Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
24. jún 2008

nooo, leknus, aj som prave dala kafco... mnam 😉 😎 😵
baby, ked si robite ladovu kavu, to zalejete napr nescafe studenou vodou a hotovo? 😝

julova
24. jún 2008

pengi - ja zalejem teplou a sprtnem si tam zmrzku 😎 😉

lekno
24. jún 2008

Pingy 😀 To máš čo za recept? 😀
Juli, čokinu až pak 😀

penguin1
24. jún 2008

a to sa tak nerobi? 😀 😀 😀 ja som bola furt v tom, ze ladova kava sa zaleje studenou vodou... 😀 😀

lekno
24. jún 2008

Pingy, ty si ako moja mama. Niečo robila a ponáhľala sa, nasypala si do šálky mletú kávu a zaliala pod točkou studenou vodou 😅

lekno
24. jún 2008

Ale aby som nebola až tak múdra, netuším, ako sa to robí 😀 (Ale toto by ma nenapadlo 😅 )

sticker
24. jún 2008

Ľadová káva je podľa mňa napr. nesca vychladnutá a do toho zmrzka a na vrch šľahačka, mňam 😝

sticker
24. jún 2008

Ja stále hľadám, čo by som zjedla ☹ 😝

sticker
24. jún 2008

penq - a to si si takto neskoro dala kávu? 😕 Kedy chodíš spávať 😅 🙂 😉

penguin1
24. jún 2008

sticki, ja mozem vypit kavu a ist spat 😎 😀 😀 😝 😝 nic mi to nerobi... 😀 😀
myslela som nie zrnkovu, boze baby 😀 ale klasiku mletu nesku 😀 😀 😝

lekno
24. jún 2008

Stiky, ja si tiež večer dávam kávu aby som sa mohla dívať na telku, no a samozrejme, že vždy zadrichmem 😉
A pijem len mletú. Nesca mi nechutí 🙂

sticker
24. jún 2008

Lekno, Ty piješ klasickú pomletú zrnkovú kávu? Ja som tiež skúšala, ale ten soc na spodku ma naozaj odradil 😅 😝

lekno
24. jún 2008

Stiky hej, chutí mi viac 😉 A najradšej mám poradskú 😕

lekno
24. jún 2008

Musím už ísť, bolo to fajn - la la la la... 😉
Pa pa Dorotky 😀

lenkababi
24. jún 2008

k tej ladovej kave -vyskusajte lyzicku nesky a zalejte to coca-colou-ale pomalicky vlievajte aby vam to nevysumelo V original recepte este trocha rumu Ale moze byt aj bez Je to dobre osviezujuce v teple 😉

sticker
24. jún 2008

To môže byť dobré leni 😉

danielitka26
24. jún 2008

lenkababi minulý rok som také kávy vypila tri a bola som na šrot 😅 😅 😅

sticky ahoj láska

sticker
24. jún 2008

Fíííííha, ďakujem danielik 😵 😵 😵

sticker
24. jún 2008

Tebe sa musí dariť v chudnutí, alebo v niečom inom......že ma tak milo zdravíš 😀 😀 😀 😀

danielitka26
24. jún 2008

vy ste všetky moje lásky 😵 😵 😵 nejako som si vas moooc oblúbila

sticker
24. jún 2008

A buď som Ťa vystrašila, alebo urazila... ☹
Ja len, že tak pekne mi už ani mm nehovorí 😒 ☹

danielitka26
24. jún 2008

mňa si určite nevystrašila jednoducho ťa mám rada a ľuďom ktorích mám rada takto hovorím bežne buď láska zlatko miláčik anjelik alebo srdiečko 😵 ja som proste taká

sticker
24. jún 2008

Tak si ma potešila.... 😉 Akurát sa jedujem, že som to zase nezvládla a zjedla dva BIELE rožky s džemom 😔 . Odkedy kupujem malým rožky, vždy ich dojedám, lebo mi je ľúto ich nechať len tak vyschnúť 😅

danielitka26
24. jún 2008

aj ja som dnes žrala ako po nebohom mne padli za obeť dva riadky bielej študentskej tak to vyzerá že sa blíži mrchatá ...ja som mala normálne amok ja som tej čokoláde odolávala pol dňa a nakoniec som ju aj tak spucovala 😠 😠 😠

sticker
24. jún 2008

Mňam, dala by som si 😀 😀 😀 Mňa odrádza tá cena a tak ju nekúpim 😅 😀 Ale dám si svoje brušáky a včera som robila aj tie bočné úklony a normálne ma bolí pás 😅

danielitka26
24. jún 2008

to je dobré keď bolí to znamená že sa buď niečo spevňuje alebo sťahuje ..ja som ju tipla bratovi z baru ale potom som ju musela kúpiť nazad 😠

sticker
24. jún 2008

No to je blbé 😀 😀 😀 Mohol Ti ju z lásky darovať 😉 . Inak, som riadne lenivá. A objednala som si nohavice z MMB a veru sa bojím, či mi budú. Podľa mier by mali byť, ale tak vieš, cez tie moje boky to možno neprevlečiem 😨

danielitka26
24. jún 2008

neboj dobré budú a keď nie tak vieš načo si tu že nielen na ozdobu tejto stránky 😀 😀 😀 (ber to športovo nerýpam srandujem)

penguin1
24. jún 2008

no, baby, s cvicenim je to aj u mna bledeeee 😠 ☹ 😒 sa mi nechce ani hnut... 😝 😅

certica
24. jún 2008

ja sa zmozem akurat na nejake to poskakovanie pri hudbe 😀