Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
9. jún 2008

vilka, tak to je super 😀 a podľa mňa kým kojíš, tak je zbytočné meriať sa v prsiach... 😉

vilkakatka
9. jún 2008

Aj ja si myslim, ale tabulka nepusti 😝 😅

nina81
9. jún 2008

penelope a kedy chodis spavat? ja som este nikdy nevydrzala nejst po 18 ci 19, snazim sa maxi 3 hodiny pred spanim sa najest, inak by to dopadlo tak ze o 23 hladam chladnicku..
ja myslim ze ovocie sa tiez nemoze hocikedy kvoli tomu cukru, zelenina to snad hej

penelope2066
9. jún 2008

chodim spavat okolo 22-23:00 a posledne jedlo mam pred 7 aj to len vtedy ked mam v praci pobedku a to je do pol 7.inac sa snazim mat poslene jedlo pred 6.aj ja si myslim ze ovocie len doobeda alebo pripadne este na olovrant okolo 15-16:00 aj to len jedno.a zeleninu len v surovom stave.nina ty kedy jes naposledy a co?

nina81
9. jún 2008

ja tak okolo 20, niekedy az 21, cez den si musim pripominat ze mam jest aby som stihla 5 jedal ale hlavne ze vecer mi straaaasne chuti, takze radsej si aj o 20 dam veceru ako v noci lietat smer chladnicka, a praveze nemam to vobec ucelene co vecer jest a co nie, niekedy si dam aj pizzu alebo taky mensi obed, cize nic vhodne pre chudnutie, musim sa v tomto polepsit, ale myslim ze jest 3 hodiny pred spanim je OK

ooo
9. jún 2008

ahojte, tabulku este nemame zaktualizovanu?

penelope2066
9. jún 2008

no ja ked mam pobedky tak 5 jedal za den nezjem.zjem ranajky,obed,olovrant a ked pridem o 7 tak veceru.ale obcas veceru vynecham ale od minuleho tyzdna sa snazim jest pravidelne lebo ked som hladna tak som velmi nervozna ☹

nina81
9. jún 2008

ja rovnako, hlavne teraz ked chcem schudnut som viac nervozna ako "hladna", jes napr. cottage syr? dnes som si vsimla ze ma tiez velke percento tuku, alebo zeby toto bol prospesny tuk? ci bielkovina? ja toto delenie vobec neovladam

zuzana1979
10. jún 2008

dobre rano baby, tak dnes som sa opat postavila na vahu a chvalabohu tam bolo opat o 0,5kg menej. vcera som sa trapila a mala som len ranajky, obed a veceru, inak som do nicoho ani len nezobla, este som vecer odolala aj jahodam, s ktorymi som krmila malu.

vesi
10. jún 2008

dobré ránko kočky 😀
nina, ja jedávam aj cottage syr, píše na ňom nízkotučný, dávam si k nemu 1 krajec celozrnného chleba. 🙂
zuzana, to je super 😉

danielitka26
10. jún 2008

dobré ránko laňky 😵

danielitka26
10. jún 2008

a tu nikoho neni ☹

navik
10. jún 2008

..bre ranko slniecka 😵

danielitka26
10. jún 2008

dobré ránko navik ...tak ako ???

navik
10. jún 2008

jooj dani tak kilo som dala dole...ale brusaky sa mi nexce robit vecer 😔 tak ziadna slava 😠 ale co..aspon som zmenilia stravovacie navyky k lepsiemu 😀

navik
10. jún 2008

a tebe ako sa dari?

selu
10. jún 2008

ahojte kocenky 😵

vesi, cottage si taky davam treba na vecu s jednim celozrnnym rohlikem, ale ty chucene jsem jeste nezkousela, maji u nas v hypernove treba boruvkovy 😕 😅 🤐

jinak ja mam dokonce stroj na brusaky, ale zatim je zaneseny prachem v pokojicku pod posteli 😀 😀 😀 ...zatim se mi dari minimalne obden chodit bud na brusle na hodinu nebo na bazen rovnez na hodku 😉

zuzana1979
10. jún 2008

baby co ste si kupili tu rotanu v heji, ako sa vam na nej cvici? funguje vam aj to pocitadlo? mne to manzelicek nastavoval a nejak to nefunguje.

vesi
10. jún 2008

selu, ja tiež na večeru, nasýti ma. ja kupujem len ochutené, ale na slano 😀 mala som chili, ten tteda pálil 😀 a ešte som mala s olivami+ niečo, už sa nepamätám 😀

danielitka26
10. jún 2008

mne sa darí darí ...som happy 😵 😵

selu
10. jún 2008

vesi, ja chilli asi bych jeste nemela, pac kojim 😨 ale asi zkusim i nejakou tu prichut 😉

elise
10. jún 2008

ahojte babulky ja mám stále problém s tými platničkami, takže brušáky nehrozia a mám sa šetriť, vynechané sladkosti dali pol cm dole v páse 😀

certica
10. jún 2008

caute, ja narychlo - vcera vecer mi muz doniesol rotanu, ale este som sa k nej nedostala.
co sa tyka cottage - mne chuti od SABI s pazitkou, ale nedostat ho vsade, v TERNE urcite ano.

julova
10. jún 2008

http://picasaweb.google.com/julova237/MojeVIvky...

🤐 😀 😀 😀 / dufam ye to nebude nas pripad 😀 😀

selu
10. jún 2008

zuzi, same lepsi plodis 😀 😀 😀

vesi
10. jún 2008

zuzi, to nemá chybu 😀
selu, tak chili určite nie je pre teba kým kojíš 😉

penguin1
10. jún 2008

ahojte babenky!
tak ako? dari sa? mne sa blizi mrcha, takze mam take chute, ze dovi dopo 😠 ale zatial odolavam 😎 dnes som ranajkovala pol rohlika s maslom a medom, a kafco. desiata bolo jablcko. teraz ma caka kapustova polievka a dalej neviem... na olovrant asi jahooodky 😉 a veeca neviem 😝

vilkakatka
10. jún 2008

Ahojte ... tak ja som sa rano naz...a takych suchych kolacikov a je mi poriadne zle ... tak mi treba!!! 😠

Ale cely dnik uz budem dobra 😉

Babulky, mozete niektore napisat, ako ste spokojne s rotanou? Ja rozmyslam, ze si ju tiez kupim 🙂

navik
10. jún 2008

awoj pengu 😵
uff neskutocne teplo je vonku takze som mala uz saunu a teraz idme pobehat so zehlickou 😀

penguin1
10. jún 2008

cau naviik 😵
fuha, zehlicka v takomto teple?! eeeee 😝 😝 ja si pockam na stvrtok, to sa ma ochladit 😀 ja mam za sebou pracu z zahradke a teraz uz aj kapustovku 😉 teraz si dam siestu pri pc a potom hajde znova do zahradky... 😵 😵