Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
2. jún 2008

Ja chodím do BY každý týždeň. Bývajú tam moji rodičia 😉 Ale zmrzke sa snažím odolávať 🤐

bystricanka
2. jún 2008

ahojte...
no tak ideme na vec...včera mi mužík kúpil zmrzku.Tak som si ešte dala. V mrazničke mám kúsok, ale odolám. Nech radšej spapá mužík. Ja už nemôžem 😵

tak teda prajem krásne a pohodové chudnutie, bez bolesti a stresovania 😀 Občas sem nakuknem ako sa nám darí a budem intenzívne chudnúť 🙂 😉

lekno
2. jún 2008

Dobre babenky moje, lúčim sa. Povinnosti volajú. Idem nachystať deckám raňajky, chalanov vyslať smer-škola a ja valím do BY na úrad 😉

lekno
2. jún 2008

Práci česť a chudnutiu zvlášť 😲 🙂

zuzana1979
2. jún 2008

baby aj ja sa chcem strasne pridat, na chudnutie sa odhodlavam uz vyse mesiaca, len som dnes uz v praci a nemozem sa zmerat, mozem poslat miery az zajtra? viem len vysku, vahu a obvod pasa.

julova
2. jún 2008

tak vela stastia babule 😉 😀

julova
2. jún 2008

a junovke vseeetko najlepsie k dnesnym narodeninam 😉 😵

sticker
2. jún 2008

Baby, ten pás ste dali teda cez pupok?

bystricanka
2. jún 2008

sticker..ja som dala pás tam kde je "najchudší".Asi tak 1 cm na pupkom 😀

bystricanka
2. jún 2008

junovka...tak dnes oslavuješ? Tak teda všecičko najlepšie - inak aj ja som júnová 😵

julova
2. jún 2008

sticki - ja napodobne ako bystri..kde je najuzzsi, a mam to kusok nad pupkom 😉

leteku
2. jún 2008

Ahojky. Tak a dnes to začína, práve som sa pomerala ale tiež neviem kde presne sa to má merať, tak som zmerala všetko v najšišom bode.
Ja mám za sebou predĺžený víkend, ktorý sa niesol v znamení jedla a pitia (bola som na jednej konferencii a tam sa nič iné nerobilo len jedlo, a tak som jedla a jedla). Našťastie po odvážení som zistila, že váha nestúpla ale na nohaviciach som cítila, že bruško zase narástlo a to mi dnes ešte začala mrcha tak to bude veľmi ťažký začiatok.
prajem vám krásny chudnúci dník. Ja idem dnes zubárke - aspoň nebudem môcť jesť aj z tohoto hľadiska. Pá

sticker
2. jún 2008

Junovka - všetko naj,naj, naj k narodeninkám 😵

sticker
2. jún 2008

Tak som to poslala, no a klasika - des! ☹ Ale tak mi treba! A to o mesiac má narodky druhá dcéra 😠 😒 . Zase budem nadávať. 😅

dada2007
2. jún 2008

áááááááááhojte CHUDUĽKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak ako???? Ideme na to??? 😀 😀 😀 😀

biela
2. jún 2008

čaute kočky, už ste dali tie miery? ja som to tu nečítala, či sa to nejako nezmenilo, prosím informujte ma. ja som pomeraná, no včera som to nestihla 😢

julova
2. jún 2008

Dadi - jasna vec 😀

julova
2. jún 2008

biela dnes rano sa to ma poslat takze v pohodke 😉

biela
2. jún 2008

no začína sranda. 😀

julova
2. jún 2008

dnes idem s malou na ockovanie k Dr. - tam sa budem potit jak svina, ako mi jej bude luto 😔 ☹ ..snad aj o kilo lahsia odtial pojdem 😅 😀

biela
2. jún 2008

julova, keby som mala schudnúť z toho ako sa potím, tak som ako twiggy 😀

biela
2. jún 2008

ozi, veľa šťastia na očkovaní.

zuzana1979
2. jún 2008

babenky a mate nejaku radu ako v chudnuti vyzdrzat? lebo ja zacinam chudnut kazdy tyzden a vzdy to porusim. som odhodlana vynechat sladke napoje, biele pecivo a obmedzit stravu, len by to chcelo pridat aj nejaky sport... 😠

zuzula28
autor
2. jún 2008

čaute micky, ja sa práve meriam a mám otázku...Ako meriate pás? Cez tú najužšiu časť pod rebrami alebo cez pupok, lebo to je dosť veľký rozdiel tam? 😝

zuzula28
autor
2. jún 2008

sticker, vidím, že si obe lámeme hlavu nad tým istým 😀 😀 😀

nina81
2. jún 2008

aj mna by zaujimalo, ako treba merat pas, tie udaje co som si namerala a poslala, su celkom neuveritelne... ☹

bystricanka
2. jún 2008

nina aj ty máš neuveriteľné miery? Aj ja 😀 😀

dada2007
2. jún 2008

ja som si to zmerala cca 1-2cm nad pupkom....
😀 😀

bystricanka
2. jún 2008

zuzulka...však tam, kde je najužšia predsa, no nie? 😵

bystricanka
2. jún 2008

dadi...áno tam...aj podľa mna je tam práve pás 🙂