Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

junovka
3. aug 2008

...v podstate stojim na rovnakej vahe ako som skoncila v juni, ale mam zdrav.problemy, ktore si vyzaduju aby som schudla vraj este aspon 3 kg 😖 😕 😀

lekno
3. aug 2008

Takže hurá do toho 😀 Ale ľahko sa povie, horšie spraví 😠

sticker
4. aug 2008

Ahojte. Takže ďalší pondelok 😝 . Ja som dostala menzes o týždeň skôr 😠 Sa môžem čudovať, čo toľko žeriem a nafukujem sa. Ale na moje prekvapenie miery nič, dokonca hore o jeden cm menej, čo ma neteší. Aj tak tam nič nemám 😒 ☹
Juni - to Ťa asi aj motivuje, nie? Keď musíš schudnúť kvôli zdraviu....... 😉 Dúfam, že Ti nie je nič vážne 🙂

susik77
4. aug 2008

caute baby. Sice mam o kilo a pol menej, ale dnes rano som sa zobudila s tym, ze ma hrozne bolelo brucho. No a mam hroznu hnacku. Na WC mi este zacalo byt strasne zle, tak som nevedela, ktorym otvorom to pojde von 😝 . Este ze manzel zostal rano dlhsie doma a pomohol mi s malou. Dufam, ze to na nu neprenesiem 😔 Takze dnes prisna dieta, normalne mam hnacku aj ked si dam caj 😝
Uz mi zacina byt volne aj najmensie oblecenie co mam doma, ale nechcem kupovat moc noveho, lebo chcem zhodit este 9 kg a potom otehotniet 😎

sticker
4. aug 2008

Susik - blahoželám!!!! Teda nie tú hnačku, ale že Ti je malé aj najmenšie oblečko 🙂 To je naozaj super. Ty si asi poctivo všetko dodržovala, však? Na malú to nemusíš preniesť, ale je pravda, že táto pliaga sa šíri asi vzduchom 😝 😒

susik77
4. aug 2008

Ahoj Sticker, dik moc, ty si tiez dobre schudla 😉
No, snazim sa ist kazdy tyzden kilo dole, ale sem-tam si dam zmrzku, al. cokoladu 😎

sticker
4. aug 2008

Susik - asi si zle pozerala, ja som schudla iba pol kila ☹ . Na cm je to lepšie, ale tiež nič moc. Ale zase na rovinu, ja nedodržiavam, nemám pevnú vôľu 😠 😒

susik77
5. aug 2008

sticker: ty si na tom celkom dobre, ja, ked som zacinala chudnut v aprili som mala skoro 30 kg nadvahy. 😝
Tak som si povedala, ze sa chcem do 2.tehu dostat aspon na normalne BMI a po 2.tehu tak na 58 kg, preto mam taku motivaciu 😉 Keby som teraz neschudla, takl sa uz z toho nikdy nevyhrabem 😝 😎

sticker
5. aug 2008

To máš pravdu, susik. A moc Ti držím palce, keď sa takto pekne držíš, aby sa Vám podarilo aj to druhé bábätko 🙂 😉 . Chceli by ste ešte tento rok? Lebo ak hej, tak Ťa obdivujem. Ja veru neviem, či by som zvládla taký malý vekový rozdiel (pre mňa malý 😅 )

susik77
5. aug 2008

diky 🙂 no, moc sa mi do toho nechce, ale manzel hovoril, aby sme sli uz teraz, keby som sa vratila do prace, mali by sme rozdiel uz 4 roky a to su oni s bratom a ze vraj si uz vobec nerozumeli...my mame so sestrou 18 mesiacov a celkom sme sa kamaratili 🙂 no a ja uz mam 31 rokov, tak by som to chcela do 35 stihnut 😎

penguin1
5. aug 2008

ahojte babulkyyyyyyyyyyy!!!
u nas hotova sodoma gomora 😒 sme malovali, takze som nemala pristup k pc, a teraz tu bola kamoskina dcera na prazdninach... 😝 boli nas len tak pozret a mala ze ona tu chce zostat... tak tu bola tyzden... 😀 ma 4 roky... 😉 baby, uprimne vas obdivujem... 😀 vecer som s nou padla do postele ako kabela 😀 😝 😅 a vaha? netusim... ale asi nic moc, pretoze stale palacinky, zmrzka, coko... zakusky a tak 😕 no, nedopraj drobcovi 😀 😀
a avy ako? idem mrk tabulku, ako ste na tom 😵

penguin1
5. aug 2008

baby, vy ste sa nemerali? zeby prazdninova pauza? 😀 🙄 😝

susik77
5. aug 2008

ahoj penguin. my sme cez prazdniny tiez dobre rozlietani, treba si uzit 🙂 ja som min. tyzden nemala ziadne pokroky, tento tyzden kilo a pol dole, aj som posielala, ale asi sa neaktualizovalo, mozno poslalo malo bab...

