Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

junovka
24. jún 2008

ahojte babenky 😀 😀 😀
Tak, pozeram, ze sa tu dobre " nadrapujete" 😉 ...klobuk dolu 😎 ....pozerala som vase tabulky, tak musim vas pochvali a seba skritizovat 😠 😠 😀 😀 😔 Pribrala som necele 2 kilecka 😔 😔 😝 ...bodaj by nie, ked som sa zase rozozrala....ale cudujem sa, ze na bruchu to nevidiet 😕 😅

dada2007
24. jún 2008

ahojte cicky moje...ako?
Som tu len na skok...mám toho veľa..dokončujem seminárku do školy, varím, upratujem...ešte že krpec teraz zaspinkal...tožvi na koľko...či na 10 minút alebo na 2 hodiny.... 😅 😅

druhyjun
24. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

hlavne vsetko s mierou treba 😀 😀 😉

vesi
24. jún 2008

čaute babule 😀
ja horúčavy teda nemusím 😝
zuzi, tá čokoláda nemá chybu 😀

julova
24. jún 2008

no ja som sice letne dieta - dokonca slnecne znamenie - lev...ale tiez mam o teple ine predstavy 😝 😀 ...a celkom mi vyhovuje, ze este Terezka nemoze byt na slnku...tak sa doma spolu "kryjeme" ako v bunkri 😀 😀

vesi
24. jún 2008

zuzi, ja som tiež celý deň doma, musela som variť, tak sme nestihli ísť von hned ráno, večer ich tato vezme na zmrzku, ja budem piecť plnené rožky, keby som aspoň nejaký tuk z tela vypotila 😝 saške horúčavy nerobia dobre v tomto je po mne 😝

danielitka26
24. jún 2008

ale dnes flákate toho koňa 😅

elise
24. jún 2008

ahojte babulky ja nestíham ale za týžden sô žial nič nedala dolu ale papám melonik 😝

lekno
24. jún 2008

Nazdar Krásavice 😲
Čertica sa nám stráca pred očami, či ako? Fotka čím ďalej, tým menšia a album nikde 😨

m311293
24. jún 2008

před hodinou se jižní moravou přehnala bouřka a pořádné přívalové deště. Já mám angínu, nemůžu polykat, nejlepší dieta 😀 😀

julova
24. jún 2008

m31 😀 😀

ahoj leknusik 😉

lekno
24. jún 2008

Dada, mrkni do podprdy a uvidíš, ako tvoje cicky 😀
Dani čao 🙂
Júnovka vitaj medzi nami, dievčatami. Nič si stých dvoch kíl nerob, s nami to tiež v poslednej dobe vyzerá trochu bledě 😝 😀 Teda aspoň s podaktorými 😅

lekno
24. jún 2008

Čau Juli 😉 Darí sa darí? Z hrnca sa parí, čáry máry 😅

certica
24. jún 2008

lekno 😀
aj tu bola buuurka 😎

vesi
24. jún 2008

u nás je teraz búrka 😝
čerti, kde máš album?

lekno
24. jún 2008

U nás síce nebola búrka, ale do obeda bol poriadny šupák. Asi desať minút a bolo po radosti 😝
Čerti čaf 😀

certica
24. jún 2008

vesi, ja neviem, proste ma len tak napadlo ho vymazat 😀 , ale od hladu to nebolo, ja obcas blbnem 😀

lekno
24. jún 2008

Vesi, veď píšem, že sa nám stráca pred očami, potvora jedna 😀

vesi
24. jún 2008

čerti, ked na tvojho drobca sa tak dobre pozerá... 😀 😀 je stašne chutný 🙂

lekno
24. jún 2008

Vesi, nebuď pažravá 😀

julova
24. jún 2008

Leknusik - ako vies ze varim? 😉 😀 😀

certica
24. jún 2008

sak ja casom zase nieco vytvorim

vesi
24. jún 2008

leknušik, čakala som, že sa niekto ozve, ale tipovala som čerticu 😀

lekno
24. jún 2008

Ale to vieš Juli, mne to občas šiby-ryby 😀 A vidím aj čo nemusím 😕 😉

julova
24. jún 2008

veruu, Peti - sup sup..tie jeho mudre pohlady - aj ja sa rada pozeram 😅 😀

lekno
24. jún 2008

Tak sorry 😀

certica
24. jún 2008

co??? som sa mala niekomu ozvat? 😕 😀 vesi, ale uz som bola v antolskej napr. 😀
ja sa cpem jablckom 😎

vesi
24. jún 2008

zuzi, aj na terezku sa rada pozerám, ona má také strašne šibalské očká, s ňou si ešte užiješ 😉 😀 😀

julova
24. jún 2008

ja sa necpem...ale take fajneeee rizoto som urobila, ze sa asi na veceru nacpem 😀

julova
24. jún 2008

Moni - ze? a ja len ze mne sa to zda...sak ma byt po kom betarka 🤐 😀 😀