Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
27. máj 2008

Vilkakatka, info od MM:
Behať je naozaj lepšie ráno, nalačno, ak chceš spalovať tuk, tak behaj max. 30 min., tuk sa najlepšie spaľuje medzi 20 a 30 minútou behu.
Ak chceš behať večer, je to fajn na kondičku, ale potom nič sacharidové, daj si tvaroh, nízkotučný jogurt...

Zuska, ja mám našťastie úzký pás, takže s týmto problém nemám, ale teraz vyzerám ako hruška 😠 😠 😠 😠

biela
27. máj 2008

monkula a čo aerobic? ja som 3 týždne cvičila aerobic, 45 minút denne, tak podvečer a neschudla som nič, iba 3 cm v páse. myslíš že to je málo účinné? podotýkam, že som už večer nejedla, keď tak, tak jablko, alebo taký celozrnný suchár.. musela som prestať, lebo som mala zdravotné problémy, a teraz chcem zase začať.

biela
27. máj 2008

julca, ono by možno stačilo večer nejesť, teda hovorím podľa seba. cez deň jem skoro stále postojačky a za pochodu a večer keď príde manžel z práce, tak stolujeme. 😒 je to strašné, musí to prestať, a aj prestane.

jaja25
27. máj 2008

Biela, to mi hovor. Ako keby som videla nás. My tiež prídeme na to že sme ešte nevečerali a sme hladní, keď uložíme detičky spať. No a to sa potom kráááásne priberá. ☹

vilkakatka
27. máj 2008

Monkula ... dakujem za info ... ja akurat behavam 35 minut. Takze odteraz uz len rano ... a tuky traste sa 😀

Dobru noc babulky 😉

zuzula28
autor
27. máj 2008

baby moje, že fit tyčinky, mliečna ryža, jézuš, móžete moje pekné, čo len chcete, ale mliečna ryža o desátej večer, to bude minimálne 50 brušákov, minimálne!!! 😠 😠 😀 😀 Ma budete velice neznášať, lebo ja som rozhodnutá, že stadeto už nikto tlstý nevyviazne!!! 😎 😎 😎

zuzula28
autor
27. máj 2008

všetky odvážne dámy srdečne vítam...zatiaľ 25 nás je...hlavne to všetky potvrďte na 100%, aby to mala kuki všetko v kľude a na poriadku, lebo je nás teda dosť 😉 😵

suzi4
27. máj 2008

Babule, super téma!

Pridávam sa k odhodlaným! Super inšpirácia! Díky! Budem vás sledovať...🙂

Monkula, čaves, ozvi sa!

zuzula28
autor
27. máj 2008

suzi4, ahoj 😉

biela, inak fakt si sa chutne uviedla, zlaté 😀 😀

ja mám teraz okolo 68kg, mám 168cm, váhu upresním až v pondelok ráno, keď sa nakojím murka a vycikám sa...každý gram dobrý 😀 😀 😀

ale pás mám nechutný, to budú také cm, že 😝 😝 😝...škoda, že mi tu škraboška prd pomôže 😀 😀 😀

harmi
27. máj 2008

zuzu- pockaj ked uvidis moje brucho na stretku.tam sa mi to najviac uklada.a nieze sa ma niekto spyta ci som tehotna 😠

zuzula28
autor
27. máj 2008

harmi, tak toto je moja obľúbená otázka 😝 😝 😝 My ide dekel vyraziť...a to vôbec už nevyzerám ako po pôrode, proste taktný debo sa vždy nájde 😠

zuzula28
autor
27. máj 2008

ozaj a chcem mať 60kg, čiže -8kg, ale keby bolo 58kg, tak to už by som si pripadala ako "Sklenaříková" 😀 😀 😀

monkula
27. máj 2008

Biela a tri centimetre je málo? Za tri týždne, waw, veď to je skvelé, pri cvičení sa mení percentuálny podiel tuku a svalstva, takže vážiť môžeš rovnako, ale dôležité cú centimetre.
Muž Ti odkazuje, že čo by dal on zato, keby mu za tri týždne ubudli 3 cm v páse. 😀 😀
Telo reaguje opozdene tak asi o tri týždne, takže ak by si cvičila ďalej a po šiestich týždňoch sa zvážila a zmerala, to by si videla..

