Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
3. jún 2008

mam jeden jedalnicek na niektory z dalsich tyzdnov, kde je kava s mlieckom vyslovene na ranajky 😉..a viem ze mamina ma niekde aj taky jedalnicek, kde bola aj v ramci jedalnicka cokolada (ale horka s min. 70% kakaa 😝 - to by som riesila asi tou novou Figaro tenkou - malinova ale je tam 70% kakaa 😉 ) 😀

zuzana1979
3. jún 2008

baby, tak som si prave objednala ten rotano aj ja. vcera som mala na ranajky sice vianocku, na obed hovadzinku so zemiackami a na veceru celozrnny chlebik so syrom, ale odolala som a medzitym som nemala ziadnu sladkost, len cajiky a dnes uz dokonca cajik bez cukru. nechuti mi sice, ale zvladam to.

anmary
3. jún 2008

včera som bola na bicykli, boli ma ceeeeeeeeeeely človek 😠 . Už vôbec nemám kondičku!!!! 😝 😝 😝
Musím sa v tom zlepšiť, ako budem behať za deťmi!!!! ☹ 😠

susik77
3. jún 2008

Ahojte, vcera sme sa vratili zo Slovenska, boli sme krstit malu. Bolo super a som rada, ze som odolala vsetkemu jedlu a sladkostiam, isla som podla svojho. Len u nasich som si v nedelu dala kusok jahodovej torty s tvarohom.
Inak, jedla som este menej ako normalne, lebo som mala vela pripravovaciek-v sobotu sme mali rodinne posedenie u svokrovcov a ja som to sama od rana chystala+ sem-tam som potrebov. starat sa o malu-nastastie, svokra mi ju vacsinou zobrala.
Inak, bola som veeelmi soknuta, ked som si u nasich odmerala pas-taky som v zivote nemala 😝 Vidim to, ze len dieta nepomoze, urcite budem muset cvicit 😎

susik77
3. jún 2008

baby a co, kava sa nemoze pit? Ja si robim rano latte aj s cukrom-to je moj jediny zakusok za cely den 😎

leteku
3. jún 2008

ahojte babenky. Tak som to včera vydržala. Papala som len ovocie a zeleninu. Večer sme si s mužom zacvičili Tae-boo (neviem ako sa to píše) - bola to riadna makačka a všetky svaly ma pálili ale svalovka ma obišla tak som rada. Myslím, že to najdôležitejšie a stiahnutie žalúdka sa mi podarilo tak snád bude dnes lepšie.
Ináč je perfektné keď aj váš manžel s vami chudne, nedráždite sa zbytočne a navzájom sa podporujete.

zuzana1979
3. jún 2008

no moj manzel ma o 10 kg menej ako ja a je kost a koza, tak chudnutie od neho cakat nemozem. najhorsie je, ze on sa vzdy naje aj o desiatej vecer a akurat ma s tym drazdi.

julova
3. jún 2008

susik - ja kavu pijem - ale len ciernu bez mliecka...aj s mlieckom sa moze...a ked tak skus davat stale menej a menej cukru az Ti ostane uplne bez - je to zvyk 😉...a super ze si odolala vseetkym dobrotam...a tvaroh je zdravy a jahody su ovocie 😎 😀

leteku - tak to je super podpora od muza 😉...ten moj keby so mnou este chudol, tak do tyzdna ho nie je vidiet 😀 😉 😀

julova
3. jún 2008

zuzana - aj moj - napodobne aj u nas...sice nema menej kg ako ja, ale s tym jedenim je to podobne 😠 😠 😀

susik77
3. jún 2008

julova: no, skusim, manzel pije uplne bez mlieka a cukru,on zboznuje pravu chut kavy a ma rad horke...ja skor sladke...
akurat som pozerala tabulku a som rada, ze nie som sama, kto ma taky rozmer v pase 😎 dufam, ze tie cviky pomozu 😎 mozte mi ked tak hodit nej. stranky, kde su cviky na brucho?

navik
3. jún 2008

..bre ranko bambulky 😀

pomooooooc mne sa nedari vobec odolavatt sladkostiach 😠 😠 😠

a tu rotanu si kupit asig aj ja bo na moje mlandrave brucho
tak tisko vam zavidim ake ste odhodlane ...mna to prexadzza ..to som cela ja 🙄

julova
3. jún 2008

nieco na brucho 😉

http://magazin.atlas.sk/zdravie/chudnutie-a-fit...

niekto sa pytal na pivo - tak tu je o tom nieco 😀
http://magazin.atlas.sk/zdravie/chudnutie-a-fit...

