Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
12. aug 2008

Čaves 😉
Stiky, platí,platí. MUSÍ! Lebo bude no no no 😠 Dúfam, že po lete to tu znova ožije 😉
Čerti, v tej rýchlosti čítam, že vlasy jak sviňa 😀 Ale veru od toho uhlia som bola čierna jak sviňa.Tá divá 😀 😀

lekno
12. aug 2008

Ozaj Mony-Chiarke vsio naj naj, hlavne poslušnú mamu 😉 😀 Veď vieš ako to chodí. Pomaly deti vychovávajú nás 😨 🤐 😅

monkula
12. aug 2008

lekno, díííík posiela aj Chiarka od cecíka....

lekno
12. aug 2008

Za málo 😉 Ešte mliečkujete 😨 Bisťu, to ste dobré. Ja som tak dlho ani jedno. Najdlhšie dva mesiace aj s prikrmovaním 😠
(Práve som ťa čítala v téme "showbiznis" a ty tu 😉 )

monkula
12. aug 2008

ešte mliečkujeme....
ona je závislák... 😀

lekno
12. aug 2008

Tak to je dobré, pokiaľ je čo sosať 😀

monkula
12. aug 2008

lekno, veru má čo... stále som mokrá až za ušami... 😅 😅
Keby chcela dáke tie kilá vysosať namiesto energie... 😀

lekno
12. aug 2008

Veď to, veď to... 😀
Mňa moja cicuška vie tiež poriadne vyciciať z energie, ale zasa len pri nej sa viem spätne aj nabiť 😲 😉 🙂
Ona je taká spontánna. Hocikedy sa mi hodí okolo krku, alebo sa pritúli, alebo mi len tak medzi rečou povie "ľúbim ťa" a hneď je všetko ľahšie 🙂 Preto som na nej taká závislá 😅
To som pri mojich chalanoch nikdy nezažila 😔 Najmä s tým najstarším. A tak mi to vždy chýbalo... Oni tú lásku vždy viac prejavovali tatinovi, ako mne. Mne málokedy ☹
A preto si to teraz vynahrádzam a užívam plnými dúškami s mojou Lásenkou 🙂

monkula
12. aug 2008

Jarko mi aj dnes povie, že som jeho najkrajšia mamonka na svete... akoby ich mal viac... 😀 😀
A tulkať sa tulká dodnes... to princezná je tatovská....

lekno
12. aug 2008

Aj Ninka niekedy behá po chalupe a pýta sa chalanov: "Nevideli ste moju mamu?"
Ako keby mali každý inú 😀

sticker
13. aug 2008

No tak to ste ma potešili - s touto témou. Ja tiež dúfam, že sa po prázdninách babenky vrátia 😉 Ale asi veľa báb neposlalo miery, keď sa Zuzke neoplatilo robiť tabuľku 😝 Tak hádam budúci pondelok. Aj keď neviem, či sa mi podarí poslať také dobré údaje ako tento pondelok 😀 😀 😀

lekno
13. aug 2008

Stiky, musíme to tu vytrhnúť z biedy 😉

sticker
13. aug 2008

Veru, veru lekno 😠 Čo iné nám ostáva 😅 😀 Dnes ma prepadla chuť na sladké a dala som si. Veď ma to nezabije. Aj v nedeľu som si dala a v pondelok som bola spokojná s váhou 🙂 😉
Idem von s babami, tak zase trochu vybehám, vypotím 🙂

susik77
13. aug 2008

Ahojte baby, dakujem za gratulky k meninam 🙂 Dnes sme sa vratili z SK, oslavili sme Veronikin 1.rocik 🙂 Dnes ma narodky 🙂 Straaasne to ubehlo 🙂
V pondelok sme vybehli s manzelikom-bez malej-na Rysy(2499), takze som nabrala svaly + presilila lave koleno+chytila dobru svalovku 😎 Ale bolo super 🙂 Hodim fotky. 😉

lekno
13. aug 2008

Stiky 😉
Susik, veru beží to beží 😉 A svaly som aj ja nabrala. Z uhlia 😀

monkula
13. aug 2008

susik, tak teda Veronke všetúčko naj.... k narodeninkám... 😵 😵

lekno
13. aug 2008

Mony čao.
Susik, tá tortička "Veronika" je peknučká 😉 Kde sa ja hrabem s tými mojimi 😀
Ale keď som ťa videla na tých skalách, hneď mi ostalo slabo 😔 Ja sa bojím výšok. Vždy mi nohy zoslabnú... Bŕŕŕ

monkula
13. aug 2008

ciao lekníčatko...
idem kuk aj ja fotky susik...

