Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

navik
4. jún 2008

awooojte uz sme z prechazdky doma 😉

mala sa povalal po celom peiskovisku este ze sme tam boli same 😀 nohavice som jej dala nohavice mala ruzove ked sme sli z domu ale domov sme sli z hnedymi 😅 😀 ..no aspon som trosku pocvicila na hojdacke kedze od pondelka ziadne brusaky a podobne cviky neboli 😔

ale som rada ze tak spolocne sme sa nato dali bo samej by sa mi necelo repk. by som s tym sekla a uz som sa naucila vela a vela pit vody a tak aspon zazeniem hlad

sticker som rada ze nie som sama kto dostane trest 😀 😀

navik
4. jún 2008

jemini uff tak pozeram co som to popisala 😅 😅 to od hladu

😀

vladkaz1
4. jún 2008

😀 😀 od hladu? aj mne uz tusím skrka 😀 😕

navik
4. jún 2008

abo som bola dlho na slnku 😀

vladkaz1
4. jún 2008

😀 ja nie som doma malá spí ,tak kukám recepty co tak uvarit a normal slintam tu pri obrazovke 😅

sticker
4. jún 2008

navik - neprší tam u vás? Kde to hlásili dnes dážď? V BA tuším ráno pršalo, tu je pár oblakov. Neviem, čo plánovať na poobedie, keď prídeme zo škôlky...Ale moc slnka by nemuselo byť, aj tak s malou nesmiem na slnko.
No a trest, ten by som si veru zaslúžila!!!! 😠 Ale dnes sa držím....dám si s malou ryžu s brok. mrkvou a pórom, ryže by sme obe zjedli za vagón. Ale musím opatrne s ňou, tiež nie je dvakrát dobrá na chudnutie 😅

navik
4. jún 2008

vladka ti verim... ja slintam uz len pri pomysleni 😅 😀

lubi13
4. jún 2008

tak a je to tu! uz som porusila....dnes ma kolegyna meniny a doniesla do prace super ovocnu tortu ( smotana, ovocie, piskoty, zelatina) a tak som neodolala a dala som si kusok ☹
Dnes vecer sa musim prinutit aspon cvicit, lebo takto to dolu nepojde!

junovka
4. jún 2008

stick, zatial nie 😕 ...ale, dajake mraky nabiehaju, tak hadam vydrzi do 15.30h

vladkaz1
4. jún 2008

No aj ja som 2 dni vymeskala korcule bo som bola chora a jeden den ma odreli svinuse az tak ze mi tiekla krv a palilo ma to.Ale dnes idem na to... 🙂

navik
4. jún 2008

sticker nee este nie ale mozno bude poobede... slnko sa uz skrylo za mraky ale stale je dusno...my mame v plane bicyklovat pretoze sme uz davno neboli mengel nemal cas kedig opravit bike 😠 az vcera 😵 😵

ja mam zem.kasa kur.prirodny rezen 😉 juuj aj my lubime ryzu 😉

navik
4. jún 2008

junovka tak dufam ze vydrzi do vtedy nexce sa mi ist moc po dazdi do skolky po natali 😕

junovka
4. jún 2008

ved ani mne po Timku do druziny a vonku s Nely 😖 navik, a kde presnejsie byvas??

navik
4. jún 2008

na furci a ty myslim na terase ze?

hviezdaa
4. jún 2008

Ahojte! Baby Vy tu toho strašne veľa popíšete a ja nestíham čítat... 😢 Iba sa chcem opýtat, kedy sa posielajú miery? Každý pondelok? Inak snažím sa diétovat, aby som v tabuľke aspoň o niečo klesla... 😀

hviezdaa
4. jún 2008

Elise a Nika ako sa držíte? Ja sa Vás snažím dobehnút, tak mi neutekajte... 😀 😀 😀

m311293
4. jún 2008

sticker,já mm podobné problémy s kolenem,a mně vadí i jízda na kole. Tobě ne?

sticker
4. jún 2008

Našťastie bicyklovať môžem, tam ten členok neohýbam. Ale keby ma vidíš ako chodím do kopca. Na tú nohu nastupujem iba na špičku. Proste do kopca neviem stúpiť na celú šľapu. A v kuse to bolí. Čím budem staršia, tým to bude horšie. Aj preto ma už moc neláka šport, chodenie cez deň s malými ma úplne vyčerpáva. Veď teraz sedím a cítim bolesť v členku.

susik77
4. jún 2008

ahojte baby, uz sme doma z nakupov 🙂 aj sme trochu zmokli 😎
inak, ja som na rotane cvicila na VS, aj hodiny v kuse a vysledok ziadny 😝
o tych prehreskoch si myslim, ze je to uuuplne ok, neda sa vydrzat uplne bez sladkeho, ked chcete vydrzat s dietou tak 4-6 mesiacov 😎 teda ja uz nedietujem, skor sa snazim o racional. stravovanie. Raz za 4-5 dni si dam nej. sladkost-treba dobit baterky 😉
ved aj tak chudnem 1 kg tyzdenne, via ani nie je dobre, aby to malo dlhodobejsi efekt 😎

sticker
4. jún 2008

susik - odkiaľ si? Ja len, že kde prší a či to príde aj sem 😅

susik77
4. jún 2008

sticker: doooost daleko 😎 z Prahy 🙂

sticker
4. jún 2008

😀 😀 😀 😀 Tak to k nám hádam nepríde 🙂 Tam by som chcela bývať 😒 Mám tam aj spolužiačku a páči sa jej. 🙂 😉

susik77
4. jún 2008

Je tu super, aj nam sa paci 🙂 byvame v okraj. casti Prahy, je tu lesopark, kopec zelene a do mesta asi 40 minut 😉

leteku
4. jún 2008

ahojte, vy tu toho teda popíšete. Ja sa zatiaľ držím veľmi dobre, papám veľa ovocia a zeleniny a dnes som si dopriala kuracie prsia udusené na zelenine so zeleninovým šalátikom a je to mňam mňam. Včera som odolala aj zmrzline keďže moja dcérka ma tam dotiahla, tak som sa len pozerala a ticho závidela.

danielitka26
4. jún 2008

ahojte tak ja som domky z mesta len neviem či sa mi bude dať neskôr ozvať či mi pôjde net lebo tu začala strašná búrka ☹

certica
4. jún 2008

tak ja som sa dnes nestihla ani stravovat, nie este racio...
mala som asi osminku syr. pizze a asi 2 l vody (aspon to). vecer asi nejaku mrkvu schrumnem a acidko s mandarinkami v konzerve mam na plane, vramci osviezenia (namiesto zmrzky 😀 )

certica
4. jún 2008

halooooo! nikto nic? tu uz aj burka bola, ja mam aj acidko za sebou...

julova
4. jún 2008

ahojte 🙂

tak ja sa zatial drzim - striktne podla mojho jedalnicka 😀...som zvedava, co ukaze pondelok 😝 😀 😉

akurat papam veceru - velky zemiak uvareny v supke - osupany a nakrajany, na to trosku angl. slaninky, posypane koprom trosku osolene a na to kopa cherry paradajok 🙂
a zapijam bielym acidkom😉

susik77
4. jún 2008

ahoj 🙂 ja som mala cottage syr s rajcinou a cibulkou a pred chvilou som si zacvicila a zabavila tym malu-sa na mne rehotala 😀 😎

susik77
4. jún 2008

julova: skusala si ten zel. caj od teekane? dal sa?