leteku
3. jún 2008

no môj mužíček bol tiež kedysi chudý a vyšportovaný ale on bol počas tehotenstva taký solidárny, že priberal so mnou, ja som však potom schudla (ako tak) a jemu to všetko ostalo a niekedy mám pocit, že čaká naše druhé dieťa 😀 😀 😀

certica
3. jún 2008

caute, len vas pozdravim, lebo nestiham. mam tu obidve decka a potrebujem komplet upratat byt, navarit atd., zajtra rano mame navstevu...
inak, vcera som si dala 1 tvaroh. kolacik 😅 😲 , no ale dnes uz fakt naostro 😉 . no a horku coko mam ja rada, speci jeden druhu 73% kakaa ma, len ju neviem uz dlhsi cas zohnat 😒
vela zdaru, ja som v nedelu mala teploty, ani mi moc nechutilo jest, tak ten vcerajsi kolac som si zasluzila 😀

susik77
3. jún 2008

baby, kde sa da kupit meter? v galanterke? v nej. obycajnej? Ja som sa merala u nasich ale doma nic nemam 😎

certica
3. jún 2008

susik, ja som sa merala nitou 😀 a tu som potom prilozila k metru (tomu rolovaciemu 😀 alebo aj pravitko ma napadlo

dannynka
3. jún 2008

ahojte babule.... 😉
poradte co si davate na ranajky.....hmm?neviem cio nebudem pokracovat v ovocnych ranajkach...lebo tie mi celkom vyhovovali 😉 ale skuste daco poradit.. 😉

vesi
3. jún 2008

tak už som doma zo škôlky
s tým pivom si ma zuzi potešila, lebo v týchto horúčavách mám niekedy chuť, ináč nemusím 😀
môj muž bol vždy chudší ako ja, aj ked som bola štíhla, takže ja musím schudnúť a on pribrať 😀 odkedy máme pekáreň,(necelé 3 mesiace) pribral 3kg 😀

certica, ty si ale vymyselníčka 😀

danielitka26
3. jún 2008

dobré rááánko zlatíčka 😀

danielitka26
3. jún 2008

ja som neodolala a ráno sa aj odvážila aj odmerala a bola som prekvapená pretože za deň som nečakala žiadnu zmenu.
no a včera som sa ešte rozšrotovala dala som si 500 preskokov cez švihadlo 10 sklápačiek 600 zvrtov na rotane a potom som si bola ešte odbehnúť asi 1km 😝

hedunecka
3. jún 2008

dobre rano

tak ja som zatial vypila pohar octovo-brusinkovej vody, pozametala byt a tak sa cecame lebo malej vysiel spodny zub tak stale place ze mama-mam-mam 😀 😀 pojdem si spravit leco a nieco aj malej

ja sa rano drzim horsie je to vecer sakra 😒

danielitka26
3. jún 2008

potom som si dala sprchu a so škvŕkaním v žalúdku išla hajať ...a prvýkrát po dlhej dobe som sa v noci nezobudila na hlad 😕

danielitka26
3. jún 2008

hedunecka skôr naopak by si mala ...ja jem naposledy o piatej ...a včera som šla hajať až o pol jedenástej škvŕkalo mi už poriadne ale prežila som to 😉 zato ma ráno počkala pekná odmena 😵

vesi
3. jún 2008

dani, tak to je super, to povzbudí v snažení 😉
baby, ja z toho pitného režimu chodim na WC častejšie ako ked som bola tehotná 😝 😀

danielitka26
3. jún 2008

a dnes som už jedla asi 3deci vývaru s mrkvičkou a do toho ryžu malý krajček čierneho chleba k tomu a mám tu pred sebou acidko nízkotučné ale akosi mi aj tá polievka krúti v črevách tak rozmýšľam či si ho dať alebo nie..hladná už niesom len som dnes ešte nič nepila 😕

vesi
3. jún 2008

ked nie si hladná, tak si ho nedaj,počkaj až sa ozve hlad 🙂

danielitka26
3. jún 2008

vesi to je dobre aj ja som včera bola hádam 15krát 😝 ale tak som aj vypila veľa čajov
no a mňa veelmi povzbudila tá zmena hneď z rána ...to je taká motivácia do ďalších dní keď človek vidí že to ide 😵 😵 😵 😵

danielitka26
3. jún 2008

no hladná niesom len smädná som ale o si dám asi radšej vodu ako acidko

vesi
3. jún 2008

ja čo som minulý tt zhodila to jedno kg, tak som ho v nedeľu - posledný deň prehreškov nabrala späť 😔 , ale po včerajšku je zase dole, takže to chce len disciplínu 😀 ato som si včera dala na obed ryžu s čínou - polovičnú porciu a na večeru to isté o 17.00, medzi jedlami som zjedla jogurt, zajtra idem konečne na nákup, tak si nakúpim zdravé veci 😀 chcem jesť všetko, v menšom množstve, aby sa mi po schudnutí nevraátili kg . akurát som vylúčila sladkosti a sladké nápoje 😅 ale určite sui kúpim nejakú musli tyčinku, ked príde kríza, je to vždy menšie zlo ako klasické napolitanky či čokolády 😀