sticker
14. aug 2008

Ahojte. Susik - no Ty si iná športovkyňa 😉 😕 A tiež ma napadlo, že čo chceš chudnúť 😕 😅 . No a tá torta - mňam 😝 , boli ste krásne zladené s malou - také kvetinky 😵

susik77
14. aug 2008

Ahojte, dakujeme za pochvaly 🙂 Mala aj pekne tortu papala-tu s tymi zvieratkami. Som myslela, ze si da 1 lyzicku a zjedla skoro cely moj kusok 😅 😕 😀
Sticker-to mohj manzelik vie super fotit, ja musim zhodit este 6 kg do normalnej vahy 😎 Ale dakujem 🙂

monkula
14. aug 2008

susik, tiež so mTI chela napsíať, že si išla pekne dole.. to jasem fotky z Bibi ani nevložím, alebo nasjkôr orežem brucho 😀 😀 😀

susik77
14. aug 2008

dakujem, moni: vsak vloz fotky, som zvedava, kde ste boli ako sa vam pacilo...napis 😉

lekno
15. aug 2008

Babule čo je??? 😨 Už sme boli skoro na tretej strane 😠
U nás dnes bolo otrasne sparno a dusno 😔 Ani dýchať sa nedalo. A večer poriadne dve búrky.

sticker
15. aug 2008

Lekno - u nás to isté!! Také krúpy som ešte nezažila 😕

sticker
15. aug 2008

A musím sa pochváliť - odolávam sladkostiam 😀 😀 😀 😀 V pondelok som si kúpila polomáčané opavie -je ich tam desať kusov a ešte ich zostalo päť 😀 😀 😀 😝 A načaté kakaové venčeky poctivo obchádzam a to sú moje obľúbené..... na váhe to asi vidieť nebude, ale ja som rada, že odolávam 😅
Inak, u našich vážim menej ako na mojej váhe....ale budem sa už vážiť na mojej, keď som začala.
Tak, stránku sme s lekno zachránili,posunuli, idem ja do hajan 😉 🙂

lekno
15. aug 2008

Stiky, ja sa tiež tento týždeň celkom dobre držím, čo sa sladkostí týka 😉 Normálne zíram 😀 Dúfam, že to teraz nezarieknem 😠 S tou váhou ja zas naopak. Doma váži menej, ako u našich 😝
Kakaové venčeky, mňááááám 😀
Hej, vila věnce pro mládence, z rozmarýny zelenej... Jupí 😀

lekno
15. aug 2008

To mala byť akože pesnička 😎

sticker
16. aug 2008

Ahojky 🙂 Lekno Ty si číslo 😀 😀 😀 😀 😀 Skoro pol noc a Ty si vyspevuješ 😀 😀 😀 Ale k úspechom gratulujem a skúsme vydržať. Aj keď som teraz ráno kúpila v obchode špice....ale po tejto noci si jeden zaslúžim..
To bola ale ☹ Tak som sa bála, ako ešte nikdy ......naozaj! A do toho Jankine teploty 😝 Tipujem, že škody budú riadne. Ja som takéto krúpy ešte nezažila! Vlastne takúto smršť som ešte nezažila 😔

certica
16. aug 2008

no caafte cisla, numera... 😀
ja sladke veselo ladujem, na ukor normalnej stravy, vysledkom je, ze dokonca chudnem (to je podla mna tym kojenim, maly ma vyciciava), aj ked veeeelmi pomaly.
sice uz som dnes 2 hodky hore a este som nist nejedla

tu bola tiez burka celu noc, hlavne fucaloooo, ale o krupoch neviem.
sticky, tak nech sa mala uzdravi - nejaka viroza ci len teploty?

sticker
16. aug 2008

Ahoj certi 🙂 😉 . Veď to je super, že chudneš, aj keď ješ sladké 😀 😀 😀 . Ja viem, že mne to už pôjde pomaly, lebo teraz mám váhu, ktorú som mala veľmi dlhé obdobie môjho života a tiež sa mi z nej išlo ťažko dolu. Mňa teraz už netrápi toľko váha, skôr by som potrebovala dať nejako preč boky a zadok 😀 😀 😀 😀
A Janke neviem, čo je ☹ . Ale bola to len teplota - žiadny kašeľ, soplíky, nič. Teraz vstala - bodaj by nie, keď v noci buntošila, a nemá čelo horúce....ale ono to počas dňa lúbi vystúpiť 😒