Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
24. jún 2008

Juli navaľ kúsok 😉

julova
24. jún 2008

s kuracou pecienkou...mooze byt? 😉

certica
24. jún 2008

zuzi, ten moj mudrc maly bude zachvilu taky velky, ze mu uz ani oci nebude vidno 😅

lekno
24. jún 2008

No, keď ináč nedáš... 😀

julova
24. jún 2008

Peti - moj mladsi brat bol taky...chodila s nim mama aj do obezitnej poradne 😅...on uz asi v 9 mesiacoch nemal oci len ciarky ako cinan 😀...a teraz je taky chrdy pahyyyl 😉...ja som mala 14 ked sa narodil a ked to hebiedko trucovalo a nechcel sam ist z jasli po schodoch, tak to bolo ine kafe...byvali sme na 3-tom bez vytahu 😝...ja som ho nechala dole, ze ved rev, aj tak si to vyslapes sam (mal asi rok a pol a davno uz chodil)..ale spustil takyyyy rev na cely vchod, ze som aj tak musela zasa naklusat dolu a obezitku vyniest hore 😝 😀

certica
24. jún 2008

lekno, ja nedam... 😀

julova
24. jún 2008

Lekni - a ako chces? 😀 😉

certica
24. jún 2008

zuziu, ja sa uz psych. pripravujem na vsetky alternativy. za 5 dni zas pribral 0,5kg

vesi
24. jún 2008

zuzi, ja sa hlásim na to rizoto 😀 ja som pred chvíľou vytiahla z rúry plnené rožky, obávam sa, že neodolám a minimálne jeden zbodnem 😅

lekno
24. jún 2008

Hej dám dám dám, čo bych nedala, veď ma mamka od malička na to chovala 😝 😀
Juli, véééééééééééééééééééééééééľku kopu syra 😅

julova
24. jún 2008

pocuvaj Peti a ty co mas miesto mlieka? 😕 😀

certica
24. jún 2008

idem spravit nieco s kur.prsami, kym martin chrape

lekno
24. jún 2008

Vesi 😠 Ty ty ty 🤐

vesi
24. jún 2008

zuzi, to isté som sa chcela opýtať čertice aj ja...nech sa nerobí, že ho kojí, určite ho napcháva slaninou 😀

vesi
24. jún 2008

leknušik jaaaa? ja nič ja muzikant 😀

certica
24. jún 2008

no, uz sa aj zobudil 😠 . mm, ze ide za nim a teraz zo spalne vykrikuje a rehoce sa, ze: "toto je nase dite? preboha.." 😀

julova
24. jún 2008
certica
24. jún 2008

vesi, tak slaninu do huby ani ja nedam 😀

julova
24. jún 2008

Peti 😀 😀 😀

vesi
24. jún 2008

mňam zuzi, keby som sa krmila len takto virtuálne, to by sa chudlo! 😀

vesi
24. jún 2008

čerti, ale nerob sa 😀 😀 😀

sticker
24. jún 2008

Teda, to rizoto je iná provokácia o takomto čase 😠 😀

penguin1
24. jún 2008

ahoj babulkyyyyyyyyyyyy!!!!!

lekno
24. jún 2008

Vesi 😉
Ja som bola dnes doobeda s malou v meste a ešte pozrieť dedka, keďže babka je zas na brigáde a malá išla spať o pol tretej a zobudila sa až teraz. Drichmala 4 hodiny 😅

lekno
24. jún 2008

Čaf Pingy 😉

vesi
24. jún 2008

lekni, tak to budeš mať večer veselo 😀 😀
ahojte pengi a stiki 😀

lekno
24. jún 2008

Juli, ale to nemuselo byť 😀 A paradajky si nechaj, aby si nepovedala, že som taká pažravá 😀

lekno
24. jún 2008

Jej Stiky čaves aj tebe 🙂
Vesi, teraz som dopila kafčo a počítam, že vypijem dnes ešte ďalšie 😅

vesi
24. jún 2008

leknuš 😀 😀
baby, idem deti sprchovať možno ešte pred panelákom nakuknem 🙂pa

julova
24. jún 2008

to som nasla len na nete...moje vyzera pooodstatne lepsie a aj virtualne chuti krajsie 😀 😀 😀

Lekni - ako povies 😀...ti nanho aj cokoladu nastruham 😀