A rada pre všetky, nabehnite niekam do lekárne, kde majú takú tú srandu na meranie tuku a dajte si vypočítať BMI a percentuálny podiel tuku, a tak asi po mesiaci choďte znovu, tam uvidíte zmeny....

Ak ste priberali trebárs rok, tak zhadzujete dva roky ,bohužiaľ, realita 😒 😒 😒
Základom je cvičiť, zmeniť stravu, žiadne biele pečivo, farebné nápoje, a cukrovinky. Ono celkovo chlebík si baby skúste odpustiť, tým pádom sa vzdáte aj masla, nutely, džemíkov, suchých salámok...
Ak vás chytí neprekonateľná chuť na chlebík, tak jedine do hodiny po tréningu, vtedy si môžte dať aj tú nutelu 😀 😀 😀

kukenzi
27. máj 2008

baby, co ste zosaleli, ano urobim tabulku, ale v ziadnom pripade do mojho albumu, vsak to by som neprezila 😀 urobim nejaky novy album pod novym nickom ak sa bude dat. ok. ale IP posielajte, zatial staci vyska a ostatne "inicialy" az v pondelok a aktualizovat budem vecer a potom si preluskneme nase "uspechy"

dobru nocku 😔

kukenzi
27. máj 2008

monkula a co do hodiny po treningu este dobre spaluje?

bystricanka
28. máj 2008

dobré ránko baby....
omylom som sa do druhej témy pripojila 😅 ,kde už chudnú od konca marca. No my ešte ani nezačíname...
ale pozor!!!Od pondelka sa ide na to 😀 Tešíte sa??? 😵 😵

leteku
28. máj 2008

Dobré ránko. Včera ste tu toho teda popísali. My sme si večera boli užiť "poslednú večeru", svokor nás pozval na pizzu a teda som sa riadne natlačila. Ale už nebudem ☹ .

bystricanka
28. máj 2008

no leteku...lééén aby 🙄
aj ja by som si dala pizzu...asi ešte rýchlo mužíčka pozvem, nech ma potom neláka ked budem "v tom" 😀 😀

zuzula28
autor
28. máj 2008

BABYYY, na STV1 je Šipeky....cica nežeeer!!! 😀 😀 😀

zuzula28
autor
28. máj 2008

a práve verejne poprosila všetky ženy, aby nedržali 90-dňovú diétu, že je to neracionálne a nesprávne 😉 A že by sme mali, ak chceme chudnúť zdravo, tak musíme papať aj pečivo, hlavne teda celozrnný chlebík, lebo je veľmi dôležitý pre obsah živín...no my kojace rozhodne musíme chlebík papať 😉 ale nie tri krajce na raňajky 😉

navik
28. máj 2008

...bre ranko baby
pridavam sa k vam ...ide leto a ja skoro do nicoho nevopcham 😖 🙄
zuzi ja tiez zastavam nazor 90-dnovu dietu nedrzat 😎

zuzula28
autor
28. máj 2008

navik, ahoj, už je nás 27, ale definitívny počet potvrdí v pondelok kuki, lebo kto jej nepošle údaje do IP má smolu 😕 ako hovorí zuz11 a spol....pravidlá sú pravidlá 😀 😀 😀

