Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dada2007
29. máj 2008

ooo....nie nedržím a "diétu" ani držať nebudem... 😉 😉 😉 asi sa dám na 4 hodinovku s vynechaním "zlého" jedla(ktoré teraz zbožňujem), napríklad-sladké, vysmážané, slané.... a pridám športovanie....keďže kojím, nemôžem sa dať na nejaku extra tvrdú diétu. A som pevne rozhodnutá dať dolu minimálne 14KG!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

dada2007
29. máj 2008

biela...ani nehovor! Čo to bude od pondelku????

ooo
29. máj 2008

to je jasne, ze ked kojis, tak nic drasticke. no ja momentalne mam brutal dietku, nariadenu od lekarky, je to na znizenie tukov v krvi.

dada2007
29. máj 2008

ojóój....tak diétky od lekárov sú všeobecne zléééééé....neveštia nič dobrého... 😒

ooo
29. máj 2008

to je pravda, ale chcela som schudnut a tymto ma vlastne aj k tomu donutila. nemozem skoro nic jest a to ju mam drzat minimalne do augusta, ale som rada, ze kila idu pomaly dolu

dada2007
29. máj 2008

ooo...a koľko ju už držíš?

ooo
29. máj 2008

cca mesiac a mam uz 4 kilecka dole 😀

dada2007
29. máj 2008

dobréééé....

ooo
29. máj 2008

len je to niekedy des, ked si nemozem dat to co lubim 😠

dada2007
29. máj 2008

to ti verím... 😖

susik77
29. máj 2008

baby, poradte: mne sa dari zatial celkom uspesne drzat dieta, ale zrovna cez vikend ideme k svokrovcom a nasim. Ja jedavam uplne inak ako oni, napr. vobec nejem pecivo, len na ranajky racio chlebiky s Florou a zeleninou, akurat obed jem normalne, poobede len 1 jabko, al. grep a na veceru salat al. cottage s rajcinami. Oni piju len kavu a vodu. Takze ci je blbe priniest si tam tie racio chlebiky, Floru a ten cottage a zeleny caj. Ja som tam predtym jedla normalne, ale vzdy po navrate som mala 1.5 kg hore 😒 Tak si hovorim, ze je to celkom makacka ked to trva tyzden a pol kym to zhodim...
Oni ma furt nutia jest aj o 11 v noci ked prideme ale pritom maju poznamky na moju postavu a este reci, ze co chudnes, vykasli sa na to, ze to je hrozne hladovat a pod 😠 Na zabitie 😠 😎

ooo
29. máj 2008

pokial nejdes k niekomu cidziemu... kludne si to tam zober.

susik77
29. máj 2008

ok, dik. horsie to bude u nasich, mama vari strasne super 😎

dada2007
29. máj 2008

susik77...keď sa nadrieš na zhodených kilách, určite by som si to nenechala pokaziť!!!!!!!! My chodíme každý víkend ku našim a mamča robí aj na 4 plechy kysnutých koláčov a suseda je cukrárka(stále podáva cez plotík tácočku s čerstvými zákuskami-pokušitelka jedna) a od budúceho týždňa už budem jesť inak a normál si tam prinesiem to čo budem chceť a potrebovať.....

dada2007
29. máj 2008

a ešte ja s manžom pijeme len Lucku(tú zelenú) a naši ju začali pre nás kupovať...čiže keď som tam, ako by som bola doma. Alebo už vie, že raňajkujeme corn flakes, tak aj tie kupuje....proste, ako DOMA.... 😀 😀 😀
o svokre sa to povedať nedá, ale tam chodíme len raz za čas.... 🤐

ooo
29. máj 2008

aj moja mama konecne pochopila, ze proste musim drzat tu dietu a vzdy ked prideme, tak mam nachystanu zeleninku

susik77
29. máj 2008

dada: to mas super🙂. Svokra vyhlasila, ze oni margariny nekupuju, ze len prave maslo, lebo ze margar. su chemia 😒
Inak, ona ma stale nuti jedavat aj o 10, 11. v noci, stale hovori ze hladovat sa nemoze( ako keby som hladovala) -jedavam 5x denne 😎 Pritom ona si nic neda 😠
A svokor len poznamky, ze mala je baculata po mne 😠 Najradsej by som tam vobec nechodila 😠

ooo
29. máj 2008

susik - tak taketo reci nemam vobec rada. a oni ako vyzeraju, ked sa takto stravuju?

