Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dada2007
20. jún 2008

už počujem malú v izbičke mrmlať...neviem do kedy tu s vami vydržím... 😵

penguin1
20. jún 2008

neboj, seminarku zvladnes, ked si zmakla skusky... 😉 noo, bakalarsky rocnik je faaaajn... 😀 😀 😀

dada2007
20. jún 2008

pen...najfajnejší!!!! 😅 😅 😅

lekno
20. jún 2008

Čágo bélo šílenci 😀 Pingy idéééééš 😉
Daduš čao 😉
Navik a to čo je za dezert??? 😕 Rýchlo hoď ochutnať.Ci to sa osobne skúša? 😀

dada2007
20. jún 2008

leknuš sérvus... 😵

penguin1
20. jún 2008

to budu asi coko figurky v polohaach 😀 😀 aj my sme to mali doma 😀 😀 inspiracia jak svet 😀 😀 😀
nazdis leknoooooooooooooooooo 😉

penguin1
20. jún 2008

dada, neboj, zvladnes a potom ten pocit, ked si Bc.... ina paradicka 😵 😵 😎 😎

dada2007
20. jún 2008

aj ty si??? 😵

lekno
20. jún 2008

Ahááááááááááááááá 😝 NO, my to nemusíme mať ani čoko. Minule som prišla synátorovi na rodičko a učiteľka mi hovorí: poďte, niečo vám ukážem, čo Dominik kreslil a strčila mi do ruky malý papierik, na ktorom boli perom pokreslené všetky možné sezuálne polohy. Som si myslela, že ma šľak trafí. Som hrala všetkými farbami 😀 A to je len piatak. Som zvedavá, čo bude robiť za chvíľu 😠

lekno
20. jún 2008

Sexuálne som myslela. Už to ani napísať neviem 😀

dada2007
20. jún 2008

lekno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
20. jún 2008

ok, baby idem...prídem...pa

navik
20. jún 2008

lekno awoj pocuvaj uz som na neho zabudla 😀 😀 😀 a ako som citala hnedkaj som utekala pre neho 😝
pengui tak presne supis inspiracia a akurat prilsa "vhod" mangel neni cele tri doma 😠 ..mozno dovtedy ho nezjem cely 😅 😀

penguin1
20. jún 2008

dada, IP
lekno, teda super... a ktovie, pokom to diite je 😀 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

navik, sak sa inspiruj sama, a potom, ked ti muzik pride, ho prekvapis... 😎 😀 😝

penguin1
20. jún 2008

pocuvajte ma, zeny... tie, co maju konfekcnu 44 a viac... kde kupujete plavky? ja som doteraz mala trojuholnikove z quelle, ale teraz tam moje cislo nemaju... 😢 a ked si v obchode pytam 46, teta mi ukaze take babkovske 😠 ze nohavicky skoro a la podprsenka... vysoke a take blä ☹ 😠 😠 😝 🙄

lekno
20. jún 2008

Navik, čo si sama neurobíš 😀
Pingy, veď ja furt doma, ja som už taká hlúpučká, že už ani neviem, čo to je 😎 😀

lekno
20. jún 2008

Pingy, kým ti v obchode nepovie: "padáky nemáme", tak je to o.k. 😉 Najlepšie to bude na Evu 😀

penguin1
20. jún 2008

lekno, dojdi na skolenie 😀 😀 😀 😀

dia2006
20. jún 2008

Penguin, neviem skadial si,ja by som ti poradila - ak nemas Nitru daleko. Maju pekne a celkom v dobrej cene plavky a cislo 44,46 aj vacsie a moderne, takisto ak aj saty aj sukne - proste co maju v malom cisle, maju aj vo vacsich, nie len pre trpaslikov.

lekno
20. jún 2008

O.K. Poto sa dohodneme 😀

penguin1
20. jún 2008

dia, dakujem! len nitru nemam najblizsie... ale jeden nikdy nevie, kde sa cez prazdniny ocitnem 😀 😀
nemaju online obchod? alebo daj kontakt na predajnu.. keby naahodou 😉

navik
20. jún 2008

baby dakujem za napady 😝 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

baby, ten mobil nik nechce? 😠

dia2006
20. jún 2008

Vies co, takych obchodov je viac - ja ti nieco pozriem a poslem, ale toto treba vidiet a vyskusat, zdanie velakrat klame a tu sa da dobre nakupit aj viacej

penguin1
20. jún 2008

dia, to je jasne, ze to treba skusit, len ked na moju velrybiu postavu nic nie je mozne kupit, tak aj takto treba zariskovat... 😉
a dik 🙂

navik
20. jún 2008

fuuuha mamina mi priniesla dukatove buchticky 🙂 a myslite ze som odolala kdeze 😀 😀 😀 😀

nina81
20. jún 2008

ahojte co mate nove
dadi a co studujes? nieco prudko zaujimave?

vesi
20. jún 2008

čaute baby, tak som sa doplazila aj s deťmi z vonku, už sme všetky osprchované a padám od únavy 😝 😀 dnes som vynechala večeru, lebo som sa napchala arašidami 😅 alight colou 😝

penguin1
20. jún 2008

cau vesi...
ja tu pribezne smirujem a nikde nikoho... ale ste ospravedlnen, ked je vonku taak pekne 😎
ja mam za sebou obed v podobe spagiet 😉 , vecera bolo acidko a par malin 😎 😝 mnam 😵