Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
14. júl 2008

ajeeeje dnes máme asi každá strach poslať miery inak to nevidím kedže je preč desať hodín a tu eštenikoho ....ja som si vybrala daň za tú svadbu plus kilečko navrch 😠 😠 😠 😠 a merať sa radšej nebudem ....vydržím do nového pondelka

vesi
14. júl 2008

ahoj dani, ako bolo na svadbe? 😀
ja neposielam miery, v sobotu som dostala mrchu a julova sa aj tak niekde fláka, už dlho tu nebola 😠 😀

julova
14. júl 2008

no co jeee! kde to vaazne? miery cakaaaaaam 😠 😠 😀

a ahojte vsetky 😉

julova
14. júl 2008

ha...a co ked nebola? ja Vas vidim aj ked tu nie som 😠 😀 nestiiiham pri malej 😅 ...asi rastie a potrebuje ma coraz viac...a na stretko priiiidem...len dufam, ze nebude take velke horko ako v posledne dni ☹...ale tesim sa na Vas 🙂

julova
14. júl 2008

a tabulku poctivo robim kazdyyyy pondelok!...tak ziadne vyhovaracky, ze som tu neni 😠 😀 ...aj tak Vas setky luuubim ako kone 😀

zuzana1979
14. júl 2008

tak ja som poslala, ale ziadna slava, dokonca som isla o par dekov hore, takze tento tyzden bude tyranie.

julova
14. júl 2008

Zuzi - no zatial si jedina co poslala...
ja som to flakala...mala som aj nanuk, aj kolace, aj som jedla po 22:00...a mam pol kila dole 😅 😝 😀 ...ale cm sa nepohli 😖

vesi
14. júl 2008

ahoj zuzi, ja nepošlem, mám mrchu a som nafúknutá ako balon a pred ms som zbodla všetko čo som videla 😠 tento tt musím pritvrdiť, nech sa to zase pohne dole...
a stretko platí v sobotu o 14.00 v prešporskej kúrii 😉

julova
14. júl 2008

Moni - uvidime ako bude u nas s obedom...ale hadam tam nebudete polhodinku len sediet 😀...ked tak cislo na Teba mam, snad stale plati 😉...keby sa malej posunulo obedovanie, tak by sme dorazili o kusok neskor..

vesi
14. júl 2008

jasné zuzi, ved viem ako to chodí s tým krmením, ja len dúfam, že nebude pršať...alebo dá sa tam niekde sedieť aj ked prší? a dones ukázať nejaké výšivky, ja donesiem aj tú bordovú 😉

julova
14. júl 2008

moni - nemam ake 😅...vsetko mam v albume a vela toho teda nie je 🤐 😀...minule sme mali papat o 13:30 a mala este nespinkala pred obedom...zalomila az o 13:00, ja s nou a spolu sme potiahli do 15:00 🤐 😀 😀

no tam sa da aj vnutri sediet...ale aby tam nebolo moc nafajcene pre nu ☹...ale ved budeme riesit operativne ked tak v ten den 😉

monkula
14. júl 2008

Aj ja chcem na stretkoooo ☹ ☹ ☹ To ste museli na moje narodeniny niečo spískať? 😠 To budem doma vypekať tortu, boaaj mužík má v stredu... 😵 😵

certica
14. júl 2008

jeeemine domine! 😠 stretko... my budeme cez vikend u svokrovcov, uz sa z toho nevyzujem 🙄 .
monki, ved sme to tu omielali, ze donesies tortu na stretko 😎 😀 a teraz ten termin vypadol mne z lebene

monkula
14. júl 2008

aj by som doniesla ,ale vy by ste pribrali ,lebo bude výborná a poto mna mňa budete nadávať, že ám kazím morálku 😀 😀

vesi
14. júl 2008

moni, stretko bude o 14.00, tak si privstaň a stihneš tortu aj stretko 😉 😀
certica 😠 😀

