Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
26. aug 2008

Ahojte. Tak ja sa snažím udržať, napriek tomu, že mám dostať o dva dni "návštevu". Tlačím do seba zeleninový šalát, keďže viem, že najbližšie dve hodiny spať nepôjdem. Od obeda som mala "len" Kinder Pinque - tomu neviem odolať a tak teraz idem len tak "ľahko" jesť 😀 😀 😀

sticker
26. aug 2008

Idem pozerať Na skle maľované - moja maminka pri tom určite plače ☹ Bola na tom aj v Trenčíne, lebo ona je platonicky zaľúbená do Michala od nepamäti. Fakt, čo si spomínam, tak otec do nej vždy rýpal: "Miško Ti ide, poď sa pozrieť" 😀

certica
26. aug 2008

vas len pozdravim, taka rychlovka z mojej strany 😀
sticky, ja tiez ficim na kinder pingue spolu s vikim 😎

monkula
26. aug 2008

stickuí ,aj moja mama boal zaľúbená do Dočolomanského, hovorila mu Mišulínek.... 😀 😀

sticker
26. aug 2008

Mon - ale si ma pekne nazvala 😀 😀 😀 😀 😀
čerti - vitaj v kinder klube 😀 😀 😀
A normálne ma to baví to Na skle maľované. Veľmi pekne tam spievajú. Fakt je to nespravodlivé, že ho už nie je 😢

monkula
26. aug 2008

sticki, sorry, preklep.... 😀
sticki, prepáč, teraz Ti budem trošilinku oponovať... nespravodlivé? vedel, že je ťažko chorý, lekári sa snažili ako mohli a on si nemohol tie po...... cigarety odpustiť? 😠 😠 😠
mňa osobne by asi viac zarazila smrť Chudíka....

sticker
26. aug 2008

Ja viem, mon ☹ Ale v Plus 7 dní som čítala, že aj lekári povedali, že aj keby prestane fajčiť, aj tak by mu to nepomohlo 😒
A pána Chudíka veru obdivujem, ako sa pekne drží 🙂

sticker
26. aug 2008

Ešte sa chcem opýtať - úplne mimo, neviete náhodou niektorá, čo to bolo včera za pesničku v Klinike Grace? TEda ak ste to pozerali. Ja som tak revala pri včerajších dvoch častiach - tá pesnička bola taká príjemná a hodila sa k deju.......

monkula
26. aug 2008

sticki, ja som pozerala Hrdinov.... 😀

zuzana1979
27. aug 2008

sticki kliniku nepozeravam, tak neviem poradit. a misa mi je tiez luto a myslim, ze fakt uz mu tie cigarety na konci prilis neuskodili, uz to bolo jedno a ked to bolo jeho jedine potesenie, preco mu ho brat.

sticker
27. aug 2008

Ahojte 🙂 Tak mne sa darí - pomaly sa blížim k 66 kg. Ale naozaj je zvláštne, že kedysi som pri váhe 66 vyzerala podstatne lepšie, ako teraz 😠 ☹
Baby - danielka, Zuzka julovka - kde ste? A normálne má za včerajšok obsenciu aj Lekno 😠 To som zvedavá na tie ospravedlnenky 😠

zuzana1979
27. aug 2008

ja som tiez po dlhej dobe v pondelok neposielala miery, lebo dnes som dostala navstevu a bola som cela nafuknuta. ale snad to v pondelok resp. ked je sviatok, tak asi utorok napravim. len neviem, ci nam este zuzka julovka bude tabulku aktualizovat.
a sticki gratulujem, taku vahu som mala naposledy na strednej skole. 🙂

susik77
27. aug 2008

ahojte. sticki-to je super, gratulujem 😉 ja mam 73, do pondelka by som bola happy-happy keby mam 72 😵

sticker
27. aug 2008

Ja čakám na návštevu každým dňom. Ale v poslednej dobe mi nejako blbne. Čo nikdy nebolo. Vždy som to mala ako hodinky 28 deň a bolo. A teda miery budeme posielať teda v utorok - to je super, aspoň mám čas zhadzovať 😀 😀 😀

zuzana1979
27. aug 2008

len aby nam ich mal este kto do tabulky nahadzovat. dufam, ze sa zuzka ozve. mozno dovolenkuje.

sticker
27. aug 2008

Tiež som nad tým premýšľala. Neviem, či sa mi to iba marí (ako ten tvoj album 😀 😀 😀 ), nenahadzoval tak pred mesiacom do tabuľky údaje niekto iný?

