Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

nina81
8. jún 2008

monkula a co je to princip sacharidovych vln?

ooo
8. jún 2008

babule, ja posilky moc nemusim, ale ked som volakedy chodila, tak v ba do jednej takej malej, chodilo tam malo ludi a osobnych trenerov zadara. strasne zlaty chlapci tam chodili (riadne korby, ale ziadny namyslenci) a vzdy mi pomahali ako cvicit, co cvicit a podobne 🙂

nina81
8. jún 2008

ako sa vola ten nas album s mierami a vahami?

monkula
8. jún 2008

ooo, aj v našej posilke sú takí, teda mňa trénuje MM... 😀 😀

Ninka, sacharidové vlny sú toto: cez víkend papáš, čo chceš, pizzu, bagetu, čokoládu, proste, čo chceš... Tým naštartuješ telo na spaľovanie a "naučíš" ho na tuky, cukry atď..
A v pondelok nič... maximálne 50 g sacharidov, to je pol sáčka ryže...
A celý deň papáš bielkoviny, vajcia, tvaroh, tuniak so zeleninou, v utorok 100 g atď. a cez víkend znovu papáš...
Je to dosť náročné na psychiku, najmä v stredu... 😖 😖
Ale účinné

ooo
8. jún 2008

monkula - 🙂

nina81
8. jún 2008

takze jes sacharidy kazdy den systemom o 50g viac? a popritom hocikolko bielkovin? a cez vikend hocico? a naviac chudnes?

monkula
8. jún 2008

ninka, áno, ale nie je to také jednoduché, ako to vyzerá, sú to zaberáky...

nina81
8. jún 2008

a kolko to trva? a keby si s tym prestala je to bez jojo efektu?

anmary
9. jún 2008

Ahojte.
už som posielala miery kukenzi, ale na druhyjun, myslím, že takto to chcela.
Mám o kilo menej, ale na mierach sa to nezobrazilo - miery, žiaden pohyb. Je to možné?
Alebo mi blbne váha alebo sa zle meriam. 🙂

julova
9. jún 2008

ahoj - aj ja som poslala...a tiez nejaky extra zazrak 😀...pol kila dole a 1 cm v pase...tak pokracujeme dalej 😉

lekno
9. jún 2008

Čaaaaf Herečky 🙂 Aj ja som sa už pomerala, odvážila a poslala miery. Tak za týždeň kilo a pol dole a miery -1cm z bokov a pása a -2cm z pŕs. Vcelku som spokojná, ale tie dva cenťáky mohli byť radšej z pása a nie z pŕs. Musím začať konečne cvičiť, lebo takýmto tempom z nich budem mať listy 😀

susik77
9. jún 2008

Ahojte 🙂 Ja -1 kg, pas: -4.5 cm, boky: -1 cm.Prsia-chvalabohu nic, kupovala som si teraz novu podprsenku-takze dufam, ze nejaky cas vydrzi 🙂 Dostala som sa v obvode na rovn. velkost ako pred tehu: "C", ale obvod pod prsiami vacsi o 5 cm...Dufam, ze sa to zmensi...

vesi
9. jún 2008

čavko baby, miery odoslané a bilancia je prsia - 3cm, pás - 6cm, boky - 1cm a kilá -2kg 😀

lekno
9. jún 2008

Congratulations 😉

vesi
9. jún 2008

dakujem, kočky aj vám gratulujem, nezáleží na tom kolko išlo dole, hlavné je, že sa to pohlo 😀 u mňa to dalej pôjde určite už pomalšie, to bolo zrejme z toho, že som vylúčila sladkosti, ale včera som neodolala a dala som si malý kúsoček koláča 😅

julova
9. jún 2008

no -moj jedalnicek nic moc 😠 😀 😀...teraz budem asi dost improvizovat...lebo striktne dodrzat taky jedalnicek - to teda ide hlbsie do penazenky 🤐 ...budem imporvizovat - ale hlavne mensie porcie a zdravo...cize nizkotucne veci a veeeela zeleninky a ovocia 🙂

bystricanka
9. jún 2008

ahojte baby...
ako tak vidím tak chudnete o dušu. Ja zatiaľ žiadna zmena ☹ Zdá sa, že somnou bude viac roboty 🙄

susik77
9. jún 2008

aj ja gratulujem 😉

julova
9. jún 2008

a vsetkym blahozelam 😵
😵 😵 aj Lucka-Selu mi pisala (nejde im net) : vaha -1,1 kg, prsia -3 cm, pas -3 cm a boky -1 cm 🙂

certica
9. jún 2008

caute, susik, vesi a vlastne vsetky 😀 , super! 😎
ja teda ziadna zmena, pol kila dole, merat sa budem az next pondelok, ale ani som vela necakala, lebo som nijak serioznejsie necvicila, ani ten jedalnicek nebol podla predstav

vesi
9. jún 2008

zuzi, selu tiež ide pekne dole 🙂
zuzka, aj ja často improvizujem z toho čo varím pre rodinku, lebo ináč by sme to neutiahli a naozaj je dôležité aspoň 5 krát denne jesť. u mňa sú najúčinnejšie cestoviny, tie si dám na obed aj večeru a nepriberiem z toho. ani som nevylúčila chlieb, bez toho by som nemohla žiť 😀

lekno
9. jún 2008

Lúúúúčim sa s vami, aj keď nerada. Budete mi chýbať. Prídem asi až v stredu. Za dve hoďky prídu moji rodičia a budú u nás spať. Síce, mali by ísť zajtra povečer domov. Takže tu možno budem už zajtra večer ako na koni 😝 HURRÁÁÁ 😀 Moc som vás nepotašila s tou poslednou vetou, čo 😎 Pa pa pa herečky moje 😉

susik77
9. jún 2008

vesi: ja som zase cestoviny vylucila. Nejak mi nechutia len so zeleninou ani samotne...A s omackami a masom by som priberala. S cim ich kombinujes?

vesi
9. jún 2008

lekno, ale budeš nám chýbať 😉

susik, ja som si včera udusila kuracie prsia s cesnakom, cibuľou, brokolicou a nakoniec som tam vyliala ešte lúpané paradajky z konzervy, to tomu dalo dobrú chuť a ked to bolo hotové, tak som to zmiešala s cestovinami. v hrnci. ešte mám aj na dnes dobehni podelím sa 😀 a hlavne na to mäso som dala všelijaké korenia grilovacie gyros a pod.

susik77
9. jún 2008

vesi: aha, tak mame dost podobne chute, skoro to iste si robim s ryzou, brokolicu moc nemusim.Vidis, tak si to urobim s cestovinami 😉

vesi
9. jún 2008

susik, ja tiež radšej ryžu, ale ked musíš, tak musíš 😀 ja tiež brokolicu až tak veľmi nemusím, ale v nakupovacom ošiali zdravých potravín som sa nechala uniesť 😀

julova
9. jún 2008

lekno -paaaa...a ponaaaahlaj sa naspat 😉 😀

Moni - cestoviny aj ja mozem...hoci aj suche 😀...takze rusim priehradky v chladnicke z moje/tvoje na nase a budem improvizovat 😀 😉...a chlebik aj ja musim mat 😀...MM uz upiekol druhy a zda sa ze cisto celozrnny, lebo je taky tuhy a nenadychany 😀...ale chuti mi 😉

julova
9. jún 2008

juuuj...ja brokolicu zboznujem...zapecieme dnes so syrom 😉 🙂

vesi
9. jún 2008

zuzi, máte pekáreň?