druhyjun
6. aug 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak toto z nas ostalo ☹...ale hadam sa po prazdninach skonsolidujeme a nebudeme to tak flakat 🤐 😀 😉

certica
6. aug 2008

nu, inu... so mnou to tieto dni az tyzdne vyzera biedne 😅

susik77
6. aug 2008

certi, prosim ta, ty mas uplne modelkovske miery 😎 🙂

certica
6. aug 2008

susik, si robis srandu 😀 , sak ani pas nemam a sadla tiez habadej, ale je pravda, ze by v podstate ten tuk stacilo premenit na svaly, nech som neni taka roztrasena 😀 a uz len par kileciek dole. no ale to chce hlavne aktivne makat a cvicit, co sa neviem akosi donutit

sticker
7. aug 2008

Ahojte. Zase som nás "vyťahovala" až z druhej strany 😠 😅 No ale ja som tu tiež náhodne. Julka spí, Janka je na balkóne...a mne sa nič nechce. Ale tento týždeň sa aspoň držím - neprežieram sa toľko. Ale keď už je menzes, tak je to v pohode. To len pred tým je to bieda 😠 ☹ . Chudnúť síce nechudnem, ale normálne mi škŕkava večer v žalúdku. Bol už naučený, že som mu niečo šupla a teraz "ništ" 😀 Tak je zmätený. A ja sa snažím vydržať 😀 😀
Tak sa držte aj vy 😉 🙂

lekno
7. aug 2008

Ahoj Drndy 🙂
Aj ja sa polepším, sľubujem... 😔

sticker
7. aug 2008

Je to až tak zlé, lekno? 😕 To hádam nie. Neboj, to robia tie prázdniny 😉 🙂

lekno
9. aug 2008

Stiky, ja tiež dúfam, že keď skončia prázdniny, tak to pôjde lepšie 😉 To tie nervy 😀

sticker
10. aug 2008

No blíži sa ďalší pondelok....tešíte sa? 😅 😀 Ja som sa nevážila celý týždeň, takže neviem ako som na tom. Len dúfam, že som nepribrala. Kľudne nech je "remíza", len nech nejdem hore 😠 . Ráno idem asi k zubárovi, takže budem pekne dlho na lačno. To sa potom zmerám, keď prídem. Jesť nebudem môcť, tak sa budem merať 😀 😀 😀 .
Inak, lekno - ja som si normálne zvykla mať doma obe baby 😅 . Aj my bude smutno za Jankou. Keby sa toľko nepýta do škôlky asi ju ani nedám 😀 . Ale zase, keď bude upršaná jeseň, asi by som si to rýchlo rozmyslela 😀 😉

sticker
11. aug 2008

Tak pokračujem v samopiskovaní 😠 😀 . Miery som už poslala a na to všetko som spokojná. Asi prvýkrát odkedy posielame 😀 Nie že by sa zo mňa stala behom týždňa modelka, ale konečne som sa dostala pod číslo, ktoré sa ma držalo ako kliešť. Síce len trošku, ale klesla som 😅

monkula
11. aug 2008

a ja som pribrala 😅 😅 😅 😠 😠 😠

sticker
11. aug 2008

Nemáš pred menzesom? 😅 😀 Určite si nepribrala horibilne 🙂 😉 Mne sa doteraz nedarilo a ako sa poznám,pred ďalším menzesom priberiem i ja 😒 😀

monkula
11. aug 2008

mám... a aj som po dovolenke, samá pizza, cestoviny, zmrzlina...

sticker
11. aug 2008

Mon - že by sme tu boli len my dve? 😕 😀

monkula
11. aug 2008

možno aj sme sticki... 😅

sticker
11. aug 2008

Haló, to všetky tak poctivo chudnete, že ani nemáte kedy písať? 😕
A julovke a zuzke 1979 všetko naj, naj, naj, nech sa vám vyplnia všetky najtajnejšie túžby 😵

monkula
11. aug 2008

pripájam sa ku gratulácii a zajtra môžete Chiarke, má meninky 😀 😵 😵