Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
7. júl 2008

skôr asi poobede...od tej druhej, aby sme uz mali obedny prikrm za sebou 😝

vesi
7. júl 2008

O.K. uvidím čo na to povedia ostatné, ale asi budú súhlasiť... 🙂
teraz musím ísť. pa 🙂

julova
7. júl 2008

pa a pekny den...my ideme papat 😉

danielitka26
7. júl 2008

sticky dostala som ju z toho je ok .. 😉

danielitka26
7. júl 2008

no pri malej som sa rozhodne nenudila ..bolo fantasticky vychytali sme to super počasie boli sme dvakrát na kúpku ja som si super zaplávala a potom sme boli na túre na bicykloch to mi tiež pridalo ...bola som prakticky celý týždeň do soboty večera v pohybe až pokial sa mi nestal úraz ☹ som samá modrina odrenina ..ešte sa čudujem že niesom dolámaná

no a pri malej som dala dole z pása 3 cenťáky z riti nič 😠 😠 😠 zo stehna centi a z váhy 1,5kg 😀

lekno
7. júl 2008

Ahoj babuľky 😉 Tak ja žiadna zmena ☹ V kg nič a v cm - zdá sa mi, že zo zadku -1cm a v páse a v prsiach som dokonca pribrala??? 😨 Mám mrchu, tak neviem, či som naliata alebo čo 😒 Tento týždeň ani nejdem miery posielať. Ach jaj...

danielitka26
7. júl 2008

ahoj leknúšik zlatúšik nič si z toho nerob budúci týždeň pojde o to viac dole ...ako sa mi inak máš moja ??

danielitka26
7. júl 2008

kedy bude tabulka ???

penguin1
7. júl 2008

caute babulky 😉
no, ja stale na bode mrazu 😠 nic sa nedeje... 😒 ☹ uz neviem co so sebou... 🙄
pozerali ste vcera televizne na jojke? vraveli o nejakej diete, kde mas jest vela... 😀 😝 http://www.martinus.sk/?uItem=42540

penguin1
7. júl 2008

tabulka bude az navecer... ;)

dada2007
7. júl 2008

ahojte moje chuduľky....som sa dlho neozvala, až do včera večera som bola mimo domu. Boli sme u našich...na prázdniny....Ocino je ešte na PN a boli tam aj neterky, tak sme tam zostali....
Ako sa mi máte?
Čo nového?
Čo sa týka mňa, tak moc mi to dolu nešlo...o to sa musím viac snažiť tento týždeň 😅 😝

sticker
7. júl 2008

Pozerala som to a moderátorka to ide vyskúšať. Síce som moc nepostrehla o čom presne je tá diéta, ale podľa mňa, keď sa najem niečoho zdravého tak to môžem jesť do prasknutia a nemala by som pribrať. Takže sa kľudne najedzme do štíhlosti.
Ja presne viem, čo robím zle, ale jednoducho nemám pevnú vôľu 😝 . Aspoň že cvičím, na to som si nejako zvykla 🙂

vesi
7. júl 2008

stiki, presne ako píšeš o tom jedení, ja tiež viem čo robím zle, ale ked som taká lenivá a môja pevná vôľa je niekde r..i 😅 😀

penguin1
7. júl 2008

vesi, ale sa tie nase "pevne" vole stretavaju..... 😀 😀 😀 aj ta moja je v r..i 😀 😀 😀
a tiez viem, kde robim chyby... ale no, pomozem si 😅 🙄
a niekedy si hovorim, ze to musim zjest, co ak zajtra umrem a budem si to vycitat, ze som to nezjdela 😀 😀

vesi
7. júl 2008

pengi, hlavne, že vieme kde ich máme hľadať 😀 😀

certica
7. júl 2008

caaafte 😎
vidim, ze riesite zadky 😀 . ked ich budeme mat raz mensie, ani ta pevna vola sa tam nestrci...tym padom problem vyrieseny 😀

vesi
7. júl 2008

certi 😀 😀 dobrý postreh 😀

penguin1
7. júl 2008

certi, len kedy to bude 😀 😀 😀 😀

vesi
7. júl 2008

pengi, ked tá pevná vôľa odtiaľ vylezie 😀 😀

certica
7. júl 2008

neviem, ale vekom a starobou sa vraj telo scvrkava... 😀

penguin1
7. júl 2008

certi, iiiiha, no to si pockam, kym sa scvrknem 😀 😀 😀 😀 😀
vesi, myslis, ze mojej sa chce von? u mna sa ma ako prasa v zite 😀 😀 😀

penguin1
7. júl 2008

no baby, cele poobedie nikoho? kde ste vsetky? vonku je skaredo, asi sa venujete doma ratolestiam 😉

sticker
7. júl 2008

Ahojky. Vidno, že mám pred návštevou - padla jej za obeť horká čokoláda s orieškami. To sa mi už dávno nestalo 😠 😅 Ale cvičila som a čo je divné, ešte mám chuť cvičiť. Ale to asi preto, aby som nešla do kuchyne a zamestnala sa inak 😝 😀 😀

penguin1
7. júl 2008

sticki, len pekne cvic, ked ta to drzi, mna sa aj to pomaly pusta 😠 😠 😖

vesi
7. júl 2008

mňa to ešte ani nechytilo 😅 😀

penguin1
7. júl 2008

vesi 😀 neboj, ked budes dobre spotena, prilepi sa aj na teba 😀 😀

baby, hodte mi rady na fotos... 😎

vesi
7. júl 2008

ja ti velmi neporadím, máme olympu, ale manžel pokukuje po kanone 😒

vesi
7. júl 2008

foťaku kanone samozrejme 😀 😀 😀

penguin1
7. júl 2008

vesi... ty by si mala po kanone pokukovat, nie manzel 😀 😀 😀 😀 ale jasne, chapem 😉 😀

vesi
7. júl 2008

ja som vedela, že sa toho niekto chytí.... 😀 😀 😀
ale aj ty pokukuješ po kanone nie? 😕 😀