zuzana1979
27. aug 2008

nahadzaval, ale tusim len prvykrat, potom si to zobrala na starosti zuzka.

sticker
27. aug 2008

Ach jo 😒 Ale naozaj tu dlho nebola. Inak, zase pijem kávu, ale dnes nie s lentilkami ale s Bebe keksami 😅 Ja to naozaj nechápem. Vždy keď sa naobedujem, musím si dať kávu a k nej niečo sladké 😅

zuzana1979
27. aug 2008

ja mam tiez kapucinko 🙂 ale normalnu kavu nepijem, tejto droge som zatial neprepadla.
a bebe dobre rano som si dala na ranajky. teraz som rozmyslala nad ruskou zmrzlinou, ale odolala som.

susik77
27. aug 2008

u nas ranajkuje manzel kavu s bebe keksami-orieskovymi 😉 ja si davam teraz tiez kavicku-zatial bez prilohy 😎

zuzana1979
27. aug 2008

baby prave hladam nejaky LM na dovolenku, potrebujeme uz niekam vypadnut, chceme ist az v septembri, len ideme aj so svagrom a mam vazny problem nieco normalne najst.
sticky, vy ste niekde boli? susik viem, ze bola v taliansku, ze?

lekno
27. aug 2008

Zdar ženy 😉
Stiky, už som si odcvikla 😅 Tak mám neospravedlnené hodiny? Poviem mame, aby mi napísala ospravedlnenku 😀
A gratulujem ku kilečkám 😉
Nebola som tu, mali sme od pondelka nejaké problémy so švagrom a švarinou 😖 Tak ma akosi nič nebavilo.
V podstate by som ich mohla mať v paži ale najhoršie je, že bývame na jednom dvore ☹ 😠

susik77
27. aug 2008

zuzi: ano, v Taliansku, v Bibione. Myslim, ze v septembri mozu byt fajn aj juznejsie krakjiny, napr. Spanielsko 😉

sticker
27. aug 2008

Zuzka - nikde sme neboli a ani nepôjdeme ☹ Jednoducho nám to nevychádza. Nemať hypotéku, tak by sme šli, ale takto....... 😔 Kým nerobím, tak to nejde 😒
Lekno - no tak to je ťažko nevšímať si niekoho s kým máš jeden dvor 😝

zuzana1979
27. aug 2008

susik nad spanielskom rozmyslame, konkretne nad malorkou, to je favorit cislo jeden a potom bud grecko alebo turecko, len tam sem uz boli, tak tam sa moc manzelovi nechce.
sticky, my mame tiez hypo na krku, preto som uz aj tak skoro zacala robit, ale proste ja som cele dni v praci a potrebujem si uz trosku oddychnut a muz detto, lebo ten je bud v praci alebo na stavbe, tak na seba nemame vobec cas.

susik77
27. aug 2008

Aj my mame hypo, ale tak, primeranu.Povedali sme si, ze radsej skromnejsie byvat, ako kazdy mesiac sa bat, ci bude na splatky...No a casom chceme kupit neco vacsie...Ale to asi bude viac Zaujemocov z podob. kategorie a malo velkych bytov a domov 😝

zuzana1979
27. aug 2008

no my sme s hypo len tento rok zacali, staviame domcek a do konca roka by sme sa chceli stahovat. zatial sme u svokrovcov, takze nakladov na byvanie nie je tak vela, uvidime, ked zacneme sami byvat ake to bude.

lekno
27. aug 2008

Ja tu som a vy tu nieste. A keď ste tu vy, tak tu niesom ja 😠 Baby jedny 😀

zuzana1979
27. aug 2008

lekno a ja som nikto, ked tu nie som? 🙂 dnes sa flakam v praci cely den, tak tu som.

sticker
27. aug 2008

No, my bývame v 5 izbovom - pred rokom stál toľko ako 3 izb, takže nebolo o čom uvažovať. A hypo máme klasicky na 30 rokov, ale na dosť vysokú sumu 😒 . A nájom je tiež vysoký, navyše teraz nám idú zateplovať barák, tak sa to zvýšilo. Ale keď začnem robiť, tak to bude lepšie. Veď ja teraz nič nepotrebujem, všetko ide na deti a byt. Mne je jedno, v čom idem von 🙂 Ale nad brigádou uvažujem, lebo niekedy mi je trochu ľúto, keď nemôžem malým niečo kúpiť... 😝