Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
23. júl 2008

mne dnes mama vikiho berie (aspon ze tak), inac by ma tu doma svihlo.
sticky, tak to mas dobre, ja mam pas na hovno 😠 , teda o.i. 😀
dani, ostatne chudnu mozno este besnejsie, akurat momentalne v tichosti

julova
23. júl 2008

Caute kocky 🙂

no veru...ked dam prec tie co uz dlho neposlali miery, tak nas ostane len na jednu tabulku 😕 😒

ale hlavne nech pomaly a isto kracame my ostatne za svojim cielom 😀

vcerajsia oslava 18-ky mojho brata si vyziadala dan...mam pol kila hore...ale mamina spravila tortu uplne fantasticku 😀...ma utesovala, ze tam dala nizkotucnu a nesladku slahacku 😀...no tomu vravim utecha 😝 😀

a centimetre sa mi nepohli uz asi 2 tyzdne 😒 😠

Certi - sak jasne ze je nechutne vonku...si de videla, ze by bolo pekne, ked mam narodky a chceli sme si vonku uzit pekny den? 😀 🤐 😀

sticker
23. júl 2008

Zuzi - všetko naj, naj, naj 😵 Hlavne zdravie, šťastie a rodinnú pohodu a nech sa Ti splnia všetky tajné priania 😉

julova
23. júl 2008

juuuuj...dakujem Sticky 😵...a moj muz mal az slzy v ociach, ked mi gratuloval a dal mi "len" kvety a bombosku ( 😠 😀 )...a ja mu vravim...co si ako maly...ved nie je nad to ze mame zdravu dcerku...tak mi nerob nervy, nech to zdravie vydrzi aj mne 🤐 😀 ...som ho musela rozosmiat trosku 😉...ho asi mrzelo, ze mi nemohol kupit nejake nepodstatne majetky 😉 😀

danielitka26
23. júl 2008

zuzka všetko naj veľa zdravia šťastia lásky a rodinnej pohodky 😉

sticker
23. júl 2008

Zuzi - to je zlaté 😵 . Ale presne ako píšeš, hlavné je že si spomenul, že máte krásnu dcérenku a že sa máte radi 🙂 😉

certica
23. júl 2008

zuzi, som sa k IP nedostala nejak 😅 , tak uz touto necestou secko NAJ, nech ti centaky ubudaju (tak akurvat 😀 ) a hlavne ze si zdrava, mlada a krasna, takze niet co riesit 😀

sticker
23. júl 2008

certi 😀 😀 😀 😀 😀 Ty to vieš tak pekne napísať 😀 😉

danielitka26
23. júl 2008

certi vie ako zaujať alebo ako byť okúzlujúca ...vždy žerem jej písmenká 😀 😵

julova
23. júl 2008

kocky dakujem 😀...presne - mlada krasna zdrava, naco mi je v takom pripade vila, auto a ine srandicky 😝 😀...a aj ked som lev, ktory si (vraj) potrpi na drahe dary, tak som vekom asi triezvejsia 😝 😉 😀...a nic drahsie ako zdravie blizkych nie je, nech to znie akokolvke klišovito 😉..no veru a co by ma potesilo viac ako ubudnute centaky 🤐...bo dnes pri takomto pocasi som odsudena na dojedenie torty zo vcera 😝 😀...

sticker
23. júl 2008

No dnes máme asi podobný osud, Zuzi 😀 Aj keď ja nemám tortu, ale ako sa poznám, keď pôjde Julka spať, tak budem labzovať po kuchyni a snoriť 😅 😀

danielitka26
23. júl 2008

jani aj ty máš narodky ??? a ja sa už ani nepohoršujem nad sebou lebo dnes som stihla stroviť už siestu ..no čo ale rusi sa nezdajú proste ked prídu tak ako sa vraví ked musíš tak musíš či chceš alebo nie čokoláda patrí k tým bolestiam ..to je ako balzam na to

certica
23. júl 2008

babule, ja z vas asi umrem 😀 . no len by ste ma nazivo videli, hned by vas to okuzlenie preslo 😀
sticky, tak aj ty? sa tvaris ako tajny agent 😎 , tak von s tym a aj s tortou mozes. ja som uplne besna za sladkym, nechapem. to asi martin zo mna vsetok cukor vycecava 😝

certica
23. júl 2008

inac baby, trosku som sa konecne osmahla/opalila a hned si pripadam v tom zrkadle stihlejsie 😎 , hlavne ked je slnko schovane a ja sa takto v pritmi sledujem 😀

