Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
3. jún 2008

presne tak, ja si dávam acidko, ked medzi jedlami cítim hlad 😉

danielitka26
3. jún 2008

vesi a ty ako zvládaš??

vesi
3. jún 2008

dani, zatiaľ v pohode, ale večer som bola riadne hladná 😀 nalievam sa vodou 😝 😀

danielitka26
3. jún 2008

veď aj ja ale našťastie sa mi to podarilo ukočírovať a stihla som zaspať kým som nevymyslely nejakú vtákovinu 😉

vesi
3. jún 2008

dani, tak to sme na tom podobne 😀
vdaka tejto téme som sa do toho chudnutia naozaj pustila s nadšením 🙂

danielitka26
3. jún 2008

vesi nooo ale ja nahrádzam sladké kadečím ...včera som mala krízu a behala som po dome ako zmyslov zbavená že čo sladké by som zjedla ...nakoniec moje sladké bolo uhorka a redkvičky 😀 a k večeri som mala filé pokvapkané mandarinkovou šťavou

junovka
3. jún 2008

ahojte 🙂
Tak, ranajky s kavou a celozr.rozkom mam za sebou a uz sa tesim na obedik 😵 Vaha stoji uz u mna druhy den na 69 kg 😕 ...teda dufam, ze do nedele zvladneme stiahnut na 67 🙄

danielitka26
3. jún 2008

ved aj ja velmi ma to motivuje a bude ešte viac ked u iných báb uvidím v tabulke lepšie výsledky ako mám ja sama tak to ma potom nakopne ešte viac 😲

danielitka26
3. jún 2008

ja to vyklopím takže ja za deň na váhe kilo menej na páse stojím v bokoch - 1,5cm a stehno - 1cm

vesi
3. jún 2008

dani, to vieš najzdravšie sladkosti sú tie od zeleniny 😀 😀 ja to robím rovnako, ale to vieš 1 deň pred výplatou veľa toho doma nemám 😝 , zato sladkostí je tu požehnane. a to ich ja nekupujem, ale môj otec ked ide niečo nakúpiť deťom, tak je ako utrhnutý z reťaze 😝 😀

junovka, v pohode, dosť si už schudla, tak to teraz môže ísť pomalšie, len to nevzdaj 😉

vesi
3. jún 2008

dani, to je super, ja som sa ešte nemeraola, ani nebudem, ale na váhe ako som už písala o 1kg menej 🙂

danielitka26
3. jún 2008

ja neviem ja som neodolala ...to som celá ja proste musela som sa zmerať inak by som bola nervózna ..teraz budem z väčšou radosťou aj cvičiť keď viem že to ide tak fajn dole ...a pomáhajú mi aj tieto teplá lebo mi nechutí papať 😉

hedunecka
3. jún 2008

baby a co budete mat na obedik?

danielitka26
3. jún 2008

ja k obedu zase filé ale asi zo zeleninou a na večeru detskú výživu s pár piškótkami

vesi
3. jún 2008

dani, tak mne sa nemôže stať, že by mi v teple nechutilo 😝 😀

hedunecka, ja budem mať včerajšiu čínu, ale s cestovinami, max 250g 😀

junovka
3. jún 2008

ja zase kuraci rezen a parad.salat s o zelen cibulkou 😉

danielitka26
3. jún 2008

len mi robte chute ešte nakoniec zmením moju rybku na rezeň 😎 😎 😎

danielitka26
3. jún 2008

ale to hádam nie 😉 ja to zmáknem rezeň bude inokedy

vesi
3. jún 2008

mňam rezeň....idem sa napiť vody 😝 😀

kočky ja sa lúčim, idem s malou von a hned sa objednám aj ku kaderníčke, ked už idem chudnúť, tak nech sa trochu poľudštim 😀

danielitka26
3. jún 2008

vesi ja by som sa dala kaderníčke do parády až po kompeltnej premene lebo teraz ti tá diéta môže ešte zničiť aj vlásky ak nebudeš papávať vitamíny

elise
3. jún 2008

ja som od rána na káve a na obed mám jahody 😝

salajcatko
3. jún 2008

ahojky
tak ako sa vám darí?
ja zatial nič moc 😒
včera som sice bola s malou na bicykli asi tak cca 1O km...ale cestou som sa stavila u svokry na kapučíne no a či mi neodložila z oslavy tortu? 😠 a ja som ju zožrala..síce z výčitkami ale zožrala 😒

no nič, dnes sa musím krotiť

a vy ako????

danielitka26
3. jún 2008

salajciatko kuk vyššie alebo stránku dozadu ..ja som na tom asi tak

dada2007
3. jún 2008

ahojte!!!!
tak dnes ani neviem ako a vstávali sme 9:05 😕 😕 😕 😅 Ešte viem, keď manžo odchádzal do práce....sme si vymenili pár slovíčok po šepky, lebo už chrústik bol u mňa na cicíku a pak som zaspala a zobudila sa, keď mi malá začala niečo rozprávať...ja že dobrééééé ráááánko, pozrem na hodiny a skoro som odpadla.....chytro vycikať a odvážiť!!!! 😀 😀 😀 je to dobre... 😅
práve som doraňajkovala cornflakes+mliečko, káfíčko....

danielitka26
3. jún 2008

elise to ti stačí káva a jahody ??? 😕 😕 😕 ja by som zomrela od hladu

danielitka26
3. jún 2008

dadi však to ide dobre kiežby to šlo stále takto pekne tak sme čochvíľa modelky 😵 😵 😵

elise
3. jún 2008

danielitka a hektolitre vody, mám na dnes v pláne 4 l pripravené a a pol flaše z jednej dvojlitrovej som už stiahla, ovocie mi v tomto horku chutí najviac. 😉
a jedno pivo sa môže? 😕 večer ma manžel pozval na prechádzku a vraj sa zastavíme aj na pive 😝 😀

dada2007
3. jún 2008

danielitka26...hej, keby to šlo stáááále takto. Ja som mala jeden najväčší problém a to, že som jedla večer. Ja som normál navarila a najedla sa, ale môj manžo chodí neskôr domov, tak nebol problém o 20:00 až 22:00 si naložiť "navarené" a papať ako keby bola nedeľa 12:00 😀 😀 😀 Od minulého týždňa som prestala jesť večer....už vidím nejaké tie pokroky na mojej váhe....Čiže ja som sa skôr prežerala v nesprávnom čase.... 😅

dada2007
3. jún 2008

elise...pivo sa môže 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

dada2007
3. jún 2008

teda ja si to myslím, že sa môže... 😵 😵 😵