susik77
29. máj 2008

a svokra furt pecie zakusky a torty a stale nam hovori, ze to su nizkotucne a bez cukru 😅
no, vsak to aj tak chuti 😖 Radsej by nemusela piect nic...pritom ona vobec neochutnava nic ani ked vari ani peri peceni... a ani si neda, len nam furt podstrkuje jedlo 😖 Ked to nezjeme, robi sceny a uraza sa, hrozne 😠

susik77
29. máj 2008

ooo: no, na svoj vek rel. v poho. ona je vysoka, takze tych par kil navyse sa rozlozi 😎 svokor je tiez vysoky, ma norm. postavu. mne vadi, ze oni nekupuju zeleninu, z ovocia len banany-z toho sa tiez pribera 😝
ani nasi nekupuju, hovoria, ze je to drahe...no, ja by som si aj sama kupila ale manzel mi hovori, ze sa to nepatri nosit si tam jedlo, ze ich urazim 😒

ooo
29. máj 2008

kaslat na to ci sa to patri alebo nie. nepatri sa to, ze nerespektuju to, ako sa ty stravujes

dada2007
29. máj 2008

ale veď to sú TVOJI rodičia????

dada2007
29. máj 2008

aké urážanie????
😲

susik77
29. máj 2008

no, proste oni maju filozofiu, ze nam musia navarit, napiect, ze sa to patri a urazia sa, ze ja to nechcem...
to je proste stara skola 😒
inak, moja mama to ma ako zelezny zvyk. sama drzi dietu, ale proste vzdy napecie ked prideme a sama si dava-sama hovori, ze ani nechce ale ze ked vsetci prideme...
este mi vadi, ze mi svokra hovori, ze sa mam zmierit s tym ako vyzeram 😠 to by som za chvilu mala 100 kil 😠
Neviete ako prezit ten vikend? Niekedy uz mam chut jej dobre vynadat, ale radsej sa krotim, potom by asi to uz islo len k horsiemu, zatial je to status quo 😎

julova
29. máj 2008

caute 🙂

dada2007
29. máj 2008

susik77...ak je to stará škola....tak s tým nič nespravíš....mňa chvalapánubohu naši chápu 😎 😀 a čo si myslí svokra mi je úúúúplne jedno...teda, čo sa môjho stravovania týka...neviem či to chápete...ale ona si mi ani nedovolí nič povedať... 😉 😅
julova...avojky!!!

julova
29. máj 2008

ooo - si ma pobavila s lentilkami - naaapodobne 😀...tehu+kojenie bolo jedine obdobie v mojom doterjasom zivote, kedy som mala prsia 😀...skoda ze nam kojenie nevyslo dlhsie ☹...chjooo..ale aspon sa nam pohodlne spi na bruchu 😉 😀

julova
29. máj 2008

dada - tak s tym stravovanim som na tom rovnako ako si napisala 😉...a moja mamina ma bude zasobovat receptami, kedze sa sama tak stravuje...a byva hned vo vedlajsom byte 😀...takze pohodkaaa 😎 😉

susik77
29. máj 2008

to mate super, zavidim 😉 pre nasich je racion. stravovanie moc drahe...vacsinou su na vyprazanych veciach-lebo maju domace vajicka a maso 😒

susik77
29. máj 2008

no a prave teraz okolo 50 -tky sa to na nich zacina prejavovat-vysoky tlak, kornatenie ciev, vysoky cholesterol, astma...To ma tiez dost motivuje dostat sa na normalnu hmotnost a skusit to udrziavat...