Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dannynka
3. jún 2008

moni-ty si teda podarena 😀 😀

dada2007
3. jún 2008

monkula.....nevšímaj si to!!! Musíme vydržať....stále nejaké prehrešky, kočky, takto z nás modelky nebudú!!!!!!!!

monkula
3. jún 2008

A ešte som zabudla na jahodovú vodku... 😅 😅 😔 😔
Podaerná? Skôr pažravá, fuj 😝 😝 😠

dannynka
3. jún 2008

moni,skus na to nemysliet a ked tak daj si len jeden a ostatne dobre schovaj 😉

monkula
3. jún 2008

Veru, asi o všetko schovám, lebo to mám na stole v kuchyni, tak vždy dačo zobnem...
A teraz som vypila kávu a k tomu asi 8 keksíkov s kúskami čokolády... 😠

dannynka
3. jún 2008

monkula no no no...ako pise dada takto s Teba modelka nebude 😀 😀 😀

monkula
3. jún 2008

A máte pravdu do kelu, idem to hneď aj schovať všetko... 🙄
Snáď ale nie do seba... 🤐 😀

sloto
3. jún 2008

ahojte baby - tak ja som tiez vcera zacala. papkam zatial pekne krasne ovocie a zeleninku - ale viac menej postupne prechadzam na 90 dnovku a vam sa ako dari? odolavate?

monkula
3. jún 2008

Sloto, ako si čítala vyššie, moje diéta je v troskách... 😲
Super, že sa držíš, ale papaj aj niečo iné, ako teleninku a ovocie...Aby ťa nechytila pažravosť ako mňa...

vesi
3. jún 2008

moni, tak sa podeľ s nami spolutrpiteľkami, ked zhrešíme všetky, tak ti to nebude tak ľúto 😝 😀 😀 😀

monkula
3. jún 2008

zeleninku 😀

sticker
3. jún 2008

monkula - ja od nedeľa vyžieram (doslova) tortu ☹ ☹ ☹ Neviem jej odolať. Ale som si uvedomila, že kým sme to oficiálne nezačali, nemala som žiadny problém. Pekne som si chudla, ale ako sme to "zoficiálnili" tak to ide so mnou dolu vodou. Mám to niekde v hlave a porušujem ☹ ☹ ☹ ☹ Bože, baby, čo som ja tej torty zjedla. Ani nechcem, ale vidím ju v chladničke a ani neviem ako , už mám na tanieri 🙄 ☹

zuzana1979
3. jún 2008

no tak ja sladkemu zatial odolavam, mama mi dala vecer bananky v cokolade a nezobrala som si ich. baby, nesmieme to vzdat, lebo tie kila sa budu na nas len lepit a lepit.

sloto
3. jún 2008

monkula - no jasne papam aj ine, ale najma zeleninku a ovocie. dnes sa chystam urobit si cestovinovy salatik so zeleninkou a troskou tvrdeho syrika - mnaaaaam ako sa uz tesim

monkula
3. jún 2008

vesi 😀
Sticker,utri krém z úst aodnes tú tortu... Odnes ju susedom, známym, ale nemaj ju na očiach...

sloto
3. jún 2008

joj ze torta - napriklad ja by som si dala kusok 😀

vesi
3. jún 2008

moni 😀 😀

ja nemám problém odolať sladkému (zatiaľ), mňa skôr lákajú nezdravé jedlá (hranolky, pizza, hamburgery, rezne 😝 )

zuzana1979
3. jún 2008

a ked si predstavim, ze dcerka bude mat buduci tyzden rok, tak uz vidim, ake to bude sebazapieranie. 😠

dada2007
3. jún 2008

sticker....tortu preč!!!!! 😠

monkula
3. jún 2008

vesi ,aj som cez víkend zožrala dve pizze... 😔

sticker
3. jún 2008

monkula - už som aj rozdala, do mm ju tlačím - ona bola dosť veľká. Ale z tej druhej vôbec nejem. Ja som sa na tú jednotku veľmi tešila a dávam to patrične najavo. A zase mám v sebe tak 0,5 l tekutín ☹ Aj si nalejem do pohára a neviem to vypiť. Sama zo seba som sklamaná, lebo doteraz to naozaj pekne išlo. Psychika naozaj veľa urobí. 🙄

vesi
3. jún 2008

ježiš baby, zase "žerete" idem sa napiť vody 😠 😠 😅 😀

dannynka
3. jún 2008

sloto tu 90-dnovku som drzala aj ja,teda dnes mam 90-ty den 😀 😀 a budem pokracovat tu s Vami ale tiez podobnym stravovanim ako bolo v 90-dnovke...vyhovovalo mi to 😉

vesi
3. jún 2008

moni, lenže ty musíš schudnúť meje ako ja 😠 😀

sloto
3. jún 2008

ja chodim z tej vody kazdych 5 minut cikat 😀

sticker
3. jún 2008

zuzana - tak Ti držím palce. U mňa to začalo oslavou prvého rôčika 😠 😒 . Snáď si silnejšia ako ja.... (a nebudete mať takú dobrú tortu 😀 😀 😀 😀 😀 ) To Ti prajem len kvôli chudnutiu 😅 😀 😀 😀 Inak, nech sa vydarí 😀 😉

sticker
3. jún 2008

sloto - ako tehotná 😀 aj ja 😀 😀 😀

monkula
3. jún 2008

vesi, ak budem takto žrať, tak budem musieť schudnúť nie 3 kg, ale 30 kg... 😠

dannynka
3. jún 2008

vesi-aj ja tu popijam cajik..dnes uz 3-pollitrak 😀 😀 😀

sloto
3. jún 2008

dannynka. ja som tu 90 dnovku uz raz drzala a vtedy som schudla 8 kg a ty si kolko dala dole?