Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
18. aug 2008

Čafte 🙂
Stiky, moju malú nedávno preháňalo, zasa je nejaká viróza. Smectu som do nej nedostala v ničom. Všade to spoznala. Mangela som vyslala do lekárne, znova mu pre malú dávali smectu, tú sme už nechceli, tak doniesol HYLAK. Nebola som dvakrát nadšená, lebo keď boli chalani msalí, tak to hrozne smrdelo 😠 Ale som jej dala za lyžičku, za tým hneď čaj. Asi po pol hodine sa dvakrát poriadne vyvracala, raz ju prehnalo a do večera sme nevedeli, že jej niečo bolo. Hylak je hnusný, ale dobre vyčistí. A zjavne sa jej uľavilo, pretože sa dokonca usmievala a lietala ako šarkan 😀
Pri hnačke sa môže jesť varená mrkva, ryža, suché rožky, najlepšie z druhého dňa, banány, horká čokoláda.
Piť veľa tekutín, aby nebola dehydrovaná. Čierny čaj, ale môže sa aj ovocný. Dúfam, že som pomohla. Pa pa 😉

lekno
18. aug 2008

Opr. malí 😉

zuzana1979
18. aug 2008

sticki mala je narodena 12.6. a zatial mam len ju jednu, ty uz si ma o jednu predbehla. 🙂

lekno
18. aug 2008

Ozaj a na čučoriedky som zabudla 😉

sticker
18. aug 2008

Ahojte. Ste zlaté 😵 Vďaka.
Zuzi - veď ja viem, že som Ťa predbehla 😀 😀 😀 😀 Ale keď "nerátame" Janku, tak som to myslelal 😀 😀 😀 😀 😀
Lekno - dala som je smectu do coca coly - hahaha 😠 😠 😠 😠 😠 Nevypila. Skúsim potom ešte do kaše, alebo do banánu. A ten Hylak mám doma, ale to mi všetci vravia, že je to humus. A ja nechcem aby vracala 😅 ☹ Ešte nikdy za jej krátky život nevracala, veď ani poriadne neviem, čo by som mala robiť a či ona vie, čo robiť 😅 Či by stihla vôbec dobehnúť na wcko. Ale našťastie od rána už vôbec nekakala. Akurát po tom čiernom čaji asi nechce spať 😅 😀 😀 😀 Ja si idem ľahnúť, lebo to vstávanie v noci ma odrovnalo 😒 ☹
A susik - keď si pozrieš tabuľku, tak ja som ešte ani dve kilá dokopy neschudla 😅 😀 😀 😀 Ale ja sa teším z každej desatinky 😀

junovka
18. aug 2008

tak caute baby.....

zacinam od dnes vahou 71 kg 😝 😝 😔 Pozeram, ze vy vobec neudavate tu vahu, ze kolko schudnete 😕 Ako casto sa vazite???

sticker
18. aug 2008

Junovka - ja udávam poctivo všetko 😀 😀 😀 😀 Ale minulý týždeň sa neaktualizovalo a tento sa asi tiež nebude - som písala mám 66,5 a začínala som so 68 😠 😠 😠 😠 😠 Ale aj to je pokrok. Skôr na cm mi to pomaly ide dolu 😉

junovka
18. aug 2008

sticker a to od juna si schudla len kilo a pol? 😖 🤐

junovka
18. aug 2008

a aku dietu drzis?? 😕

susik77
18. aug 2008

sticker: keby vazim tolko co ty, som happy 😵
junovka: ja mam uz deformaciu: vazim sa tak 10x denne 😎 😀
manzel nadava, ze o nicom inom nehovorim, len o chudnuti 😀
od 2.6. mam dole 7 kg, este chcem dat dole 8 kg 😎 -tak do konca oktobra

junovka
18. aug 2008

mne by trebalo dat aspon 3-4 kilecka a budem Happy 😉

sticker
18. aug 2008

Junovka - ja som ani nejako moc nechcela dať dolu v kg, skôr v cm 😅 . A je pravda, že asi v polke prázdnin som mala nenormálnu krízu a "žrala" som všetko, úplne všetko. Ale keď si predstavím, že takto pred rokom som mala 82 a teraz 66, tak som spokojná. Radšej takto pomaly, ako nijako, prípadne s jojo efektom 🙂 😉

junovka
18. aug 2008

sticki, tak to je svata pravda 🙂 😉

junovka
18. aug 2008

Najlepsie u mna je, ze ked som sa sla vydavat a cakala som Timeiku, tak som mala viacej kila, ako teraz 😀 😀 Co prave by som povedala, zeby to malo byt naopak, ne?Byt rochna teraz po 2 detoch a v chomute, ako ked som bola slobodna 😀 😀 😀

sticker
18. aug 2008

Ale junovka 😀 😀 😀 😀 Tak si svetlá výnimka 😉 🙂 Ja som dnes ani jesť nevládala - Janku stále preháňa a aj teplotuje ☹ Tak ja som behala s Julkou po vonku, aby tu nebola v "bacilovom" byte a MM dal Janke kuraciu mastnú polievku a čokoládový keks!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Takže ani chuť nemám jesť. Ešte čakám, kedy to od Janky chytím aj ja a mám super diétu 😅 😒
Smectu som do nej nedostala v nijakej forme, keď pôjde zase na wcko skúsim hylak - fuj 😝

lekno
18. aug 2008

Stiky, tvoja malá nemusí po tom Hylaku vracať. Mne chalani nikdy nevracali, iba malá raz. Ale ani neplakala. Hneď sa potom usmievala, takže bolo na nej vidno, že sa jej uľavilo 😉 Ako som už písala, Hylak je hnusný, ale dobre prečistí.

