Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
27. aug 2008

sticki: noo, 5-izb. je super. My mame 3-izbovy, v novostavbe. Zatial staci. My sme obidvaja dost cestovatelske typy, skoro kazdy vikend jazdime niekam na vylety a aj cele leto sme boli rozcestovani...
Neviem, ci sa niekedy usadim, prave preto sa obavam kupovat velky dom, ci nas nenapadne vypadnut znovu niekam do zahranicia pracovat 😎

zuzana1979
28. aug 2008

sticki ved to bol tiez jeden z dovodov, preco som isla tak skoro do prace. ja mam este aj leasing na auto a MD mi nestacila ani na splatku. a bolo mi blbe stale od manzela pytat na nieco peniaze. a dovtedy som s peniazmi nikdy problem nemala.

sticker
28. aug 2008

Susik - Ty si číslo 😀 😀 😀 Vtáčik sťahovavý 😀 😉
Zuzi - a ako to máš vyriešené s opaterou malej? Niekto z rodiny? Lebo to je u mňa problém - nemám ju komu nechať, všetci robia 😒

sticker
28. aug 2008

Ale aj tak ma štve, že si matky nemôžu užiť deti a deti ich. Ja keď si predstavím, že začnem chodiť do roboty - Janku vodiť do školy, Julku do škôlky a ešte aj doma niečo robiť a variť.......vlastne si to ani predstaviť neviem 😒 . Viem, že tak žije kopec ľudí......Aj my so segrou sme boli ráno v družine, poobede v družine a maminka lietala, aby nás postíhala "vybrať" .

zuzana1979
28. aug 2008

mam ju u mojej mamy, je na dochodku uz a piatky som doma, tak si ju aspon vtedy uzivam. a obcas si zoberie volno svokra, takze to nejak zliepame.

susik77
28. aug 2008

ahojte, prave som sa vratila z plavania. normalne vazim 72.5-o polkila menej ako vcera 😎 som zvedava na pondelok 😎 inak baby, uz par dni dodrzujem presne delenu bez maskrtenia a ide to supeer dole, fakt zazrak 😉

susik77
28. aug 2008

sticki-inak ja preto uvazujem o tom stahovani-bud Svajciarsko, al. Francuzsko, ze to, co chcem robit je tam na spickovej urovni...teda vyskum, al. klinicke skusanie-lieceb. kozmetika.tu sa len predava ☹
ale vaham, cio nie je neskoro v 31 rokoch znovu zacinat...

susik77
28. aug 2008

ale v Prahe sa nam super byva, je to krasne mesto, ked som v centre, citim sa ako na dovolenke 🙂

sticker
28. aug 2008

Susik - my s mm by sme chceli bývať v Prahe 🙂 . Boli sme tam na dovolenke ešte keď sme neboli manželia 😀 😀 😀 Ale len na päť dní a to sa nedá vidieť celú Prahu. Mne sa tam odsťahovala spolužiačka a teraz tam kupuje byt - novostavbu a nevie sa dočkať, kedy tam bude bývať 🙂 😉

zuzana1979
28. aug 2008

hmm, praha, tam sme boli s mm na svadobnej ceste, moja to bola prva navsteva prahy a tiez spravila na mna veelky dojem.
a susik, gratulujem ti k uspechom, takto to islo aj u mna v juni, ked som poctivo zacala, teraz obcas zhresim a vidim, ze kila dole nejdu. ☹ budem musiet opat zabudnut na sladke a neprezierat sa.

sticker
28. aug 2008

Keď ja nemôžem byť na diéte.......nedokážem držať nijakú diétu. Vtedy myslím na jedlo oveľa viac 😅 😉 . Veru je lepšie neprežierať sa 😀 😀 😀 😀

susik77
28. aug 2008

diky zuzi. no, aj ja mam chutky, hlavne je tazke ovladat sa, ked davam vselijake dobroty malej, ona necha tak sa musim premahat aby som nedojedala-napr. taky cerstvy chlieb al. rohlik s pravym maslom 😎 al. kolaciky...

susik77
28. aug 2008

este ked si predstavim, ze ja mozem max. na olovrant 1 grep 😎

sticker
28. aug 2008

Tak to naozaj klobúk dolu susik 😉 Ja keby viem, že môžem len grep (navyše ho nelúbim 😀 😀 😀 😀 ). Takto viem, že môžem všetko ale ja proste nemám chuť na nič, tak si nedám 🙂

lekno
28. aug 2008

Ahojte cicušky 🙂
Zasa papáte? Len si tu robte chute beťárky 😀 Ja som predchvíľou dopiekla zem. chlebík 😝 😀 Bože, ten vonia... 🤐

sticker
28. aug 2008

A Ty čo spravíš s tým voňavým chlebíkom? 😀 😀 😀 😀

lekno
28. aug 2008

Môžeš tri krát hádať 😎 😀

sticker
28. aug 2008

Určite si ho pekne nakrájala mangelovi a deťom a s radosťou si sa pozerala, ako im chutí a ako utešene sa zalizujú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Však som trafila? 😀 😉

lekno
28. aug 2008

Skoro Dušička, skoro... 😀

sticker
29. aug 2008

Teda lekno 😀 😀 😀 Aj som Ťa čakala včera večer, ale tesne sme sa minuli 😀 😀 😀

certica
29. aug 2008

bre rano 😀

sticker
29. aug 2008

Ahoj 😉 Ako sa Ti darí? Tipujem, že darí - malý to z Teba vyťahuje, však?

susik77
29. aug 2008

cafte baby. po dnesku si myslim, ze schudnem aj bez diety. mala je total duracelko, nemam sa kedy ani najest ani napit 😎

sticker
29. aug 2008

Tak to Ti závidím 😅 Ale ja idem teraz von a ako sa poznám, keď prídem budem tak vyšťavená, že tiež nepomyslím na jedlo 😀 😀 😀

certica
29. aug 2008

sticky, uz tusim dovytahoval, dalej musim sama 😀

susik77
29. aug 2008

a sdnes mi manzel prinesie konecne digit. vahu 😉 akoze k meninam 😉 som zvedava, kolko budfem na nej vazit, dufam, ze nie o 5 kil viac 😀 😎

sticker
29. aug 2008

No daj vedieť susi potom, dobre? 😉 🙂
A aká kočka to k nám zavítala 😕 😀 😉

susik77
29. aug 2008

sticki: dam, ak sa nebudem moc hanbit 😔 😎
inak, viete, co sa mi dnes stalo? 😎 zhanam pani na hlidani, jedna sa mi vcera ozvala dnes som jej volala, byva tam kde my,teda v nasej casti prahy, ma 2-rocne dievcatko a zhodou okol. je tiez slovenka 🙂 tak mi navrhla, ze si mozme hlidat deti navzajom zadara. v pond. sa stretavame, tak uvidim, ako si padneme do oka 😉

susik77
29. aug 2008

baby, kto mate rotanu-napiste, ci vam pomaha, pls 😉
ja mam po porode sileny pas. prsia mensie ako pred tehu, boky tiez uz mensie a pas ovela vacsi, moment. asi 85. chcem neco radikalne robit 😎

certica
29. aug 2008

jeeeemine, sak ja som na rotanu uplne zabudla. je to mozne?? 😕 😲 . ja mam tiez odveci pas, ale to som mala vzdy v pomere k ostatnym castiam 😅

susik, sranda aka zhoda nahod. svet je maly 😉