma nefotí a aj tak ma cvakol a celkom slušná fotka oproti niektorým na ktorých vyzerám jak mláďatko sloníka 😠

danielitka26
16. jún 2008

idem ti poslať 😖

danielitka26
16. jún 2008

juloviatko kde si ??? 😕

julova
16. jún 2008

doplnala som tabulku 😉...zatial mam miery len od troch...plus vesi neposiela...takze 5...ostatne halooo halooo 😀

danielitka26
16. jún 2008

oooo tak fajn a vesinke daj tie čo aj minulý týždeň nech je aspon aktualizovaná lebo si myslím že ako nás začalo 50 tak posiela miery možno 10/15 báb 😒

danielitka26
16. jún 2008

a kde je tabulka ?? mne sa nechce hladať ten album kade tade 😝 😝 😝 a ako aktualizovaný album ju nenachádzam

julova
16. jún 2008

ved prave...tak neviem, ci tam tie baby nechat, alebo co..

este ju nedam do albumu, pockam na dalsie miery a dam ju tam okolo 11 hod. ok? nech to nerobim na milionkrat 😝...zatial som si ju doplnila len u seba v pocitaci 😉

bystricanka
16. jún 2008

bré ránko. 😎
Miery poslané, ale nič nezmenené. Tak veľa prepisovať ani nemusíte. Ale ja to zatial nevzdávam a snažím sa. Aj ked pravda je tá, že necvičím - proste nemám kedy. 😅

danielitka26
16. jún 2008

bystri nová fotečka??? 😉 neboj nevzdávaj sa ani ja som nezalomila aj ked som dala dole iba pol kila 😝

zuzana1979
16. jún 2008

zuzka, aj ja som ti uz poslala miery, tiez skoro nic nezmene, ale aj ked to ide pomaly, predsa o trosku menej. len ten pas sa mi trosku nafukol. ☹

susik77
16. jún 2008

ahojte, ja mam este menstruaciu 😒 takze vaha nezmenena, pas +3 cm 😒

sticker
16. jún 2008

Ahojte. Mám poslať miery aj keď sa vôbec, ale vôbec nič nezmenilo? ☹

bystricanka
16. jún 2008

danielitka...hej hej novú fotku som šupla. 😉 Aká si všímava 🙂

ja ešte som nič nezhodila, ale normálne sa cítim lepšie, ked takto "chudnem". 🙂

sticker
16. jún 2008

susik - podobne. Síce mi to ešte len začína, ale dnes som prvýkrát normálne raňajkovala a nie sa prežierala 😅 . Ja neznášam víkendy - musím variť pre rodinu a to je ťažké si nedať ☹

susik77
16. jún 2008

sticker: noo, ja mam pocit, ze stale jem normalne, ale nejak to pocas ms stagnuje a to potrebujem zhodit za 3 tyzdne este4 kg 😎

susik77
16. jún 2008

ale tento vikend bol uspesny 🙂 dokopala som manzela, aby sme konecne kupili obkladacky do kuchyn. kuta a dlazdice do buducej práčovne 😉