Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

kukenzi
26. máj 2008

ja mam digitalnu. a vazi hocijako, teda si ja nahovaram, ked je tam viac ako ma byt, tak vravim, ze je pokazena a beham po byte a hladam na nu vhodny teren, kde odvazi menej, ale ked ukaze nizsiu hodnotu, tak by som ju vyylozila na nejaky piedestal.

smary
26. máj 2008

kuki aj ja mam doma taku vahu,ktora je niekedy pokazena 😀 asi mame tu istu 😀

kukenzi
26. máj 2008

... nie vaha musi byt stale na tom istom mieste a vazit sa vzdy v pondelok rano.

... kto bude spravcom tabulky? 😀

kukenzi
26. máj 2008

tak ja budem spravcom tabulky, to ja rada 😀 som sa samonavrhla, ale urcite suhlasite.

kukenzi
26. máj 2008

smary vidis to, ako mozu take sunky pokazene predavat? 😉 a musim si kupit velke zrkadlo, lebo momentalne nemame, ale budem si davat pozor pri vybere, aby som v nom vyzerala stihlo, nie ako prasa pretucne. nechcem dopadnut ako s vahou.

smary
26. máj 2008

kuki ty chces mat kluce od vsetkeho co? 😀
a inak dobru noc

kukenzi
26. máj 2008

no teda taky extrovert teda ani ja nie som, aby som tu sama so sebou kecala.

dobru nocku. 😔

kukenzi
26. máj 2008

smary, od vsetkeho nie 😀

zuzula28
autor
26. máj 2008

kuki, tak každý pondelok večer odovzdáš štatistiku 😉 😀

kukenzi
26. máj 2008

zuzula nie je problem. ale uz idem ozaj spat. dobru noc. 😔 😔 🤐

smary
26. máj 2008

kuki veru veru,napriklad v BB tescu v skusacich kabinkach maju zrkadla uplne pokazene,to mi ver...
ale ja uz vlastne tu ani nie som,lebo som isla spat...

zuzula28
autor
26. máj 2008

takže zatiaľ:zuzula, elise, smyry, kuki, harmi, dannynka...6 žien, čo majú guráž...kto sa ešte pridá?

kukenzi
26. máj 2008

smary to sa cudujem, lebo napr. v takom new yorkeri maju vraj naschval zostihlujuce zrkadla.... a ja ze preco mi odtial nohavice vzdy sedeli 😀 😀

harmi
26. máj 2008

mali by sme si aj fotky pridavat ze pred a po 😅

zuzula28
autor
26. máj 2008

smyry=smary 😅

kukenzi
26. máj 2008

harmi, tak ale to uz chce naozaj guraz, ze foto a v bikinach, nie? no uz spim. dobru noc. 😔

zuzula28
autor
26. máj 2008

aj ja už idem, pa pa zajtra, dobrú noc 😔 😔

harmi
26. máj 2008

samozrejme ze s tymi fotkami som to myslela zo srandy.ved sa aj tak priebezne fotime s nasimi drobcami,tak uvidime rozdiel ak bude aky.

tak aj tu dobru nocku 😔

jankatt
26. máj 2008

ahojte tak ja sa k vam tiez pridam

krajcoanka
26. máj 2008

aj ja by som chcela , ale neni kedy.Večer som rada že si sadnem a nie ešte aby som cvičila.
A nieje to nebezpečné pre kojace maminky? Ja som počula,že pri chudnutí sa spaluju škodlivé látky a tie potom idú do mliečka.Neviem však či je to fáma, alebo pravda.

maaja
26. máj 2008

jeeeej zuzi, toto je ako na zavolanie !!! akurat dneska som vravela muzikovi, ze od 2 juna zacinam chudnut - teda presnejsie nebudem jest ziadne sladkosti a mozno si aj zacvicim ... 2 jun preto uze je to pondelok 🙂 takze este v nedelu poobede mozem nejaku tu malu mlsku a potom sup chudnut 😀

bolulka
26. máj 2008

ujala by sa tu aj tema, podme spolu priberat? 😕 😅

monkula
26. máj 2008

Ahoj Krajcoanka a ďaľšie baby...
pri cvičení sa do svalov dostáva kyselina mliečna, tá vlastne spôsobuje svalovicu, a je tam asi hodinu, takže nadojčiť, cvičiť a potom nakŕmiť, niektorým detičkám iná chuť mliečka, iným nie, ja napríklad ešte dosť často dojčím a makám v posilke, nie málo, ale tak poriadne a malej to vôbec nevadí.

moncika15
26. máj 2008

baby aj ja som tu! 🙂
ale ja xcem skor prejst na zdravu stravu a tym si upravit metabolizmus a tak mozno aj zhodit bo som smazilka a to je prednejsie 🙂
tak ak ma zoberiete do svojix kruhov ...TU MA MATE 😎

monkula
26. máj 2008

ahoj moncika...
Vyraď hlavne biely chlieb a pečivo, sladkosti, farebné nápoje, jedz často a malé porcie, veľa šťastia, aj pri snažení... 😉

moncika15
26. máj 2008

ahoj monkula 🙂 ,
ok tak jedno z toho by sme mali 😀 . farebne napoje nepijem a ani som nikdy nepila 😎 ale zato sa tie kila lepia z inyx veci. inak som vegetarianka 😅

monkula
26. máj 2008

moncika a pozor aj na džúsy, sú plné cukru 😝 😝 😝 😝

krajcoanka
26. máj 2008

monkula,diki,to si myslela že po cvičení sa mám najesť? 😝
Inak by ma zaujímalo či by nestačilo byciklovanie? Ja som to raz praktizovala a za dva mesiace som schudla 8 kg.Ale to bolo strašne dávno. 😀 😝

moncika15
26. máj 2008

monkula a to odkial vies take vyxytavky? 😕
ja robim najvacsiu xyba v tom ze ja neviem "jest" ja totiz len "zerem" 😅 😀 😝 😔

lubi13
27. máj 2008

Ahojte, tak ak mozem aj ja sa pridam. Dufam, ze budem stihat sa tu pravidelne hlasit, lebo uz ani julovky 2007 velmi nestiham ( iba obcas precitam), no budem sa snazit. Co som nastupila do prace uz mam - 2 kg, tak by som chcela pokracovat. Takze ak mozem, rada sa pridam.

Inak toto bude asi nova tema juloviek2007, vsak? 😉