Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

zuzula28
autor
9. jún 2008

ja som sa teraz napraštila melóna a som ako lopta, ešte to zapijem čajom a to bude... 😀 😀 😀

elise
9. jún 2008

dobré ránko trochu som váms zanedbávala, v sobotu sme oslavovali manželovu 45-ku ale torte som odolala 😀 , aj v pn bolo otvorenie sezony tak sme maly celý výkend nabity. raňaky som jedla plátkový syrík s paprikou na obed mám ovocie, desiata nektarinky🙂

penguin1
9. jún 2008

cau zuzi, ja tomu tiez nechapem, ako je mozne 2 kg/tyzden... 😲 nejak speci sa neobmedzujem, akurat sa vystriham sladkeho (aj ked sem-tam dzobnem granko 😀 ) akurat ze cvicim. zeby to bolo z toho? 😲 🙄 😵 preto sa joja nebojiiim 😀 😝
si lekarnicka? mozem ti hodit ip?

penguin1
9. jún 2008

no, ja mam na ranajky kafco a krajicek chleba, na obed zemiaky so salatom a vecera neviem, nejaka zelenina alebo ovocko... 😉 sice, povedala som si, ze zacinam s dietou, aku mala junova, ale zas to vidim biedne 😅

julova
9. jún 2008

Zuzi - poslala som do IP dotaz 😉

zuzula28
autor
9. jún 2008

baby, ak niekto niečo potrebuje, tak kľudne napíšte IP, ak budem vedieť tak napíšem...rada 😉 Ale teraz mám mániu "gilmoroviek"...neviem, či si pamätáte ten seriál zlatý, tak smary mi na stretko doniesla zatiaľ všetky série, ktoré majú aspoň titulky a ako malý zaľahne už aj ťahám bike k pc, dávam sluchátka, kukám, dýcham a jazdím...smary je moja najväčšia hviezda, cmuk, cmuk...už mi ostala len jedna séria zo siedmych a mi je ľúto...ja ten seriál zbožňujem 😀 😀 😀 😀
Tým som chcela vlastne povedať, že ak hneď neodpoviem, tak tu nie som 😀 😀

penguin1
9. jún 2008

zuzi, ja som to pozeravala, ked som robila v nemecku au-pair 😉 😉 mala to zboznovala, a som sa namotala aj ja 😎
zuzi, dik, uzaj ti pisem ip 😉 dik

vesi
9. jún 2008

pengi, super 🙂
zuzula, ja gilmorovky zbožňujem, ked som bola tehu v nemocnici, vtedy to dávali každý deň, MM mi to musel natáčať. majú skvelý humor a pohľad na svet 😀

penguin1
9. jún 2008

cau vesi...
asi vsetky obedujete alebo sa hrate s ratolestami, alebo pracujete 😀

navik
9. jún 2008

awojte babulky 😀
koooooooonecne po dlhom case som tu

ako ..co noveho ako idu kilecka dole?

penguin1
9. jún 2008

ahoj navik... iduuuuuuuuuu 😎 😎 😵 😵 u mna -2kg! z po centaku z obvoduuuuuuuuu 😎 😎 len prsiska mi zas narastli 😀 😝

navik
9. jún 2008

jooj penguin paradicka gratulujem u mna hmm ani neviem idem sa odvazit a odmerat a treba kukenzi poslat ?
prsiska 😀 no super mangel sa tesi ze 😀 😀

jesika26
9. jún 2008

penguim1 - ty si nechcela držat 90 dnovku, alebo sa mi to zdá????

