Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

anmary
5. jún 2008

Ja dúfam, že v pondelok bude nejaký výsledok. 😀
Ak nie, ☹ tak neviem, či ma to neodradí 😠 😖

selu
5. jún 2008

ahojki babule 🙂

muze se zeleny caj pri kojeni? asi jo, ten co chutna jako hlina bych asi fakt nezvladla 😀 a mate mi taky moc nejede 😝 😀 😅

danielitka26
5. jún 2008

biela tak tomu ver že sa hanbím ako pes 😔 😔 😔 😔

susik ja mám na páse napriek včerajšku -6cm v bokoch -2cm

julova
5. jún 2008

A čo deti, tehotné a dojčiace ženy?
Zelený čaj obsahuje, rovnako ako čierny čaj, kofeín. Platí, že v 3 šálkach zeleného čaju je ho toľko ako v jednej šálke kávy. Deti by kofeín prijímať nemali. Najmä malé detičky a deti v predškolskom veku reagujú naň veľmi citlivo. „Vedľajšie účinky zeleného čaju (napr. vplyv kofeínu) sú zvlášť nežiaduce u detí, tehotných a dojčiacich žien, ako aj pacientov trpiacich na choroby kardiovaskulárneho systému, štítnej žľazy, obličkové a niektoré nervové choroby. Tieto skupiny ľudí by mali uprednostniť iné druhy čajov (napr. ovocné, alebo rooibos) a zelený čaj prijímať iba v obmedzenom množstve,“ odporúča MUDr. Babinská. „Môj tip je šálka (150 – 200 ml) raz za 3 dni.“

Lucik - tak asi radsej este nieee 😒

biela
5. jún 2008

dani, to ti závidím, že ti to ide tak rýchlo... gratulujem. 😉

julova
5. jún 2008

alebo teda pi ten roibos - tiez je fajn a zeleny si daj raz za tyzden 😉

susik77
5. jún 2008

ani u mna to nie je vidno, ani tie kila 😎 teraz sme boli po mesiaci u svokry, povedala som jej, ze som schudla 5.5 kg. A ona sa ma spytala, kto schudol? Tvoja sestra? 😎 Dokonaly odpis 😎

danielitka26
5. jún 2008

biela ale aj makám celý človek ma bolí čo mám svalovku ale cvičím ...aj večer som za trest ked som nedokázala odolať pizzi tak som cvičila dvíhačky bolelo ale čo som chcela to som mala ...a to bolelo tak že by som až plakala

susik77
5. jún 2008

Ja som aj v tehu pila 1 salku kavy denne, tak si myslim, ze 1 salka zel. caju denne je uuuplne ok 😉
Mala je v poriadku, az moc ziva-ze by to bolo z kavy? 😎

selu
5. jún 2008

dekuju za infosku o zelenem cajiku 😉 😵

zuzana1979
5. jún 2008

ahojte, tak ja mam od vcera doma tiez rotanu, ja som ju objednala cez hej aj s tym pocitadlom, tak som zvedava ako dlho vydrzim na tom cvicit. kolko minut resp. otociek sa odporuca?

zuzana1979
5. jún 2008

a inak vcera sa mi podarilo vydrzat a po pol siestej som uz nejedla, i ked som zaspavala so strasnym hladom.

susik77
5. jún 2008

mne vcera manzel povedal, ze sa mu nezda bezpecne mat rotanu doma kvoli malej, ze on sa na nej raz skoro zabil-ze je hrozne klzka, ked na nu raz omylom stupil 😝 Co myslite?

certica
5. jún 2008

caute, tak budeme tusim vsetky na rotane tocit 😀 . ja si ju vyzdvihnem asi az v pondelok, muz je na sluzobke.

susik, to mas privetivu svokru 😅 , mna by to ale aspon nastartovalo este viac 😉
ja zatial nechcem vahu ani meter vidiet, zatial sa mi nezda, ze by sa nieco dialo

susik77
5. jún 2008

zuzana: ja jedavam naposl. o 18, uz mi to ani nepride, ale zo zac. som tiez zaspavala s hroznym hladom, az mi bolo zle. Ked tak si daj tak hodinu az dve pred spanim este 1 jablko, al. nej. zeleninu, kym si zvyknes 😉

danielitka26
5. jún 2008

zuzana v krabici by si mala mať návod odporúčajú tam denne 300 otočiek ale nie sposob z lava do prava jedna z prva do lava druha ale z lava do prava a z prava do lava je len jedna...snáď si ma správne pochopila

no a inak ja ich robím denne aj 600 občas aj 1000 a podla mňa to má lepší účinok ked sa niečoho držím vtedy sa mi dá lepšie pracovať s pásom a stehnami

julova
5. jún 2008

certi - aj my ideme az v pondellok po rotanu, bo muz robi cely vikend..tiez ste z hej objednavali? zajtra vraj dojdu zasoby 😀

Susik - neviem...ved ked ju budes niekam odkladat, tak by to malo byt OK...nasa mala nastastie este nechodi 😀...ale inak je to fakt brutus, ked na nu omylom slapnes 🤐 😝

danielitka26
5. jún 2008

susik nieje klzká ja ti odfotím do albumu tú moju ako vyzerá má také masážne body

susik77
5. jún 2008

certi: to fakt 😎 Ja som nastartovana dostatocne, chcem sa zastavit az ked budem mat 62 😉
Ale obavam sa, ze od takej 70-tky sa to zasekne. Ja mam problem, ze potom max. znizujem davky jedla a potom uz nejem skoro nic, aby som chudla a depkujem-taky zacarovany kolotoc ☹ Neviete co s tym?

certica
5. jún 2008

zuzi, hej- z hej sme objednavali 😀 , ak tam maju aj v sobotu otvorene, tak to mozem uz cez vikend trsat. musim tam zavolat

julova
5. jún 2008

tie stare boli take klzke...to bol len taky disk...ale tieto fakt nevyzeraju byt take nebezpecne, ked su tam tie "masazne" body....moj dedko mal tu staru straaaaasne davno a to teda bolo 😀

susik77
5. jún 2008

daniel: ja som pozerala, ze exist. aj ta s masaz. bodmi-nie je to neprij. na nohy? Ja v lete moc povrchy s vystupkami nemusim, ked mam nohy aj tak rozpalene...

certica
5. jún 2008

dokelu, nam mohli dat mnozstevnu zlavu, akoze babam z kona 😀

susik77
5. jún 2008

ano, ja som mala niek. davno tu staru

certica
5. jún 2008

susik, ja zase mam rada vystupky vselijake 😀 , ja najradsej bosa chodim, aj preto mi chyba rod. dom, travnik 😎

danielitka26
5. jún 2008

susik nie je to fajn ...dá sa na tom vydržať a to ani ja nemusím kadejaké výstupky

certi dobrý nápad 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
5. jún 2008

čaute babulky 😀 , ale ste sa rozpísali takto z rána 😀

susik77
5. jún 2008

certi:mne travnik nevadi, to je aspon svieze, ale neznasam napr. take slapky s vystupkami-som to raz mala a uplne ma z toho palili nohy 😒 Teraz mam take strasne prijemne slapky z Nextu-cele bavlnene-super na leto 🙂

vesi
5. jún 2008

susik, aj mne vadia na šlapkách tie masážne prkotiny, tiež ma z toho pálili nohy 😠

julova
5. jún 2008

certi - ak by si volala skus opytat, ci uz ich dnes nemaju, muz ma volno, tak nech mozem trsat cez vik 😀...sice ma rano mrcha prekvapila - ale pekne bez PMS - tak aspon nejake pozitivum na mrche po porode 😝 😀