Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
25. jún 2008

vesi, ja ani nemám chuť, v tomto teple 😝 😝
No, idem ja zase preč, zajtra idem do RS, tak idem baliť a upratať, nech sa nevrátim do bordelu, neznášam to...

sticker
25. jún 2008

No......nie si ďaleko od pravdy ☹ .Malej som do škôlky kúpila také mäkučké cukríky a nejaké ostali navyše a tak skúšam príchute 😅 😔

vesi
25. jún 2008

moni, ja som rovnaká kým odídem niekde z domu, tak musím upratať aby som sa nevrátila do bordelu 😀
stiki, ruky preč 😠 heš heš 😠 😀

sticker
25. jún 2008

No jo 😒 😀 . Pozeráte Jojku? Nebezpečné stoličky

vesi
25. jún 2008

nie, aké stoličky? zreferuj, nech to nemusím hľadať?

sticker
25. jún 2008

No sila!!!!! Testovali tie detské stoličky na kŕmenie.Drevené aj umelé. Z 27 až 11 druhov bolo nevyhovujúcich!!! Hrozné zábery. Proste labilné stoličky. My máme našťastie tú klasickú drevenú, čo bola ešte keď som ja bola malá.

vesi
25. jún 2008

tak to je sila, ale ja som sa aj čudovala pred 5 rokmi, ked sme kupovali stoličku, že sú aj také celé z umelej hmoty... mne sa to zdá labilné. my máme takú s kovovou koštrukciou...
ja už končím, mám pomalý net a nemám na to nervy 😠 po paneláku ešte nakuknem.pa 😉

certica
25. jún 2008

caute, ja som dnes sama, mangel je na sluzobke, zachvilu mi privezu vikiho, tak budem mat obidve deti na krku 😀 a minimalne do 23h o zabavu postarane vratane zajtrajska.
pekny vecer 😎

sticker
25. jún 2008

Ahoj certi. Ja zase dúfam, že si užijem posledné dva dni len s jedným dieťaťom 😅 . Dúfam, že Janka pôjde do škôlky 😀

monkula
25. jún 2008

sticker, aj ja mám tú komunistickú, z tej, ktorej som ako 10 mesačná skoro vypadla... 😀

monkula
25. jún 2008

a ešte sa idem pochváliť a porypkať trošičku 😀 😀
Od 26.7. do 2.8. si budeme užívať leto tu:
http://www.azzurro.cz/ubytovani.htm?acc_id=1684... 🙂 🙂 😵 😵

sticker
25. jún 2008

No vďaka monkula 😀 😀 😀 Dali sme za ňu 2.500,- Sk a Janka sa z nej nevykotila a tak to hádam zvládne aj Júlia 😀 😀 😀
A k dovolenke blahoželám 🙂 😉 . My nepôjdeme nikam ☹ . Nám to jednoducho nevychádza ☹

vesi
25. jún 2008

moni, hlásim sa ako vaša batožina na dovolenku 😀
stiki, nič si z toho nerob, my tiež nepôjdeme nikam 😝 😀

zuzana1979
26. jún 2008

dobre rano babenky, tusim sa vam v tom teple nechce ist ani k pc.

sticker
26. jún 2008

Ahojte. Veru, nejako to zanedbávame 😠
Ale mne sa nedarí a tak potom ani nemám chuť písať ☹ 😝

vesi
26. jún 2008

čaute 😀
veru, bola som na prechádzku s malou hned ráno, odniesli sme nikolku do škôlky a boli sme objednať kvety na zajtra, a už asi nevylezieme, až večer ich vezme MM na zmrzku 😝

zuzana1979
26. jún 2008

ja sa len neviem donutit cvicit, to zatial zanedbavam, ale jest som sa uz naucila. ziadne sladke, zatial cely cas az na jeden kusok torty, ked mala mala rok, som odolala a takisto po siestej uz nejem.

zuzana1979
26. jún 2008

hlavna vec, ze som si aj rotanu kupila a zatial je to len zabavka pre malu. vcera som chcela skakat na svihadle, ale priserne ma bolela hlava pri kazdom preskoku, tak som to vzdala.

sticker
26. jún 2008

No a mňa bolí pravé rameno - až od kľúčnej kosti, krk.... Ja sa niekedy ani vyzliecť neviem 😝 Nedokážem dať hore ruky a vyzliecť tričko 😒 A to mi aj pri cvičení dosť vadilo ☹

vesi
26. jún 2008

no, ja necvičím, lebo v týchto horúčavách fakt nevládzem a nútiť sa nebudem, snažím sa dodržiavať hlavne to stravovanie a ked sa ochladí, pridám aj nejaké to cvičenie, nič netreba preháať, nemôžeme si dovoliť skolabovať, musíme sa starať o 😝 😀 deti

lekno
26. jún 2008

No kde to vázne??? 😕

vesi
26. jún 2008

čauko leknuš, som tu, ale len na chvíľu 😀
ako žiješ?

lekno
26. jún 2008

Jéééj Vesi čau. Ále, pomaly-plat malý. Veď to poznáš 😉 A ty?

danielitka26
26. jún 2008

hellou lásky 😵

lekno
26. jún 2008

Hello Bella 😀

sticker
26. jún 2008

Baby ahojte 🙂 Je už niekde búrka? Tu sa super zatiahlo, stmavlo a tak čakám 😀 Doobeda ma tak bolela hlava, ale tak hrozne.....dve hodiny spánku to vyriešili. 😉

vesi
26. jún 2008

ahojte, leknuš, prepáč, musela som ísť do škôlky, tak som poobede zmizla 😅
stiki, u nás sa zatiahlo, ale zatiaľ nič a dúfam, že to tak aj ostane, lebo ak bude pršať, zase vypadne digi anebudem vidieť jericho 😠

susik77
27. jún 2008

ahojte 🙂
monkula: tie apartmany vyzeraju dobre 🙂
inak, ja som sa zastavila na 79 kil a nie a nie sa pohnut 😝 a to uz uberam z mojich porcii, pri kt. som doteraz chudla. Bojim sa, ze za chvilu nebudem jest nic 😝

danielitka26
27. jún 2008

hellou lásky 😀

susik niesi sama aj ja už nič takmer nejem a váhou stojím ...ono by to chcelo znova nakopnúť nejakým iným spôsobom ..ale ako -???????? ☹ 😝 🙄

julova
27. jún 2008

hello darling 😀
aj ja stagnujem 😖...ale sak pomaly dalej zajdeme 😉...len aby sme vydrzali 🤐 😀