penguin1
9. jún 2008

asi sa ti zdaaaaaaaaaa 😉 ja som chcela drzat tu s jablcnym octom, a nechcem sa chvalit, ale zatial ju drzim 😝 mam za sebou kavu na ranajky, a teraz 2 rajciny, 2 vajicka na tvrdo a krajicek chleba, bo som nemala rohlik 😀 😵 😵 😵 a 2l vody! pojdem poobede von z domu, som zvedava, kade budem po krickoch behat 😀 😀 😀 😀 😀
navik, treba poslat na IP druhyjun 🙂

penguin1
9. jún 2008

alebo zeby som chcela tu 90-tku skusit? 😲 no netusim... 🤐 🤐 ja som toho tolko chcela a nikde nic... 🙄 😝 ale takto sa mi s vami dariii 😵 😵

selu
9. jún 2008

ahojdaaaa vsem 😵

nebyla jsem tu od seboty pac nam spadl net, byla tady bourka..mazec 😨

gratuluju penguince ke shozenym kilcam, vic jsem nestihla docist, tak to jdu napravit

penguin1
9. jún 2008

cau selu, dakujeeem 😵 😵 normalne sa tesim z toho, akoby som bola decko a dostala nejaku babiku 🙂

navik
9. jún 2008

mne slo jedno kilecko dole ale z cm ziadna slava 😠
ale ja som aj riadne zhresila priznavam sa poctivo ..boli sm ena cely vikend na xate mali sme narod.party a tam som si nevedela rozkazat nejst take fajne dobrotky 😅 😅 😝 😀

penguin1
9. jún 2008

ahoj navik, jasne, toto sa neda, ked ostatnych vidis, ako maskrtia ;)
a aj kilecko je uspech!!! 😎 ono sa to rozbehne, neboj... 😵

selu
9. jún 2008

ja se taky pochvalim, mam kilecko a i par centimetriku ale presne jak pisete holkiii, v sobotu u tchanovcu na chate jsem neodolala susenkam Pims coko magic, znate jeeee? 😵 😵 😵

penguin1
9. jún 2008

jasneeeeee, mnaaaaaaaaaaaaaaam.. a gratulacia k zhodenym centakom a kileckuuuuu 😵

navik
9. jún 2008

pengui dakujem za povzbudenie 😵 😵

selu
9. jún 2008

pengui ze se to neda si nedat ke kafcu?!? 😀 😀 😀 😵 😵 😵

penguin1
9. jún 2008

neda si to nedat, veru nedaaa.... 🙄 ja radsej taketo veci nekupujem.... a nebavme sa o sladkom, bo zatial odolavam 🙂

penguin1
9. jún 2008

a nerada by som robila navyse brusaky kvoli lyzicke granka 😀 😀 😀 😀 😝

navik
9. jún 2008

tak a uz mam za sebou zeleninovy salat mnam fajnucky bol 😉

navik
9. jún 2008

joooj brusaky uff tak sa mi ich nece robit ..ale co narobim ked xcem mat tehlicky 😀 😀 😀 😀

penguin1
9. jún 2008

ved prave... pre krasu treba trpiet 😀 😀 😎 😀 😝

nika_ke
9. jún 2008

ahojte spoluchudnutelky, blahozelam vsetkym ku kazdemu zhodenemu gramu 😉 len tak dalej

penguin, -2kg 😕 to si dobra 😉

ja som zatial ziadnu dietu nedrzala. Podarilo sa mi nejest nic sladke cely pracovny tyzden, co je u mna neskutocny uspech. Citim ako mi splaslo brucho, sice len o 3cm ale aj to je super pocit 😀
Jedine sa neviem donutit cvicit a neviem si na to najst cas, lebo som leniva ☹

Mate niektora skusenosti so studiom Kompliment? Rozmyslala som, ze by som tam skusila chodit cvicit. Vraj by som mohla zhodit tych mojich potrebnych 6kg za 5 tyzdnov. Len je to brutalne drahe. Uvitala by som vase nazory na toto studio. Vdaka

danielitka26
9. jún 2008

ahojteee tak aj ja sa idem pochváliť ...ja -2kg dole jedno som nabrala nazad 😠
a miery?? pás -7cm boky -3,5cm a stehienko -2cm ..prsia som nadbehla na 103 ale ako ani sama neviem