Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
16. aug 2008

joj sticky, ja este tak ci tak potrebujem aspon 7kg dole a boky, pas mi zostali sirsie, citim na oblecku, aj ked vahovo ako predtym, celkovo opticky vyzeram roztecenejsie

sticker
16. aug 2008

Presne to isté!!! Váhovo by som aj bola na moju výšku spokojná, ale neoblečiem nohavice,ktoré som pri tejto váhe nosila pred druhým tehu 😝 😠 A pozerala som si fotky - tak po Janke som do roka obliekla jedny nohavice a teraz len kričia zo skrine a ja kričím im, že no smola - neoblečiem!!!!!! 😠

lekno
17. aug 2008

Devušky, no kde to vázne? 😨 Tak ja som si dnes po týždni dopriala 5 cukríkov z orieškovej bonboniery 😝 😠
Ale neberiem to tragicky, pokračujem ďalej. Teda nie v tých cukríkoch, ale v papaní-nepapaní 😀

susik77
17. aug 2008

Ahojte 🙂
Certi: mas pravdu, aj ja sa citim roztecenejsie, aj ked som teraz asi o kilo lahsia ako pred 1.tehotenstvom 😝
zajtra rano idem plavat, chcem pridat este aquaerobic a posilku. No, uvidime, ako dlho vydrzim 😝
Chcem dat dole este 8 kg a hlavne spevnit 😎

sticker
17. aug 2008

Jáj, babenky....celý týždeň som sa držala a klasicky to víkend pokazil 😠 Véééééľmi som zvedavá na zajtrajšie ráno 😠 😒 ☹

lekno
17. aug 2008

Stiky, nemaj boja 😉 Ja nápodobne 😀

monkula
17. aug 2008

a ja so mpribrala, oficiálne t ooznamujem, skoro 4 kg... 😠 😠 😠 😅 😅 😒 😒 ☹ ☹ 🙄
takžeč asi som v tejt otéme úplne zbytočná 😔 😔

lekno
17. aug 2008

Čo by si bola zbytočná 😠 Si myslíš, že prečo som ja dlho neprispela do tabuľky, lebo tie 2 kilá, čo som schudla, som potom zasa nabrala. Teraz som ich zasa schudla, ale ďalej ani za svet 😠 Šľak to traf. Ale stále som tu. Ber to tak Mony, že cez prázdniny si treba užiť (keksu aj sexu) a po prázdninách sa to znova rozbehne. Už bez keksu 😀 Tááák! 😀

junovka
17. aug 2008

ahojte babenky 😀 ,....tak som tu opat...od zajtra idem znova chudnut 😎 😉 Budem drzat Kavovu dietku 😎

monkula
17. aug 2008

juni, aj ja sa na ňu chystám ,ale až po návšteve svoky, bo pri jej dobrotách, je diéta v troskách 😀 😀 😀

lekno
17. aug 2008

Vitaj Juni 😉 A po prázdninách sem DÚFAM konečne zavítajú aj ostatné nevernice 😵

junovka
17. aug 2008

Monkula, a kedyze sa to chystas na "hody"? 🙂

monkula
17. aug 2008

v nedeľu a budeme tam týždeň.. to zase budem vyzerať 😠 😠 prasa....

junovka
17. aug 2008

vdaka, lekno 😉

sticker
17. aug 2008

Babenky, žiadnu tu nie je zbytočná! 😠 😉 Mon - tie hody Ti fakt nezávidím 😀 😀 😀 U nás keď bude Jarmok, tak budem zase chrúmať jadierka a jesť tie kokosové tyčinky 😀 Takže dovtedy musím schudnúť, aby som mohla potom nabrať 😀 😀 😀
A zajtra dúfam prispejete do tabuľky 😠 🙂 😉

lekno
17. aug 2008

No, ja asi neprispejem 😔 Nemám čím... Ale sem hej! Len tak sa ma nezbavíte 😠 😀

sticker
17. aug 2008

Tak to som rada, lekienko 😵 Veď uvidíme, či ja niečo pošlem.....ale mám taký pocit, že tabuľka nebude ani zajtra 😅 😀 😀 😀

lekno
17. aug 2008

Stiky, asi fakt nebude. Veď sme tu sotva štyri 😀

sticker
17. aug 2008

No, ale keď ja potrebujem nejaký "stimul" - napr. v podobe tabuľky, v ktorej vidím, ako iné chudnú a ja nie 😀 😀 😀 😝