navik
28. máj 2008

jooj tak to idem rychlo napisat ..a co to vsetko treba ? 🙂 😀

dada2007
28. máj 2008

dobré ránko 😎 dnes bude zase krásny dník!!!
Tak čo sa tíka Šipeky, tak kamoška si kúpila jej knihu, prečítala si ju a vycucla z tadiaľ to, že stačí, keď bude jesť každé 4 hodiny a minimálne 2x do týždňa cvičiť....rozhodla sa tak, lebo jej malá mala 2 roky a ona stále veľká a neforemná. Teraz má peknú postavičku, kilá ktoré chcela a to je len tým, že je pravidelne. Ale musím povedať, že sa takto stravuje už vyše 2 rokov. Keď som sa jej spýtala, ako môže vydržať takto dlho držať diétu, ona na mňa pozrela, že to nie je diéta. Dám si aj chlebík, aj takú polievku, aj pizu, aj sladké....len musíš vedieť kedy!!!! A predtým zjedla polievku a druhé na 1 krát. Teraz sa jej upravil žalúdok tak, že sa neprežiera a dokáže si to rozdeliť.

Včera večer, keď prišiel manžo z práce dom, tak som mu ukázala túto tému a že teda idem do toho, pohladil ma po vlasoch, dal mi pusu na čelo a povedal, že mi bude držať palce 😅 😅 morálna podpora sa tomu hovorí, že? No následne na to si naložil kura, ryžu+hranolky a zavárané marhule(podotýkam bolo niečo po 21:00).........no tééda...tam po podpore....ale odolala som kuriatku, spravila som si LEN 2 krajííííííčky maslovo-džemíkové 😀 😀

Čo sa týka tých cm, tak ja mám tiež pás úúúúplne hrozný.....strašne veľké brucho....Veď ja som chcela začať aj skôr cvičiť, ale keďže som mala cisársky a jazvu cez pol brucha, poviem pravdu bála som sa, aby sa mi náhodou niečo nepototo. Povedala som si, že do malej pol roka by to malo byť ako tak ok, jazva nebolí, neťahá, ani nič...môžeme ísť na cvičenie. 😀

dada2007
28. máj 2008

navik....zatiaľ len výšku!!!

dada2007
28. máj 2008

Kuk si do pondelku zostaví tabuľku s menami a výškami a po pondelkovom ráne, kedy sa zmeriame v cm-prsia,pás,boky a zvážime, pošleme jej údaje, tak ona tú tabuĺku doplní....

violoncielka
28. máj 2008

Ahoj babky,tak sa pridavam k vam.
Mne sa najviac osvedcil sport a obmedzenie sladkosti na horku cokoladu.
Chcela by som schudnut 10 kg (zatial) za 3-4 mesiace.
idem do toho a zacnem rano na lacno behavat.Howg

zuzula28
autor
28. máj 2008

dadka, aj ja som ju čítala a je to celé o tom, že keď žena, čo bola normálne zvyknutá dlabať a maškrtiť (ako ja), začne zrazu diétovať, telo strašne trpí, je hladné a celé nervózne a to ja nechcem...ja som taká poctivka, že ak zhreším, tak sa tu aj priznám, tak ja som si istá, že mi tento spôsob s vami najlepšie pomôže 😉
A včeta som si nedala zmrzlinu, ale som si kúpila nový "zvršek"...trošku tesný...tak dúfam, že o mesiac bude na mne akurát a dokonca leta budem v tom "plávať" 😀 😀

dada2007
28. máj 2008

zuzula28...tak ja čakám, že keďže ideme do toho spoločne, tak sa budeme spoločne trápiť, chváliť so schudnutými kilečkami, ale aj bonzovať na seba prehrešky....veď to by bolo potom o ničom....treba o všetkom...aj o dobrom aj o zlom napísať....
ani ja som si včera nedala zmrku, ale na ten zvršok si ešte počkám, lebo teraz by to bolo na hrocha a keďže plánujem schudnúť 😅 tak potom by mi bol zvršok na prd....

zuzula28
autor
28. máj 2008

ja som sa teraz odvážila a mám 67,6kg...ale cez víkend máme to stretko v Bojniciach s júlovkami a tam sa bude riadne dlabať, tak dúfam, že v pondelok ráno nebudem mať 69kg 😀 😅 😔