monkula
14. júl 2008

a kto ma do BA dovezie? 😅 😅
Mojka, ja pečiem tortu tri dni... prvý deň si napečiem korpusy, na druhý deň ich naplním a ozdobím ,aby sa krásne rozležala... 😵 😵
no, detailista a perfekcionista.. 😅 😅

certica
14. júl 2008

vesi, no ved hadam spravime stretko modeliek potom este z tejto temy 😎 . mozno sa dovtedy aj vysivat naucim 😀

monkula
14. júl 2008

veru, modelky... 😀 ak budeme takt ožrať, tak jedine do katalógu pre moletky 😠 😠

vesi
14. júl 2008

moni, tak to aby si s tou tortou začala už zajtra 😀
certi, jedine tak ako píšemonkula, že moletky 😝 😀

monkula
14. júl 2008

t oby sa do nedeľe pokazila 😀 jaaj, že by so mdoniesla takú fajne rozležanú na stretko? 😀 😀 😀

vesi
14. júl 2008

no, my by sme zboldi aj pokazenú 😀 možno... 😀 😀

monkula
14. júl 2008

tak Ti teda kus odložím a poto mdonesie, aj s troškou penicilínu... 😀

vesi
14. júl 2008

teraz by som mala napísať, že som silne alergická na penicilín, aby som sa z toho vyzula.... 😅 😀

monkula
14. júl 2008

ja náhodou som... 😀 😀

Ale mám pre vás dobrú správu... teda, dúfam... 😀 😀
Spomenula som MM stretko, tak teda prídemeeeeee 😀 😀 😀 A som mu aj hovorila, že chcete tortu, tak že donesieme.. ja teda napečiem? pýtam sa ho.. a on: ale niee, nejakú kúpime, nech si neurobíš hanbu... 😀 😀 😀
Tak ak to platí, o 14.00 v kúrii 😵 😵 😵
vesiii, my sa uvidímeee 😀 😀 😀 pošlem niektorej t.č.? Pre istotu... a kto tam všetko bude?

sticker
14. júl 2008

Ahojte. Posuniem tému trošku hore 😅 . Janka má 38,5 a tak striehnem, či zabral sirup. A čítala som na nete niečo o chorobe číslo6. 😕 😕 😕 😕 Len neviem nájsť viac článkov. Tak to hádam nemáme.
Zuzi - mieri pošlem dnes - jéj, už je utorok 😅 .
Krížia sa mi oči. Tak ahojte a cez deň nakuknem 🙂

vesi
15. júl 2008

moni, jasné, už sa teším, dones ukázať aj čo si hačkovala, neviem či sa k tomu nevrátim 😀
moni, pošli číslo mne, aj ja ti pošlem moje do IP 😉

stiki, nepanikár, bude to len horúčka a potom prejde, teda ak nemá iné príznaky ako kašel a pod. aj my sme mali z času na čas horúčku a po 2 dňoch bola O.K. 😉

penguin1
15. júl 2008

ahojteeeeeeeeeee!!!! 😵
hura, mam doma stroj! konecne je pojazdny a mozem tu byt s vami 🙂
vcera som sa pre istotu nemerala, baby, to je katasrofaaaaaaaaa 😠 😠 😖 😲 😢

vesi
15. júl 2008

pengi, ja som dnes skočila na váhu, lebo mi viditelne kleslo brucho (mám mrchu), takže je to O.K. nešlo nič dole, ale aspoň ani hore 😀

sticker
15. júl 2008

Ahojte. Poslala som miery Zuzke 😅 😀 . Napriek menzesu som nepribrala, ale klasicky šla dolu jedna desatinka!!! Mňa to fakt nebaví - každý týždeň ide dolu 0,1, na porážku. A vôbec neviem, čo s bokmi!!!! Tam sa to veru nehýbe. Na bruchu cítiť, že cvičím...asi pridám aj cviky na zadok a boky. Ale keď to sú tak nudné cviky 😝 😒

vesi
15. júl 2008

juj, že spomínaš cvičenie, mala by som zase začať.... 😝