Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vilkakatka
27. máj 2008

Presne tak!!! Ked ju milujes, nie je co riesit 😀 😀 😀

julova
27. máj 2008

😀 😀

vilkakatka
27. máj 2008

Uz som nahlasila vysku do IP ... a v pondelok rano sa vazi a meria 😉
Ahoj Zuzi 🙂

monkula
27. máj 2008

Ahoj Zuska, aj ty chudneš? 😕 😕 😕
Ja som sa dnes vybrala do mesta v minisukni, aj som sa hanbial, ale keď som pred sebou zbadala dievča, cca 17- ročné, s bokovkami a tričkom pod prsia,, a všade jej pretekalo sadlo, 😝 😝 😝
Proste, pretekárka, tu preteká, tam preteká 😀 😀 😀

vilkakatka
27. máj 2008

Monkula ... to tu v UK nie je ziadna ojedinelost 😝 ... ale na miniskuknu sa teda ani ja necitim ... mozno tak po kolena 😉

julova
27. máj 2008

Moni - veru aj ja 😀...nemam az taku nadvahu, ale vyzeram strasne 😔 ...to rozlozenie...ale pre svoj dobry pocit chcem aspon 5 kil dole 😉...len neviem co a ako cvicit...niekam chodit asi tazko...skor doma. Len neviem co je dobre - jednak po cisarovi a jednak na moju vacsiu (vychylenie) skoliozu ☹....ja takmer nemam pas...a brucho je strasne a zadok a stehna 😝 😀

julova
27. máj 2008

Ahoj Kati 🙂....teeda klobuk dole, ze zvladas behanie 😉

vilkakatka
27. máj 2008

Zuzi, a nebolo by pre teba dobre plavanie? Ja plavanie milujem, ale od porodu som este nebola ... ale na buduci tyzden sa stahujeme na SVK, tak snad, ked starka postrazi Adelinku 🙂

vesi
27. máj 2008

čaute baby, ja sa chystám chudnúť každý deň, ale som zbabelec 😝 podľa BMI nadváhu nemám, ale čo je potom tá pneumatika okolo pása? 🤐 😅

vilkakatka
27. máj 2008

Zuzi, ja sa pri behani vzdy super odreagujem ... a rozmyslam nad tolkymi vecami 😉 ... doteraz som behavala vecer, ale trosku sa teraz snazim zmenit to na rano ... udajne to je lepsie ... Monkula porad 😵

vilkakatka
27. máj 2008

Vesi ... skryte plavajuce koleso 😀

vesi
27. máj 2008

tak toto si presne pomenovala 😀 😀 😀 aspoň sa neutopím 😝

julova
27. máj 2008

Kati - no to by veru bolo dobre...len si to neviem (zatial) predstavit v praxi...kedy a ako s malou..sama by som nesla 😀...a ked tak asi s MM...ale co Terezka...to by sme neviem kedy mohli vyrazit - jedine az vecer, keby Terezka zahajala a to som vacsinou grogy 😔 ...neviem sa nakopnut. 😔

vladkaz1
27. máj 2008

Ahojte kocky tak aj ja som sa uz odhodlala chodim sa zasa korculovať dufam ze sa aspon spevním 🙂 tak vam držím palce plávanie je super aj ja by som chcela len nemám kam dať malú.
Inak plávaním sa najlepsie chudne a posilnuje svalstvo na celom tele.

vilkakatka
27. máj 2008

Zuzi ... treba sa vybrat sama ... a to nakopnutie poznam ... aj mne to niekedy trva 😝
Ja mozem behavat len ked je manzleik domka ... takze rano predtym ako odide do prace o siedmej alebo zase vecer o desiatej. Prip. cvicim domka podla DVD, ked mi malinka zaspinka 😎
Ja som so dala zavazok, ze sa musim toto leto naucit plavat kraul (neviem ako sa to pise) ... viem len prsia a znak ... snad to zvladnem 😎

skolara
27. máj 2008

juuuuuuuuj schudnut by sa aj mne hodilo 🙂 beriete ma medzi seba 😀 este potrebujem schudnut 7 kg na povodnu vahu 🙄 Veeeeeeeeeela prevela ☹
Bude aj dajaka tabulka? 😀

julova
27. máj 2008

skolara - tabulka bude 2.6. kedy zaciname uz vazne 😀
treba poslat udaje do IP kukenzi 😉 (vyska, vaha, pas, hrudnik, boky)

bystricanka
27. máj 2008

skolara...tabuľku robí asi kukenzi.Napíš jej IP svojej výšky. Vraj to na začiatok stači 😖

bystricanka
27. máj 2008

julova tak veľa? Ja som poslala len výšku. No tak idem jej teda dopísať

julova
27. máj 2008

bystricanka - ja som to poslala uz vsetko...pochybujem, ze do pondelka sa nejak vyrazne zmenim 😀

bystricanka
27. máj 2008

aj ja som to poslala. Ja sa asi zmením, keď ide víkend. Tak som radšej dala o trošku väčšie miery. Ja cez víkend kilečko priberiem(mužík varí) no a cez týžden schudnem 😅

julova
27. máj 2008

juuuj...to mi nenapadlo...moj je doma od stvrtka az do nedele...ale to uz mi asi radsej navari "zdravo" 😕 ...vcera piekol bublaninu...stale mam v hlave, ze je na plechu prikryta v rure 🤐 😀

bystricanka
27. máj 2008

tak si ešte chod dať, lebo od pondelka sa vypekať nebude 😀

julova
27. máj 2008

bystricanka 😀...uz som dnes mala dva kusky - a je fakt vyborna 😔 ...radsej som pol plechu dala mojej mamine a bratovi - byvaju hned vedla 😀...chjo..to su muky...ale vydrzime - je to sila zvyku 😉

biela
27. máj 2008

ahojte,ja musím dodržiavať hodinovú prestávku medzi koncom cvičenia a kojením. malý síce papal, ale bol veľmi nervózny.

biela
27. máj 2008

ja som chcela už dnes začať, ale sa nedalo. predchvíľou som zjedla rožok s maslom. 😢

skolara
27. máj 2008

juj uz sa tesim veru veru uz je na case zhodit tie kila 😝
Ja prave tlacim cokoladovu mliecnu ryzu 😝 😅 no pazros som co uz. 😠
ja najdem krajcirsky meter a poslem IP 🙂
bude sranda

bystricanka
27. máj 2008

baby....ale vy nestresujte. Však máte ešte malé bábätka. Do roka schudnete ani nebudete vedieť ako. No potom už si musíte pomôcť samé. Takže ja už musím na sebe trošku zamakať, lebo muž odomňa ujde za nejakou sexicou ☹

biela
27. máj 2008

bystricanka, to mi hovorí každý že keď malý začne skúšať liezť a potom chodiť, tak že schudnem, ako budem s ním behať. ale ja už nemôžem ďalej čakať. 😀
doma nepozerám do zrkadla, ale keď idem popri výklade a náhodou zazriem seba, tak ...

julca80
27. máj 2008

biela, aj mne to kazdy hovoril, ze nech pockam kym bude mala behat a bude aktivnejsia. No ona uz aj bezka aj je aktivnejsia a moje kila nejako neidu dole. 😠 Mne nic ine nepomoze len cvicit, cvicit a cvicit a pri tom dietovat, resp." odtrahat si od huby" 😀