julova
23. júl 2008

Peti - tak to ja sa rada pozrem na seba v tme...čo je uz "žive" telo - to vydavam za tien a hned som stihla 😝 😀 😀

certica
23. júl 2008

no a este ked bez brilov kukam 😀

certica
23. júl 2008

bez brilli malo byt alebo spisovne okuliarov 😅

sticker
23. júl 2008

Baby, nemám narodky 😀 😀 😀 Ja som aprílová ( nie je poznať?) Ja len že Zuzka písala, že dnes je odsúdená pri tomto počasí byť doma a jesť tortu....no a taký osud máme asi viaceré dnes - byť doma a jesť čo nájdeme 😅 😀

susik77
23. júl 2008

Ahojte baby.Zuzi-vsetko naj k narodkam 😵 moja Verca je tiez lev-oslavujeme u nasich vauguste-bude mat 1 rok 😵
certi-kedy v aprili mas narodky? Ja som tiez aprilova 😎
Pocasie sa u nas super zlepsilo, uz svieti slniecko 🙂
Dnes obedujem salat-chcem posunut rucicku na vahe o 1 nizsie do konca tyzdna 😎

sticker
23. júl 2008

Susik - ja som aprílová 😀 😀 😀 😀 A z toho slniečka pošli aj k nám, prosím 😎

certica
23. júl 2008

no, sranda musi byt 😀 ... ja som totiz marcova a o tebe susik som myslela, ze si julova (a nemyslela som zuzku 😀 )

certica
23. júl 2008

ale ked uz o datumoch, tak ty budes susik skor byk nez baran..?

susik77
23. júl 2008

certi: ano, som byk 🙂 a ty? ryba, al. baran?

certica
23. júl 2008

ja ryba, aj ked brala by som skor toho barana 😉 , ale aspon martin je

monkula
23. júl 2008

čertica ,Dˇakujetm Ti za IP, až pred chvíľkou som si všimla ,že mi tam svieti 5 nových správ...
Oslava nebola ,len sa v nedeľu zjedla torta, nik mi ani ruku nepodal, teda okrem otca, ktorý vytiahol bonboniéru z chladničky, aaaale ,ja som si v podstate už zvykla...
Detičky ma vybozkávali, vyobjímali, Mm tiež, dostala som dve bonboniéry 😀 😀 😀
Stretko: viete, že sme sa s Vesi vôbec, ale vôbec nespoznali? vedela som ,že je to to správne stretko, pretoe na stoloch boli samé výšivky, ale pozerala som a Vesi nikde..
Tak som si požičala Jarinov telefón a povedala, nech pozerá, či niektorej nezazvoní telefón....
Zazvonil a to bola vesi, tak som ju oslovila a ona pozerala a pozerala, tal som je jpovedala kto som, potom sme sa na seba vrhli a vybozkávali sa apotom sme sa už len rehotali a rehotali 😀 😀 a čerti ,nečkalo sa Ti zo spania? pretože sme ťa spomínali, že je škoda, že si tam nebola s nami
A zuska ,ty si nakoniec dorazila? Lebo som bola smutná, ež si tam nebola....

certica
23. júl 2008

moni, to ste obidve tak schudli, ze ste sa nespoznali? 😕 😀 . no skoda, ze som vas prepasla. nabuduce mozme hodit stretko na antolskej 😀

lekno
23. júl 2008

Nazdar Cicky 😀 Dani, Vesi, Juli, Mony, Čerti, Stiky 😉 JMy maľujeme ako besní, a ešte k tomu prší. No deň ako z rozprávky 😠 😅
Mony a Zuzi-Juli dodatočne všetko naj naj naj a veľkého čvachtanca na obe líca! 😲 (Na tie na tvári, nie vnižšie 😨 😀 )
Juli som neporiadna v chudnutí, ja viem 😔 Tak ma v tej tabuľke ešte necháááááj. Nebuď labuť 😲 😉
Čerti, ja som tiež marcová ryba 😉 Ty koľlého? Ja 19-teho na Jožina z bážin 😀 Veď sme sa o tom bavili niekde vedľa, že Mony? 😅

certica
23. júl 2008

jaaaj, tak to preto si taka vtipna 😀 😀 . no ja som hned prveho 😎
idem do vane, dnes mame na noc len jedno dieta a to dufam coskoro zaspi na cicke 😎

lekno
23. júl 2008

He he Čerti 😅
My máme od včera tiež len jedno dieťa 😉 Ale na cicke už veru nespí 😀

certica
23. júl 2008

no, to mate bonus k dobru 😉