lekno
18. aug 2008

A teraz sme ten Hylak kúpili v takej bielo-oranžovej krabičke a zdá sa mi, že už tak strašne nesmrdí. Ja som bola sama prekvapená, že mi ho malá zjedla viac krát 😉

sticker
18. aug 2008

Lekno a dala si jej 20 kvapiek?

lekno
18. aug 2008

Ja už presne neviem ako je to rozpísané podľa návodu. Či je to podľa veku alebo podľa váhy. Už som zabudla. Ale bolo toho za kávovú lyžičku.

sticker
18. aug 2008

Uvidím, kedy pôjde zase kakať, potom jej to dám. Teraz spí tak ju nechám. A moc ďakujem, naozaj 😵

lekno
18. aug 2008

Nemáš za čo, hlavne aby jej bolo lepšie 😉 A keď ju bude preháňať, dávaj jej papkať to, čo som ti napísala. Našu malú preháňalo dva dni, potom je to na deň prestalo a potom znova. Hneď, ako som jej ten Hylak začala dávať, tak jej to prešlo. Dala som jej ho ráno a potom ešte preventívne večer, ale behom dňa jej to prešlo 😉
Mimochodom, prostredný syn sa mi sťažuje, že mu je na vracanie 😀 Neposlala si nám to cez net? 😀

sticker
18. aug 2008

To dúfam, že nie, lekno 😕 😕 😕 Ale tu u nás v meste je ževraj nejaká brušná viróza 😝 No snáď Adamkovi nič nebude. A možno budeš aj Ty hore celú noc ako ja 😒

lekno
18. aug 2008

Som srandovala Stiky 😉

Adamko teraz zaspal, tak uvidíme 😒

susik77
18. aug 2008

sticker: ja som este v aprili mala 86 😎 tak tiez som rada, ze teraz som tak 73.5 kgale chceme ist v oktobri do dals. mimca, tak sa chcem dostat na norm. vahu. a dufam, ze nepriberiem-aspon v 1.tehu mi bolo dost blbo prve tri mesiace 😝

sticker
18. aug 2008

A mne bolo aj zle a aj tak som priberala 😀 😀 😀 😀 Veď ako by som inak nabrala vyše 25 kg 😅 😀 😀 😀
A držím palce - október je tu za chvíľu 😉

susik77
18. aug 2008

sticky-ja som pribrala v 1.mesiaci kilo 😀 -to som este nevedela, ze som tehu, len som bola stale hladna. dalsie dva mesiace som jedla len mandarinky a jablka, z ostatneho mi bolo zle 😝
na konci-posl. mesiace som nabrala najviac-ale zadrz. som vela vody-mala som uplne opuchnute nohy-hned ako som porodila, vsetky opuchy zmizli 😎 a z porodnice som isla lahsia o 9 kg 😎 Dohromady som pribrala v tehu 19 kg-ale to som jedla vela zmrzky a pod., si hovorim, ze teraz to musim omedzit na max.12 kg, asi budem pokrac. v podobnom stravov. ako mam teraz+pridam bielkoviny 🙂
a dakujem 🙂

junovka
18. aug 2008

😕 😕 😕 pozeram, ze vam deticky maju dajaku virozu????Tak,mam pocit, ze sa k vam asi pripajame s Nelinkou, nakolko dnes mi zhnackovala aspon 3-4 x 😝 😝 ...ja tomu pripisujem, ze je to od zubkoch 😒 😕

lekno
19. aug 2008

Ahoj herečky 🙂
Stiky, ako malá? Adamkovi to našťastie prešlo. Akurát dnes jeho aj malú boleli nohy, chrbát a tak. Ako pri chrípke. A na prechádzke som stretla kámošku a hovorila, že jej malú tiež preháňa. Akási pliaga sa nás tu drží 😠 Juni, takže aj vy 😖 No nič, hádam to rýchlo všetkým prejde 😉

certica
20. aug 2008

cafte 😎
mozno aj mna zacne prehanat (okrem inych ludi 😀 ), uzivam atb na preliecenie zapalu prsa. inac nieviem, nekukala som tabulku, ci sa aktualizovala (asi nie), ale ja ku podivu pomaly chudnem, aj ked vlastne cielene nechudnem, resp. zerem sladkosti furt 😕
no a momentalne este nemozem ani poriadne prezuvat, som vcera bola u zubara a stale nemam odpuchnute lice v hornej casti od injekcie a ked otvorim usta, konec. vyzeram inac jak pako a to musim ist von 😅. dnes budem mat zrejme tekutu stravu viac menej

sticker
20. aug 2008

Ahojte. Certi - veď Ty si čerstvo po pôrode, Tebe tie kilá aj pôjdu samé dolu 🙂 😉
Lekno - trochu sa jej polepšilo. Včera u MUDr. výter a vravela,že je čiperná, tak že to nebude asi nič vážne. No ale vôbec nič nechce jesť, nič. Včera zjedla bol rožka, štvrťku banánu a večer ževraj tiež rohlík. A ten cirkus pri Hylaku. Podľa mňa ho robí len preto,že sa to pri liek robiť má, lebo vypiť liek len tak potichu "sa nenosí" 😠 😠 😠 😠 Tak jej to vždy po 10 minútach prehovárania striekačkou streknem do pusy a ona potom ešte bačí a robí cirkus. A podľa mm som samozrejme ja na vine 😠 😠 😠 😠 A dala som dolu ďalšie pol kilo od pondelka. No ale za akú cenu 😠 ☹ Chodím dvakrát denne von s Julkou, aby to nechytila aj ona a ani nemám chuť jesť, keď vidím, ako Jaja nič nejje 😒