lekno
17. aug 2008

Jaj, ty stimul 😀 Už so radšej ticho, lebo ma kadečo napadá 😀

monkula
17. aug 2008

lekno, ty úchyl 😀
a viete č oma napadlo ,ako "stimul"? urobiť si lavičku hanby.... ktorá najmenej schudne, tam bude týdeň napísanaá, a bude sa musieť snažiť, aby tam neboal aj ten Ďaľší týždeň..
Tento týždeň si tam dobrovoľne sadám ja ,bo 4 kilá určite žiadna z vás nenabrala 😅

lekno
17. aug 2008

Ti dám úchyla 😀 A zas ma napadá pesnička "Prúša je úchyl" 😀

monkula
17. aug 2008

tliustá a opilá, chvílemi zvrací...
To mi pripomenulo našu debatu včera s ello, to tlustá a opilá ,celáááá ja 😀 😀 😀

zuzana1979
18. aug 2008

no ahojte babenky, takze takto chcete flakat tabulku a neposielat miery? sup sup, kam zmizol ten pociatocny elan? treba sa opat do toho dostat a pokracovat dalej, ved tie kila predsa musia ist dole. mne idu postupne, niekedy sa mi par dkg podari opat pribrat, ale stale to nevzdavam.

sticker
18. aug 2008

Ahojky. Tak som poslala miery a chvalabohu som nepribrala, jupíííí. Dokonca nejaké cm šli dolu 😝
Baby, viete mi prosím poradiť - tá staršia celú noc hnačkovala cca každých 30 min. O pol piatej som sa pokúšala dostať do nej smectu - nevypila celé ale viac ako 3/4 hej. Vydržala do 6:40 a zase hnačka Vôbec neviem, čo smie jesť - mliečne nie, ovocný čaj asi tiež nie.....do čoho jej mám dať tú smectu, keď v čaji to nevypije? Tam píšu že do kašičky - no ale to je mliečne 😒 Navyše má aj teplotu....môžem dávať sirup? Nepreženie ju ešte viac?
Mon - Jarko to nemal? Moc ďakujem za hocijakú radu ☹

zuzana1979
18. aug 2008

sticky neviem ti moc poradit, ale mozno by si mohla skusit cierny cajik.

sticker
18. aug 2008

Skúsila som ten čierny - slušne vypila a dala som jej rožtek a sirup od teploty. MUDr. mi poradila, že tú smectu buď do banána, alebo normálne pepsinu a do toho - to druhé sa mi viac páči 😅 😀 Teraz hádam zaspí, aspoň tá teplota nech klesne. Čakám, kedy príde mm domov a pôjdem do obchodu a asi s Julkou von - dosť sa bojím, že to chytí od Janky 😒
Zuzi - asi som sa Ťa to už pýtala, ale kedy je Lucka narodená? My dve sme jeden ročník a malé sú tuším tiež rovnako "mladé" 😅

monkula
18. aug 2008

sticky, ym sme takto hnačkovali pred pol rokom celá rodina a to sme žili len na čiernom čaji, tyčinkách a banánoch...
pepsinu jej kľudne daj, neboj sa toho, pepsi Cola boal pôvodne vynájdená ako liek proti žalúdočným problémom, odtiaľ a jten názov, Pepsi.podľa žalúdkovej kyseliny, -pepsínu...
no dobre, praacovala so mv Pepsi Cole, povinná literatúra po nástupe... 😀 😀 😀
A odporúčam v lekárni kúpiť liek s názom Kulíšek, je to prášok ,čo rozmiešaš vo vvode a je to na doplnenie stratených minerálov z vracanie ,aby mala malá viac síl sa z toho dostať....

sticker
18. aug 2008

Vďaka mon 😵 . Ja len dúfam, že to nie je salmonela. Ale to by sa asi inak prejavovalo, nie? Teplota jej úplne klesla po sirupe a nie je ani nejako malátna.
A mon - poslala si údaje, poslala? 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susik77
18. aug 2008

Ahojte, prave som sa vratila z plavania, prekonala som sa , z domu som sla o 6 😎
.Ja mam len polkila dole od predmin. tyzdna ☹